'اجازه دهید بازی موسیقی': اریک کلاپتون, Iron Maiden و Ed Sheeran و 1500 پیشرو نوازندگان بگویید انگلستان دولت

جرم لغو کنسرت ها و جشنواره ها تا به حال سکوت بسیاری از جهان پیشرو ستاره پاپ. یک صنعت است که رشد در حوادث زندگی

توسط NEWSAMINS در 13 تیر 1399

جرم لغو کنسرت ها و جشنواره ها تا به حال سکوت بسیاری از جهان پیشرو ستاره پاپ. یک صنعت است که رشد در حوادث زندگی می کنند نابود شد اجتماعی-دورى قوانین متضاد روح با هم در آن ایجاد می کند. و در حال حاضر یک صورت فلکی از صنعت موسیقی گرفته تا بزرگترین ستاره ها با هم متحد شدند و خواستار شفافیت در نحوه دریافت موسیقی زنده در پای خود را.

Ed Sheeran, پل مک کارتنی, رولینگ استونز و اریک کلپتون در میان 1,500 انگلستان نوازندگان اصرار دولت برای حمایت از موسیقی زنده میباشد.

" 'دولت خطاب دو مهم انگلیس — فوتبال و بارها — و آن را در حال حاضر بسیار مهم است که آن را با تمرکز بر یک سوم و موسیقی زنده است.' "

— نامه ای به دولت انگلیس از 'اجازه دهید بازی موسیقی'

این "اجازه دهید بازی موسیقی" کمپین گفت: در نامه ای به دولت که 210,000 شغل می تواند نهفته در £4.5 میلیارد دلار (5.6 میلیارد دلار) زندگی می کنند-کسب و کار موسیقی.

"دولت خطاب دو مهم انگلیس — فوتبال و بارها — و آن را در حال حاضر بسیار مهم است که آن را با تمرکز بر یک سوم از موسیقی زنده" آن را گفت.

هزاران نفر از کنسرت در آمریکا و در سراسر جهان لغو شده است به عنوان مستندات و اجتماعی-دورى قوانین آنها را غیر ممکن است. به عنوان مستند اقدامات سهولت گروه پیشرو در انگلستان هنرمندان گفت: آن است که به احتمال زیاد 2021 یا بعد از آن کنسرت و جشنواره می تواند صحنه.

این کمپین توسط محبوب نوازندگان — نیز از جمله امثال Coldplay, Liam Gallagher and Sam Smith — زیر عمده لابی ابتکار توسط منچستر یونایتد ستاره فوتبال مارکوس Rashford که امن تعهد از دولت برای ارائه به کودکان کم درآمد وعده های غذایی از طریق مدرسه تعطیلات تابستانی است.

آن است که توسط صنعت و تجارت بدن u. k. موسیقی و پژواک مشابه درخواست از دیگران در انگلستان هنر جهان است.

دفعات بازدید:این پرده ها برای پایان غرب لندن تا سال 2021 به عنوان "همیلتون" و "Les Misérables' بسته باقی می ماند

نماینده انگلیس پیشرو تئاتر نوشت: نامه ای مشترک در روزنامه تایمز خواستار "فوری و قابل توجهی را پشتیبانی می کند."

"صنعت ما بستگی دارد £1.3 میلیارد دلار سالانه فروش بلیط که در حال حاضر ناپدید شد با اثرات فاجعه بار بر شرکت کارکنان و مترجمان آزاد" نامه امضا شده توسط صندلی بیش از 50 تئاتر گفت.

اجازه دهید بازی موسیقی روز پنج شنبه در گفت و انگلستان پیشرو در جهان زندگی می کنند-موسیقی کسب و کار مواجه توده insolvencies بدون حمایت دولت.

آن سه خواسته های کلیدی عبارتند از: "روشن مشروط جدول زمانی برای بازگشایی سالن های اجتماعی بدون فاصله فوری جامع کسب و کار و اشتغال بسته حمایتی و دسترسی به منابع مالی و کامل معافیت مالیات بر ارزش افزوده در فروش بلیط."

نمودار-دائم الخمر دعا Lipa که امضا این نامه به انگلستان وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت: بدون حمایت از هنرمندان دیگر خواهد بود را تکذیب کرد و این فرصت را برای موفقیت است که او لذت می برد. "احتمال دیگر در حال ظهور هنرمندان بریتانیایی را به همان مسیر در خطر است و اگر این صنعت دریافت نمی کند بسیار مورد نیاز حمایت دولت," او گفت:.

اذعان مبارزات انتخاباتی در چهارشنبه Dowden در توئیتر خود نوشت: "من درک عمیق اضطراب از کسانی که مشغول به کار در موسیقی و تمایل به دیدن ثابت تاریخ برای بازگشایی."

او افزود: "من هل دادن سخت برای این تاریخ و به شما روشن و نقشه راه است."

جزئیات:جهان دوم-بزرگترین بلیط فروشنده Eventim برگزاری میلیون ها نفر در بازپرداخت از لغو وقایع در طول coronavirus بحران

رویداد-فروش بلیط شرکت های ضربه سخت شده با این بحران به دلیل جرم لغو کنسرت و نشان می دهد و جشنواره ها.

آلمان Eventim EVD, -2.70% از دست داده است یک سوم از ارزش بازار آن به تجارت در €38 ($43) هر سهم در حالی که نزدک ذکر شده زندگی می کنند ملت LYV, -1.43% کاهش یافته است و تقریبا 40 درصد از فوریه تجارت در $45.

MarketWatch در گزارش آوریل که Eventim بود خودداری میلیون دلار' ارزش بازپرداخت از مشتریان برای لغو وقایع است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب