راجر Goodell در پاسخ به NFL ستاره سیاه زندگی موضوع درخواست: 'ما در اشتباه بودند'

NFL بازیکنان خواستار شنیده می شود و لیگ گوش و پاسخ. NFL را از حساب های رسانه های اجتماعی ارسال شده تصویری از ک

توسط NEWSAMINS در 17 خرداد 1399

NFL بازیکنان خواستار شنیده می شود و لیگ گوش و پاسخ.

NFL را از حساب های رسانه های اجتماعی ارسال شده تصویری از کمیسر راجر Goodell روز جمعه پس از بیش از یک دوجین بازیکن – شامل غول' Saquon Barkley و استرلینگ شپرد های جت' جمال آدامز و سوپر باول MVP پاتریک Mahomes — خواسته NFL به اعتراف آن اشتباهات محکوم کردن نژادپرستی نظاممند و بیشتر در مبارزه علیه نژاد پرستی در پنجشنبه منتشر شد.

Goodell می خواست این بازیکن را به می دانم که او آنها را شنیده و تحویل تقریبا کلمه به کلمه در چه بازیکنان خواسته.

"ما لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید," او گفت: در این ویدئو. "ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز. ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است."

Goodell آن را به نام "یک زمان دشوار برای کشور ما به ویژه مردم سیاه و سفید در کشور ما" قبل از ارسال او تسلیت به خانواده جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery که تحمل خشونت پلیس.

او اضافه کرد که او شخصا تظاهرات با بازیکنان و می خواهد "به بخشی از این تغییر بسیار مورد نیاز در این کشور است." Goodell اشاره کرد که بدون سیاه بازیکنان خواهد بود وجود دارد هیچ NFL و تظاهرات در سراسر این کشور هستند "سمبل قرن سکوت, نابرابری و ظلم و ستم از بازیکنان و مربیان و طرفداران و کارکنان است."

معلوم نیست چه Goodell بیانیه معنی خواهد بود که تا آنجا که بازیکنان به طور بالقوه زانو طول سرود ملی دوباره در این فصل است.

"ما در حال گوش دادن I am, گوش دادن و خواهد بود رسیدن به بازیکنانی که مطرح کرده اند صدای خود و دیگران در مورد چگونه ما می تواند به بهبود و رفتن به جلو" Goodell گفت.

آن را نمی ممکن است کامل – بازیکنان خواست برای پذیرش اشتباه در "خاموش کردن بازیکنان ما از اعتراض مسالمت آمیز" – اما آن است که یک گام بزرگ از سال از لیگ نه به یک اینچ پس از khezri و دیگران شروع به زانو در طول سرود ملی در سال 2016 در اعتراض به بی عدالتی اجتماعی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن