مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به ممنوعیت Infinite از عامل در ایالات متحده

دیوید جکسون, کورتنی سوبرامانیان و جان Fritze ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:07 PM EDT Jul 31, 2020واشنگ

توسط NEWSAMINS در 11 مرداد 1399

واشنگتن – افزایش تنش ها در روابط با پکن جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید جمعه به ممنوعیت Infinite از عامل در ایالات متحده بیش از نگرانی در مورد پلت فرم رسانه های اجتماعی روابط با چین است.

"تا آنجا که Infinite نگران است ما منع آنها از ایالات متحده," مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: سرنشین یک نیروی هوایی به عنوان او در بازگشت از فلوریدا اواخر جمعه.

رئیس جمهور گفت که او می تواند با استفاده از اورژانس قدرت اقتصادی و یا یک فرمان اجرایی به ممنوعیت چینی متعلق به شرکت از ایالات متحده آمریکا به عنوان به زودی به عنوان شنبه ،

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می آید که دولت در حال بررسی است که آیا این برنامه شرکت مادر ByteDance است که برداشت داده ها از میلیون ها نفر از کاربران آمریکایی. نیروی دریایی ایالات متحده در سال گذشته خواست اعضای خدمات به حذف برنامه از دستگاه های دولتی.

رئیس جمهور به مدت طولانی بهره مند از سیستم عامل رسانه های اجتماعی – مهمترین Twitter و Facebook – اما او نیز pilloried این شرکت را متهم کرده که خود مدیران محافظه کار خاموش کردن صدای خود سیستم عامل.

اعلام می آید هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان استفاده می شود Infinite به باد انتظارات برای حضور در انتظار رئیس جمهور تجمع در Tulsa, اوکلاهما, عمده خجالت برای رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی.

تهدید می آید و در یک لحظه بسیار ساییده شده ایالات متحده روابط چین به عنوان رئیس جمهور درگیر در یک ماه-طولانی جنگ تجاری با این کشور و متهم کردن رهبران آن اجازه می دهد coronavirus به گسترش به یک بیماری همه گیر. تنش های مطرح شده بیشتر با چین را سرکوب دموکراسی تلاش در هنگ کنگ است.

بیشتر: ممنوعیت Infinite? مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اجرا Facebook ads اگر درخواست او باید بلوک برنامه

بیشتر: نیروی دریایی ممنوعیت Infinite دولت از گوشی های هوشمند بیش از نگرانی های امنیت سایبر

Infinite قبلا گفته آن نیست ارسال هر کاربر داده های جمع آوری شده به چین است.

اگر برنامه های رسانه های اجتماعی است که متعلق به یک شرکت چینی این شرکت گفت: این اجرا توسط یک آمریکایی و مدیر عامل شرکت. مقامات ایالات متحده باید نگرانی در مورد دولت چین ضربه زدن به اطلاعات شخصی از طریق آمریکایی ها با استفاده از تلفن های همراه مانند تلفن های هوشمند برنامه های کاربردی.

علاوه بر این روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد که مایکروسافت در مذاکرات به دست آوردن Infinite.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب