حاشیه: آیا بازی شیر یا خط که ایمیل های ناخواسته در سطل بازیافت فقط رتبهدهی نشده است — آن را ممکن است شامل خود محرک بررسی در قالب یک کارت اعتباری بدهی

پرتاب نمی دور که ایمیل های ناخواسته — و یا شما ممکن است خود را دور بیندازید و محرک پرداخت. وزارت خزانه داری ای

توسط NEWSAMINS در 10 خرداد 1399

پرتاب نمی دور که ایمیل های ناخواسته — و یا شما ممکن است خود را دور بیندازید و محرک پرداخت.

وزارت خزانه داری ایالات متحده و خدمات درآمد داخلی شروع به ارسال تاثیر اقتصادی پرداخت و به عنوان پیش پرداخت کارت اعتباری در هفته گذشته. بنابراین تقریبا 4 میلیون آمریکایی هنوز در انتظار برای برش 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می توانید انتظار برای دریافت پول محرک در قالب یک EIP کارت به عنوان مخالف به یک مقاله را بررسی کنید.

مشکل این است که این ویزا کارت های صادر شده توسط MetaBank (خزانه مالی عامل) و تحویل در دشت پاکت از پول دارنده کارت شبکه خدمات — نه از آن است که یک نام آشنا برای بسیاری از ما است. بنابراین گزارش از مردم به اشتباه این برای preapproved کارت اعتباری ایمیل های ناخواسته و یا حتی کلاهبرداری شده اند ظاهر در سراسر کشور است. و در برخی موارد مردم حتی دور انداخته دبیت کارت حاوی خود را مدتها در انتظار محرک پول قبل از اینکه آنها متوجه اشتباه خود.

مرتبط:این است چگونه سریع آمریکایی ها خود را صرف محرک چک — و در اینجا شکست از آنچه که آنها در حال خرید

توماس و بانی مور از جنوب غربی فلوریدا یک جفت. آنها گفت: CBS محلی VIAC, -2.17% وابسته چشمک-TV که آنها chucked خود EIP کارت زیرا آنها انتظار داشتند که یک محرک بررسی از وزارت خزانه داری ایالات متحده. "شوهر من در آن نگاه کرد, به طور خلاصه آن را بخوانید و او گفت:" آیا شما می خواهید این کار؟' و من گفت: "من نمی نیاز به یکی دیگر از کارت جعلی,' بنابراین او قطع آن را در قطعات کوچک" بانی مور گفت. "چیزی که بعد از شما ببینید من در زباله می تواند در تلاش به جلو و از همه قطعات با هم که کار نمی کند."

همسایه خود نیز گفت: خروجی است که او در بر داشت خود اعتباری کارت بدهی مشکوک به دلیل آن را با مته سوراخ رسمی فدرال نشان و آدرس بازگشت در Omaha, Neb. "صدا نمی مانند دولت فدرال به من," او گفت:.

وال استریت ژورنال (مارس 30):تهمت می خواهد امضای خود را به نظر می رسد در coronavirus محرک چک

همچنین:trump's امضا به محرک چک به تأخیر انداختن پستی فرآیند: گزارش

چندین نفر نیز شکایت در توییتر TWTR, -1.99% که آنها اشتباه خود را EIP کارت برای ایمیل های ناخواسته:

این باعث شده است که چندین مقامات برای اطمینان بخشیدن به مصرف کنندگان که EIP کارت های حلال هستند. هر دو Nassau County دفتر دادستان منطقه در نیویورک و Belmont, Mass., اداره پلیس باید توییتی که این "کلاهبرداری نیست." بهتر کسب و کار اداره دفاتر در تگزاس کلرادو و آلاباما تمام شده است فیلدینگ تماس از نگران مصرف کنندگان درخواست اگر کارت بانکی واقعی هستند. و آیووا دادستانی کل گفت: آن ده ها تن از دریافت تماس در مورد کارت های آخرین پنجشنبه و جمعه. "مردم بسیار اشتباه تعجب آنچه این بود:" یک سخنگوی گفت: محلی NBC CMCSA, +0.12% وابسته است. "آنها پرتاب این در زباله."

نه نمایندگان و نه وزارت خزانه داری در پاسخ به MarketWatch درخواست برای اظهار نظر در سردرگمی و نه در مورد شکایت دریافت کارت اعتباری به جای چک. اما IRS شده است به tweeting روزانه "یادآوری" این هفته که "میلیون ها نفر از مردم در حال گرفتن تاثیر اقتصادی پرداخت توسط کارت اعتباری بدهی از طریق پست در دشت پاکت از پول دارنده کارت شبکه خدمات است."

بیشتر چه, IRS نیز با صدور یک اطلاعیه مطبوعاتی در روز چهارشنبه بعد از ظهر با خط موضوع: "تاثیر اقتصادی پرداخت فرستاده شده توسط کارت اعتباری بدهی می رسند در دشت پاکت." همچنین پاسخ چند "پرسش و پاسخ" در مورد این کارت مانند کارت می تواند مورد استفاده قرار گیرد و بدون هزینه.

چرا که بله, وجود دارد برخی از هزینه های وابسته به این EIP کارت از جمله $7.50 جایگزینی شارژ اگر کارت را از دست داده است.

در میان مشتریان ناراضی شکایت آنلاین در مورد گرفتن یک کارت اعتباری به جای پرداخت مستقیم و یا چک به آنان گفت: آنها می خواهم را ترجیح می دهند و انتظار می رود یک فرم پرداخت که آنها می تواند به آسانی به صورت نقدی و یا واریز به حساب بانکی:

سرویس درآمد داخلی توزیع بیش از 128 میلیون چک و پرداخت بیش از $218 میلیارد دلار از اوایل ماه مه. این شامل 1200 دلار پرداخت به افراد با درآمد ناخالص تنظیم زیر $75,000 و $2,400 برای ازدواج, ارتباط جنسی, پر کردن مالیات به طور مشترک که درآمد زیر $150,000 با پرداخت سرشکن بالاتر از کسانی که درآمد آستانه. و است که می تواند پول را به زودی به اندازه کافی برای حدود 35 میلیون آمریکایی از کار پس از coronavirus به طور موقت تعطیل swaths بزرگ از اقتصاد است.

مرتبط:آیا من مجبور به پرداخت back my $1,200 محرک بررسی کنید ؟ نمی افتد برای این 5 افسانه در مورد محرک پرداخت

May 13 آخرین روز که آمریکایی ها می تواند ارسال مستقیم-سپرده گذاری اطلاعات برای دریافت محرک چک که به معنی پرداخت خواهد رسید به صورت چک یا کارت بانکی در حال حرکت رو به جلو است.

بنابراین اگر شما هنوز هم در انتظار خود محرک پرداخت آنلاین بازدید من پرداخت ابزار برای پیدا کردن تاریخ پیش بینی شده که پرداخت مستقیم برنامه ریزی شده است و یا زمانی که شما پرداخت خواهد شد از طریق پست و با چک یا کارت اعتباری بدهی.

ادامه مطلب:چرا من بدست من محرک بررسی کنید ؟ 6 دلیل پرداخت شما ممکن است یک هیچ-نشان

و در اینجا برخی از چیزهای مهم است که شما نیاز به دانستن در مورد کارت اعتباری بدهی از جمله آنچه مانند نگاه کنند و چگونه آنها استفاده می شود — و که در آن وجود دارد می تواند هزینه های پنهان است. شما همچنین می توانید یک لیست جامع از پرسش و پاسخ در EIP کارت سایت eipcard.com/faq و یا با تماس با خدمات به مشتریان در 1-800-240-8100.

که با گرفتن یک کارت بدهی ؟

نزدیک به 4 میلیون نفر را از دریافت یک کارت اعتباری بدهی به جای یک مقاله بررسی کنید که مشخص شد توسط اداره مالی خدمات بخش دیگری از وزارت خزانه داری که با این نسخهها کار با IRS برای رسیدگی به توزیع پرداخت. در برخی موارد افرادی که واجد شرایط اقتصادی تاثیر پرداخت اما که اطلاعات حساب بانکی بود و نه در فایل با IRS دریافت یک کارت اعتباری به جای چک و یا واریز مستقیم.

چگونه می توانم دریافت کارت من و چه آن را مانند نگاه ؟

EIP کارت در حال ارسال به جدید ترین آدرس پستی ثبت شده با IRS. کارت خواهد رسید در یک دشت پاکت از پول دارنده کارت شبکه خدمات. ویزا نام ظاهر خواهد شد و در مقابل کارت و پشت کارت را از ویژگی های نام و صدور, بانک MetaBank N. A. خوش آمدید بسته شامل اطلاعات توضیح می دهد که کارت اقتصادی تاثیر کارت پرداخت.

آن را چک کنید:

ببین EIP کارت اعتباری کارت اعتباری حاوی یک محرک پرداخت.

epicard.com

پستی را شامل نمی شود تعادل خود را ، شما می خواهید به تماس و فعال کردن کارت خود را برای پیدا کردن چقدر پول محرک می کنید.

من چگونه می توانم با استفاده از کارت من ؟

شما نیاز به تماس 1-800-240-8100 برای فعال کردن کارت خود را و شما خواسته خواهد شد که به منظور بررسی هویت خود را با ارائه نام و آدرس و شش رقم از شماره امنیت اجتماعی. همچنین شما می خواهد خواسته می شود برای ایجاد یک PIN چهار رقمی مورد نیاز برای دستگاه های خودپرداز و معاملات خودکار و کمک و شنیدن تعادل خود را. پس از آن شما خواهد شد ثبت نام آنلاین کارت خود در EIPCard.com که در آن شما خواهد شد ایجاد یک شناسه کاربری و یک رمز عبور است که شما همچنین می توانید با استفاده از در همراه پول شبکه نرم افزار تلفن همراه.

شما می توانید با استفاده از خود را EIP کارت برای خرید در فروشگاه های پذیرش ویزا کارت. در طول پرداخت شما قرار دادن کارت خود را به خواننده و یا در حال حاضر آن را به صندوقدار. شما ممکن است خواسته خود را وارد کنید PIN چهار رقمی یا شماره به ثبت نام برای معامله. شما همچنین می توانید پول نقد در شرکت تجار توسط پانچ در شماره PIN خود را.

هنگامی که خرید آنلاین (در تجار که قبول ویزا V +0.50%, به طور طبیعی شما نیاز به وارد کردن 16 رقم شماره کارت در هنگام چک کردن همراه با تاریخ انقضا و سه رقمی کد از پشت کارت. شما همچنین نیاز به وارد کردن آدرس صورتحساب همراه خود را با EIP کارت.

برای خرید در فروشگاه ها و آنلاین وجود دارد $2500 محدود در هر معامله و هر روز محدود می کند. و تاجر پول نقد به حد ممکن کمتر است.

چگونه می توانم پول نقد از کارت?

شما می توانید پول نقد در دستگاههای خودپرداز دریافت پول نقد به عقب از تجار شرکت و یا برداشت پول از بانک یا تعاونی اعتباری. اما تنها برخی از این روش ها رایگان هستند و با وجود برخی از محدودیت به چه مقدار پول نقد شما می توانید در یک بار.

پول نقد از دستگاه خودپرداز: هیچ هزینه برای برداشت پول در شبکه دستگاههای خودپرداز اما هزینه ها ممکن است اعمال می شود اگر شما با استفاده از خارج از شبکه ATM. اشاره به این ATM یاب برای تعیین آنهایی که در شبکه هستند. برای دریافت پول نقد به سادگی با استفاده از این کارت مانند شما می توانید هر کارت: وارد کردن کارت پین خود را وارد کنید و را انتخاب کنید "برداشت" از "چک کردن." فقط هشدار داده می شود که 1000 دستگاه خودپرداز محدودیت برداشت در هر معامله و هر روز و منحصر به فرد بانک محدودیت ممکن است پایین تر است.

نقدی از تجار شرکت: شما می توانید با هر کارت بانکی خود را انتخاب کنید "دبیت" در هنگام پرداخت و سپس پین خود را وارد کنید و را انتخاب کنید "بله" برای بازگشت پول گزینه است. مقدار را وارد کنید و سپس کلید "OK." یک بار دیگر وجود دارد از 2500 دلار در هر معامله و هر روز حد اگر چه فرد تاجر نقدی-بازگشت محدودیت ممکن لاو.

پول نقد را از بانک یا تعاونی اعتباری teller: شما می توانید هر بانک یا تعاونی اعتباری شعبه به برداشت پول نقد اما هزینه ها ممکن است اعمال می شود (به جز برای اولین برداشت با کارت.) شما نیاز به دانستن تعادل خود را از قبل از گوی نمی توانید بگویید که چقدر پول خود را EPI کارت. شما همچنین نیاز به دانستن خود را پین برای کارت شما احتمالا خواسته می شود برای یک فرم اضافی از ID مانند یک دولت-صدور کارت شناسائی عکس. سپس شما بپرسید تلر برای مقدار که شما می خواهم به عقب نشینی. وجود 2500 دلار در هر معامله و هر روز حد چند بانک محدود نیز ممکن است کمتر.

اگر من فقط می خواهید برای انتقال تعادل من را به حساب بانکی ؟

شما می توانید نقل و انتقال وجوه از خود EIP کارت به حساب بانکی خود را آنلاین در EIPCard.com و یا با استفاده از پول شبکه نرم افزار تلفن همراه. شما نیاز به مسیریابی و شماره حساب شماره حساب بانکی خود را و شما نیاز به فعال خود را EIP کارت.

به انتقال وجوه: تماس 1-800-240-8100 خود را برای فعال کردن EIP کارت.

ثبت نام به صورت آنلاین و یا نرم افزار تلفن همراه دسترسی با رفتن به EIPCard.com یا پول شبکه موبایل برنامه و کلیک بر روی "ثبت نام." مراحل خود را برای ایجاد شناسه کاربری و رمز عبور. مطمئن شوید که شما EIP کارت دستی.

انتخاب "انتقال پول به خارج" و مراحل برای راه اندازی خود را ACH انتقال. نقل و انتقالات باید پست به حساب بانکی خود را در 1-2 روز کسب و کار. محدود است از $1,250 در معامله 2500 دلار در هر روز و 5000 $در هر ماه.

پس چه هستند این هزینه ؟

کسانی که برای دریافت آنها تاثیر اقتصادی پرداخت توسط کارت اعتباری بدهی می توانید زیر را انجام دهید بدون هیچ هزینه:

• خرید آنلاین و در هر مکان های خرده فروشی که در آن ویزا پذیرفته شده است.

• دریافت پول نقد از شبکه خود پرداز atm.

• نقل و انتقال وجوه به حساب بانکی شخصی.

• بررسی تعادل کارت خود را آنلاین با نرم افزار تلفن همراه و یا از طریق تلفن.

اما شما شارژ خواهد شد $2 برای برداشت پول از خارج از شبکه خود پرداز — پس از خود را اولین دستگاه خودپرداز برداشت. البته شما همچنین ممکن است به اتهام هزینه توسط اپراتور ATM حتی اگر شما نمی تکمیل معامله. اشاره به این ATM Locator.

نیز وجود دارد یک $5, کارمند بانک, over-the-counter نقدی هزینه خروج اگر چه یک بار دیگر, بار اول شما برداشت وجه از کارت خود را در یک گوی آزاد خواهد شد. بنابراین اگر شما در حال برنامه ریزی برای پول نقد از کارت خود را از دستگاه های خودپرداز و یا بانک های درس در اینجا این است که نگاهی به آن همه در یک بار اگر شما می توانید.

شاید مهمتر از همه وجود دارد $7.50 هزینه برای چاپ مجدد یک کارت گم یا دزدیده شده. از آن خواهد شد در حمل و هفت تا 10 روز پس از چاپ مجدد سفارش قرار داده شده است. اگر شما می خواهید که کارت ارسال می شود چهار تا هفت روز پس از سفارش قرار داده شده است نیز وجود دارد $17 اولویت هزینه حمل و نقل.

آیا دولت پیگیری آنچه که من صرف پول ؟

هیچ. تحت حق حریم خصوصی مالی عمل دولت فدرال مجاز به درخواست صادر کننده کارت خود را در مورد EIP کارت حساب و صادر کننده کارت است که اجازه نمی دهد دولت اطلاعات خود را در مورد EIP حساب کارت خود را بدون اجازه کتبی به جز بسیار تحت شرایط محدود است.

بنابراین این کارت نمی اومدی — اما آنچه IRS کلاهبرداری باید مراقب?

هشدار داده می شود که IRS هرگز تماس های متنی, ایمیل, و یا رسیدن به شما بیش از رسانه های اجتماعی به آن می گویند نیاز به اطلاعات بیشتر به فرایند پرداخت. همان می رود برای بانک ها و اتحادیه های اعتباری. شما فقط چنین IRS مکاتبات از طریق پست. در اینجا پنج پرچم قرمز به مراقب از scammers تلاش به سرقت پول محرک است.

هر گونه سوال اضافی می تواند پاسخ داده شود با مراجعه به eipcard.com/faq.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن