MLB بهترین امید برای اکثریت خاموش به افزایش: شرمن

کسانی هستند که نمی شود مذاکره کنندگان نیست سخنگوی. این مردم هستند که با نگاهی به متون و ایمیل ها و تماس ها و م

توسط NEWSAMINS در 1 تیر 1399

کسانی هستند که نمی شود مذاکره کنندگان نیست سخنگوی. این مردم هستند که با نگاهی به متون و ایمیل ها و تماس ها و ملاقات خود را از غضب خود.

من می خواهم به باور آنها واقعی اکثریت خاموش در لیگ های بزرگ. صاحبان و مدیران بازیکنان و عوامل که صرف هفته به من گفتن در بعضی از فرم یا دیگر "این نمی تواند ارتباط است." آنها در حال تماشای یک ماشین تصادف. در حرکت آهسته. در هر روز است. آنها امیدوارند این بار رانندگان خواهد بود به اندازه کافی هوشمند به نوبه خود به دور اجتناب از بدترین نتیجه است. اما هیچ.

حتی در خوش بینانه ترین تبدیل شده اند استعفا داد و در حال حاضر که آسیب انجام شده است. فرصت های از دست رفته است. ارواح خرد. تلاش در حد اعتدال سکوت.

"در برخی از نقطه در هر دو طرف خواهد بود گریه به یکدیگر" یکی بالا MLB اجرایی گفت: در مورد خراب کردن آنها در مجموع مجاز است.

یک بازیکن گفت: "من نه متخصص در مکانیزمی که مورد نیاز است, اما من نمی دانم به عنوان یک فن بیس بال و بازیکن است که ما نمی تواند انجام این کار (عمومی داد و بیداد و صدمه زدن به محصول دیگر اگر ما می خواهیم بیس بال خنک می شود در آینده. ما در حال انجام یک زیانی بزرگ به نسل بعدی و بازی."

یک نماینده: "من فکر می کنم وجود دارد قلدر در هر دو طرف و اگر شما خصوصی نظرسنجی غیر قلدر این امر می تواند متفاوت مذاکره است."

من امیدوارم که نهفته است در این مطلب تعدیل صدای ناشی. این است که برای آینده ، در حال حاضر شاید ما باید یک فصل است. شاید ما نمی خواهد. شاید تمام ستاره ها را نشان می دهد تا اگر در بازی وجود دارد. احتمالا نه. هر دو طرف صحبت از اقدامات که به نام طرفداران. هر دو طرف باید جلوگیری از انجام این کار تا زمانی که شما می دانید که آنها فکر می کنم از طرفداران.

که آنها در حال مبارزه هنوز هم در میان ملی همه گیر و تباهی مالی و تاریخی ناآرامی های اجتماعی بیش از یک مقدار از پول است که یک مبلغ جزئي در دامنه کلی از ماشین است که در لیگ اصلی بیس بال صحبت می کند به رهبری با چنین کور و نفرت از طرف دیگر به عنوان به از دست دادن بینایی از همه چیز است.

این مردم هستند که خواندن یک سند با نظرات. آنها نمی توانند به توافق برسند حتی آنچه را که آنها توافق کرده اند که در مورد. آنها به شما بگویم از طرف دیگر دستکاری و دروغ و سازی توسط رزمندهترین جناح هرگز کاملا درک که طرف دیگر گفتن است مردمی مثل من دقیق همان چیزی که. آنها تصاویر آینه از بی اعتمادی و عناد.

این سوال بعد از این همه زمان که من آن را برای مالکیت این است: آیا بیش از حد بسیاری از درون صفوف خود را فکر می کنم تنها راه برای تعریف پیروزی در شکست از بازیکنان خود را?

این سوال بعد از این همه زمان برای بازیکنان: آیا رهبری خود را می خواهید به یک معامله و یا یک نقطه ؟

من باور نمی کنم بدترین پاسخ به این سوالات جهانی برگزار شد. من صحبت به مقدار زیادی از مردمی در مدیریت که فکر می کنم که با استفاده از یک چکش به عنوان سلاح از انتخاب در هر انجمن مالی با بازیکنان wrongheaded.

من صحبت به مقدار زیادی از عوامل و بازیکنان که فکر می کنم این لایه بندی خاص و ویژه مذاکره (با توجه به محیط زیست) با تمام خشم اخیر چانه زنی جمعی نشینی شده است برای وحدت اما بد برای ورزش است.

و این را نگه می دارد گرفتن دست رفته در زمان دولت: لیگ اصلی بیس بال با پایان نمی 2020 فصل است. مبارزه بیش از امروز پول است بنابراین صدمه فردا عکس. برای هر دو طرف. پتانسیل شرکت همکاران و طرفداران شده اند خاموش و در حال حاضر شاید چک کردن.

فکر می کنم در مورد آنچه از دست رفته بوده است با عدم بازی به طور منظم فصل بازی بعد از استقلال در روز آخر هفته. ما می دانیم که در سطح بالا و بیس بال را می توان در درون یک بیماری همه گیر به دلیل آن است که اتفاق می افتد در تایوان و کره جنوبی در حال حاضر ژاپن — البته در کشورهایی که مبارزه COVID-19 بیشتر cohesively و بهتر است. آیا ما می دانیم همان درست خواهد بود و در مورد بیشتر تماس گرا ورزش هایی مانند بسکتبال و هاکی و فوتبال ؟ شده است وجود دارد یک فرصت به تنها تیم ورزشی در این کشور است. فکر می کنم از آنچه که می توانست به معنای چشم و کیف پول.

و هنوز هم آنجا نشسته است و فرصت است. هنوز هم وجود دارد یک تلویزیون ملی برای مقابله با ESPN. شاید به انجام معاملات با پخش آنلاين خدمات. قمار. گسترش. وجود دارد در دراز مدت درآمد در افق. تصور کنید که چگونه بیشتر درآمد خواهد بود اگر طرف مشغول به کار بودند با هم. تصور کنید اگر صاحبان متوقف دستکاری خدمات زمان — به دلیل افزایش درآمد باید برای بازیکنان بیش از حد نه فقط صاحبان. تصور کنید اگر که منجر به یک روحیه همکاری است که در آن بازیکنان خوشحال بودند برای شرکت در راه برای تسریع سرعت و آن را در میدان تجربه بیشتر به طور مستقیم به طرفداران.

من می دانم که از صحبت کردن به مردمی که در هر دو طرف از این تقسیم شده اند که سفت مسلح در خارج از این روند که آنها را ببینید یک راه متفاوت است. در طلب آن است. شاید ما نیاز به ضربه پایین سنگ با سنگ مبارزه با مرگ در سراسر. این آتشپاره ایی خم و عضلات خود را از دست داد جنگ. 2020 فصل خود را ادامه می دهند خاکی اثر انگشت.

در اینجا این است که یک اکثریت خاموش در بازی افزایش تا مطمئن شوید که هرگز دوباره رخ می دهد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب