رنجرز می تواند به صورت قرارداد موضوع را با محبوب و موثر Jesper سریع

و پس از آن وجود دارد در حال رفتن به offseason مذاکرات قرارداد با انتظار نامحدود رایگان=نماینده جناح Jesper سری

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

و پس از آن وجود دارد در حال رفتن به offseason مذاکرات قرارداد با انتظار نامحدود رایگان=نماینده جناح Jesper سریع و موفق باشید به مدیر کل جف Gorton اگر و یا زمانی که از او می پرسد چه مرد سوئدی انجام داده است برای این تیم به تازگی.

زیرا برای پنجمین مستقیم فصل سریع شده است به نام برنده بازیکن, بازیکن, جایزه که رای بر همسالان خود در اتاق. اعلام شد و همراه با این خبر که Artemi Panarin شده بود به نام رنجرز 2019-20 MVP در یک رای گیری توسط رسانه ها و که کریس Kreider انتخاب شده و توسط رسانه ها به عنوان جان Halligan پسر خوب برنده جایزه خود را برای همکاری با ما خبرنگار wretches.

توسط برنده جایزه, سریع, شکست رکورد او می خواهم به اشتراک گذاشته شده با حق رای دادن حق امتیاز ژان Ratelle و برایان Leetch هر یک از آنها قبلا برنده جایزه چهار فصل متوالی.

سریع خواهد شد که به نوبه خود در 29 دسامبر منتقل شد تا به خط دوم شد و دفاعی و چک کردن وجدان اکتان بالا واحد است که برجسته Panarin در سمت چپ و رایان Strome در وسط. این مرد سوئدی ثبت 29 امتیاز (12 اهداف و 17 پاس گل) در حالی که ارسال 14.3 درصد تیراندازی.

جناح بود و از نظر در دسترس نیست پس از بعد از ظهر چهارشنبه اعلام همانطور که او و هم تیمی های خود را آماده مسابقه نمایشگاه در برابر نشینان در تورنتو است. البته هیچ کس در دسترس ساخته شده pregame توسط لیگ ساخته شده است که آن را یک اولویت برای محدود کردن دسترسی رسانه ها به بازیکنان و کادر تيم پس از آنها وارد حباب در روز یکشنبه.

Jesper Fast
Jesper سریعNHLI via Getty Images

(در صورتی که عمدی لیگ اولویت آن را تبدیل به بالفعل و سیاست. نگرانی های ایمنی و بهداشت باید چیزی برای انجام با فقدان کنفرانس تلفنی بین تیم پرسنل و رسانه های محلی مردم اقدام به ارائه اطلاعات به مصرف کنندگان است.)

این است آنچه Mika Zibanejad گفت: پست در مورد سریع در ماه اکتبر طی یک گفتگو در مورد این پس از آن چهار بار بازیکنان بازیکن.

"او است که همه چیز شما می خواهید یک هم تیمی به روشن و خاموش کردن یخ" گفت: شماره 93. "او چیز کمی تغییر و تغییر کردن. او forechecks سخت است جن, بلوک, عکس. او فداکاری هر روز.

"خاموش یخ او یک دوست به همه. شاید او را با پاداش حمله اعداد اما اینجا از همه می داند که چقدر مهم است که او به تیم ما. شما نمی توانید برای اطلاعات بیشتر بپرسید."

مسئله این است که به سرعت در حال رفتن به بخواهید برای اطلاعات بیشتر و احتمالا بسیار بیشتر از $1.85 میلیون در هر جناح شده است درآمد — و این کلمه از عمل — سه سال گذشته است. تعداد در خط پایین و تعداد سال در معامله بعدی در حال رفتن به خطرناک برای رنجرز به دسته زیر تخت کلاه $81.5 میلیون نفر که تحت آن لیگ عمل خواهد شد حداقل برای دو فصل است.

در واقع حتی قبل از COVID-19 دخالت احزاب قادر به رسیدن به یک توافق در یک فرمت قبل از مهلت تجارت.

در یک دنیای کامل Kaapo Kakko ناخن بالا-شش اسلات سال آینده به عنوان یک دانشجوی سال دوم. که دست انداز سریع پایین به پایین-شش نقشی که او بازی می کند به کمال است. هر چند در چه قیمت ؟

خواهد شد که عزم برای Gorton و مدیریت که سازمان به نظر می رسد بسیار نازک جلو. وجود دارد هیچ جایگزینی آشکار در سیستم برای یک بازیکن از بسیاری از فضائل. اما واضح است آنچه رنجرز از دست خواهد داد اگر سریع پوتین.

آنها خود را از دست بازیکنان بازیکن.


MSG پرداخت ادای احترام به پست عکاس آنتونی باعث تخریب جهانی که از coronavirus 12 آوریل در سن 48 طی آن پخش رنجرز 2-1 از دست دادن به نشینان در روز چهارشنبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب