بازیکنان اتحادیه می خواهد MLB به انتشار سوابق مالی به عنوان آنها سعی می کنید برای شروع فصل

وکلا برای بازیکنان بیس بال' اتحادیه خواسته لیگ اصلی بیس بال برای ارسال یک کشت از اسناد مالی است که جزئیات صنعت

توسط NEWSAMINS در 26 اردیبهشت 1399

وکلا برای بازیکنان بیس بال' اتحادیه خواسته لیگ اصلی بیس بال برای ارسال یک کشت از اسناد مالی است که جزئیات صنعت مالی به یک فرد آشنا با درخواست آسوشیتدپرس گفت. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود روز شنبه از آنجا که هیچ یک از طرفین اعلام کرد گام.

بیس بال صاحبان روز دوشنبه به تصویب یک پیشنهاد است که می تواند منجر به coronavirus-تاخیر در شروع فصل در اطراف چهارم جولای به طور منظم-برنامه فصل حدود 82 بازی. صاحبان همچنین به رفتن پیش به پیشنهاد پایگاه بازیکنان حقوق در یک 50-50 تقسیم درآمد که این اتحادیه می گوید که حقوق و دستمزد کلاه و یک چارچوب بازیکنان هرگز به توافق برسند.

این نوع از افشای مالی این اتحادیه خواسته شایع تر است طول کلی چانه زنی جمعی مذاکرات که بازی را برای چندین ماه یا سال به جای محدود مذاکره زمان در دسترس در حال حاضر.

"وجود دارد راه های بسیاری برای مخفی کردن پول" سینسیناتی پارچ ترور بائر گفت: در یک ویدئو او نوشته شده یکشنبه در توییتر.

بائر گفت: صاحبان می تواند به کاهش قیمت بلیط و در همان زمان شارژ بیشتر برای پارکینگ آنها کنترل از طریق اشخاص مختلف که به نفع باشگاه است.

توصیف خود به عنوان تنها کمی نشاط صریح 29 ساله در زمان یک شات در بیس بال کمیسر.

"اگر من قصد دارم به اعتماد به من حقوق و دستمزد به غارت مانفرد بازاریابی بازی را به پول بیشتر برای بازی من در آن" بائر گفت. "به من اجازه دهید بازار بازی و همه ما را به پول بیشتر است."

تیم یک ارائه به اتحادیه جمعه که شامل وخیم مالی هوا اما هیچ پیشنهاد رسمی.

مدیریت ترس و حتی بیشتر مشکل مالی اگر به طور منظم فصل بازی ها باعث بازیکنان پرداخت می شود و حقوق خود را و postseason لغو شد به دلیل موج دوم جدید کروناویروس. بازیکنان نمی رسم حقوق در طول postseason زمانی که MLB دریافت بزرگترین بخشی از آن و سیمای ملی درآمد.

بازیکنان در حال انتظار برای دریافت دقیق پزشکی و تست پروتکل های از MLB. حاضر به خطر بیمار شدن Tampa Bay Rays All-Star پارچ بلیک اسنل گفت: او را تپه در این سال اگر پرداخت خود را قطع نکنید.

"من نه تقسیم هیچ درآمد. من می خواهم همه معدن" 2018 AL Cy جوان برنده جایزه گفت: در یک حرکت یا کشش ناگهانی جریان چهار شنبه. "Bro میشم کردم به درک بیش از حد چرا که خانواده می شود مانند:" فرض, بازی, برای عشق بازی. مرد چه چیزی اشتباه است با شما bro? پول نباید یک چیز است.' سلام من خطر زندگی من است. منظورتون 'باید آن چیزی است؟' آن است 100% باید یک چیز."

27-year-old left-hander, Snell توافق در مارس 2019 به 50 میلیون دلار پنج سال قرارداد که شامل 3 میلیون دلار جایزه امضای a $1 میلیون حقوق و دستمزد سال گذشته و به مبلغ 7 میلیون دلار حقوق و دستمزد در این فصل است.

به عنوان بخشی از مارس 26 توافقنامه بين لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان در انجمن اسنل در حال پیشرفته $286,500 برای اولین بار از 60 روز از فصل از طریق مه 24, اما نه هر بیشتر در سال 2020 اگر هیچ بازی هستند. معامله تماس برای بازیکنان برای دریافت سرشکن سهام از حقوق و دستمزد اگر فصل شروع می کند; اسنل را دریافت کنید $43,210 برای هر روز از این برنامه.

تیم ها می گویند که آنها از دست دادن پول اگر بازی ها را در خالی ballparks. مانفرد می گوید: 40 درصد از درآمد دروازه و مربوط به دروازه.

"اگر من قصد دارم به بازی من باید در پول من امضا به پرداخت" اسنل گفت. "من نباید نیمی از آنچه که من پرداخت می شود چرا که این فصل در نیمه قطع همه بالای 33 درصد کاهش نیم است که در حال حاضر وجود دارد, بنابراین من واقعا مانند 25%. در بالای آن, آن را مشمول مالیات. ... اگر من 'رونا, حدس بزنید چه اتفاقی می افتد ؟ اوه آره, که باقی می ماند – که در بدن من برای همیشه."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب