نیویورک طرفداران از دست رفته درخشندگی Gerrit کول یعقوب deGrom

این خواهد بود کاملا بیس بال آخر هفته در اینجا اگر. Red Sox بودند از آمدن به شهر شد رفتن به بازی سه در بزرگ حیا

توسط NEWSAMINS در 19 اردیبهشت 1399

این خواهد بود کاملا بیس بال آخر هفته در اینجا اگر.

Red Sox بودند از آمدن به شهر شد رفتن به بازی سه در بزرگ حیاط در برانکس و بدون در نظر گرفتن چگونه کاهش شما فکر می کنم ساکس خواهد بود به نظر که هنوز هم به معنای یک زن و شوهر از تضمین:

1. سه بازی و یک کل را و یا در حدود 13 و نیم ساعت از بیس بال.

2. در مجموع حدود 150000 نفر را و یا جاری شدن سیل در ورزشگاه.

3. ما مرد Mushnick داشتن یک اسپاسم زمانی که یکشنبه شب ESPN بازی زیرفشار نسبت 1 ساعت یا بیشتر.

همچنین: Gerrit کول می کردم قطعا تن به تن یکی از کسانی که بازی برابر ساکس اولین بار او را گرفته ام توپ در برابر یانکی ها' باستان رقیب خود را در اولین فرصت به دست گرفتن یک قرن نیاز به درآمد خود را پینستریپس به عنوان یک واقعی Yankee: ضرب و شتم BoSox.

اگر.

این متس? آنها برنامه ریزی برای شروع یک مجموعه بازی در سنت لوئیس در برابر کاردینالز. این خنده دار است ما بودند رفتن به پیدا کردن خیلی افتضاح مورد متس بدجور به سرعت این سال است. آنها در حال حاضر قرار است به شش بازی در این کتاب در برابر اتباع هفت برابر حذفی و نه در برابر بریوز حتی دو برابر Astros* بنابراین ما ممکن است در حال حاضر ساخته شده است پل ها و تونل وحشت شهر در حال حاضر.

MLB
Gerrit کول و یعقوب deGromn. y. پست: چارلز Wenzelberg پل Bereswill

هنوز هم وجود دارد کمی شک متس خواهد نمیفهمد راه به یعقوب deGrom توپ در یکی از بازی برابر بریوز آخر هفته گذشته پس از او بوده است در Busch ورزشگاه ضربت آخر این هفته هم شاید همسان با جک فلاهرتی و یکی از مدعی به دست کشیدن 2020 Cy جوان جایزه از deGrom دست.

اگر.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما در حال حاضر از دست رفته در سراسر این فصل بیس بال: Pete آلونسو پرتاب توپ بیسبال به پارکینگ; Gleyber تورس قرار دادن نهایی چند لمس در خود شکوفا ستارگی; جف مک نیل پاشش درایوهای خط بالا و پایین لیگ ملی; Aroldis چپمن استارت خود بخاری تا سه رقمی.

اما در صورت وجود آبسه در بیس بال چشم انداز است که لطمه می زند و بیشتر از همه آن است که عدم وجود کول و deGrom راه رفتن به پارچ تپه ترکیب دو یا سه یا چهار بار در هفته و گاهی در همان شب گاهی اوقات پاشیده در طول هفته هر دو آنها را در اوج خود اعداد اول هر دو آنها را پر ballparks با وزوز و برق و این نوع از مسائل است که باعث می شود شما می خواهید برای چسبیدن به تابستان برای همیشه لطفا برای. که می شده اند و ما بزرگ grand امتیاز این پر زرق و برق بیس بال فصل از سال 2020 است.

اگر.

ما را با بازی های قدیمی و تاس بازی ها و بازی های شبیه سازی شده بر روی کامپیوتر. در مقدس بیس سایت http://www.baseball-reference.com آنها شبیه سازی شده در هر بازی به تاریخ در سال 2020 فصل هر تیم هر بازیکن. و تا کنون آن را احساس می کند مانند آنها بدست آن حق است.

از طریق پنج شنبه, الگوریتم یانکی ها 26-11 منجر A. L. شرق و نه بازی بیش از اشعه (10 بیش از 17-22 Sox). لگاریتم متس هستند 18-19 و در مقام سوم در NL East در حال حاضر هفت بازی کامل پشت بریوز.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

و آنها بدست دو نیویورک ستاره فصل فقط در مورد به عنوان شما می خواهم انتظار آنها است. کول 4-1 با 3.07 دوران 77 strikeouts در 55 2/₃ نوبت در حال حاضر با یک جنگ 2.1. و deGrom هر چند تبادل به 3.16 در دوران هشت شروع می شود (او در 3.26 از طریق هشت سال گذشته) 3-4 (همانند سال گذشته) با 63 whiffs در 51 1/₃ نوبت و 1.5 جنگ.

(شما احساس می کنید که اگر deGrom دیدم که آمار خط او را به جمع خانواده خود را در اطراف او آنها را به سوی نوت بوک و قلم تظاهر آنها پوما شرمن و Davidoff و بگو: "آن را در مورد من آن را در مورد تیم ..." از مطلق حافظه و عادت است.)

آن را دشوار است برای ما به تصور یک تابستان بدون آنها; باید آن را بیشتر به طوری که آنها در حال کول و deGrom دانستن اینکه شما را تنها با توجه به بسیاری از تابستان به بازی بیس بال و حتی کمتر به آن بازی در راس است که با آنها آشنا.

"من هنوز در تلاش برای کشف کردن راه برای دریافت بهتر" deGrom گفت: در بهار امسال و شک کمی وجود دارد او می خواهم که finagled راه در 31 رفتن روی 32 به بهبود در 2.04 عصر و 0.941 شلاق و 524 strikeouts در 421 نوبت او انباشته دو سال گذشته است.

"تلاش برای نگه داشتن نور خلبان در ... و به عنوان آماده به عنوان ما می تواند زمانی که ما به نام به قادر بودن به بازی" کول گفت: پست George A. King III در 4 آوریل و پس از کول دو سال جوان تر, شما باید به این باور او بود در 29 going on 30 برای ساخت در سال 2020 در 35-10 رکورد 2.68 دوران 0.962 شلاق و 602 strikeouts در 412 2/₃ نوبت او می خواهم جمع آوری شده در سال 2018 و '19.

اگر.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن