بیس بال عقب — در اینجا این است که چگونه ایالات متحده ورزشی لیگ در حال بازگشت در طول همه گیر

وجود خواهد داشت نه هر گونه طرفداران در حضور, اما لیگ اصلی بیس بال خود را آغاز فصل به طور منظم در جولای 23. در

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

وجود خواهد داشت نه هر گونه طرفداران در حضور, اما لیگ اصلی بیس بال خود را آغاز فصل به طور منظم در جولای 23.

در حالی که بسیاری از کشورهای آسیایی و اروپایی را در بر داشت راه برای کاهش تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر موارد در ایالات متحده همچنان افزایش می یابد در بسیاری از کشورهای. با وجود افزایش تعداد مورد عمده ترین ایالات متحده ورزشی لیگ در حال برنامه ریزی برای شروع بازی به زودی.

اما بسیاری از ورزشکاران بالا نگران هستند که این شرایط نمی تواند به اندازه کافی امن در طول بیماری همه گیر. چند مشخصات بالا MLB و بازیکنان NBA که تصمیم به نشستن در این فصل است. و بیش از آخر هفته بسیاری از NFL بالای بازیکنان در زمان به توییتر TWTR, +5.68% به درخواست NFL برای روشن کردن چگونه آن را به نگه داشتن بازیکنان امن است.

Seattle Seahawks کارفرمایی راسل ویلسون گفت: "من نگران هستم. همسر من باردار است."

و پاتریک Mahomes که به تازگی بالاترین پرداخت بازیکن در هر متحده sport گفت: "آماده شدن گزارش این هفته امیدوار NFL را به توافق با امن و مناسب پروتکل بنابراین ما می توانیم احساس محافظت ورزش بازی ما را دوست دارم."

اکثر لیگ ها باید گفت: طرفداران نخواهد بود در حال حاضر در رقابت های آینده, اما برخی از آنها در سمت چپ درب باز برای فن های حضور و غیاب.

در اینجا چگونه هر لیگ در حال نزدیک شدن به از سرگیری بازی در طول COVID-19 pandemic:

MLB

بازگشت تاریخ: جولای 23

پس از چند ماه از کار اختلافات بین صاحبان تیم ها و بازیکنان, انجمن, لیگ اصلی بیس بال است به بازی 60 بازی فصل به طور منظم و به جای آن از حد معمول 162 برنامه بازی — و سپس عادی برنامه پلی آف.

بازیکنان در حال آزمایش برای coronavirus هر روز دیگر.

"MLB پروتکل تاکید تماس با ردیابی و سریع تست دو عنصر از نوع مقاوم در پاسخ به این ویروس است که دولت فدرال تا حد زیادی موفق به تحویل" با توجه به لس آنجلس تایمز.

تیم بازی خواهد کرد بازی در برابر تیم های دیگر در خارج از مناطق جغرافیایی خود. تیم در زمان شرقی در منطقه خواهد شد و بازی تیم های دیگر در شرق ، طرفداران نمی شود مجاز برای حضور در بازی حداقل در ابتدای فصل به طور منظم.

در ازای این چند تیم از جمله غول داجرز و متس هستند اجازه می دهد طرفداران به پرداخت به یک برش مقوا از خود در می ایستد در طول بازی. نرخ cutouts رسیده اند تا $299 به صورت یک مقدار نامعین از بازی ها.

استادیوم نیز بازی مجازی جمعیت صداهای در طول بازی — نزدیک به 75 جلوه خواهد بود شنیداری گرفته از محبوب "MLB The Show" بازی های ویدئویی.

لیگ است در محل قرار داده و دستورالعمل های ایمنی مانند حفظ اجتماعی فاصله در dugouts و outlawing تف تخمه آفتابگردان آدامس یا بادام زمینی.

یکی اواخر شکستن توسعه است که دولت کانادا اجازه نمی جیز آبی بازی در تورنتو چرا که این تیم ممکن را COVID-19 بازگشت از ایالات متحده آمریکا آسوشیتد پرس گزارش شده در جولای 21 که این تیم بازی خواهد کرد بازی های خانگی خود را در پارک PNC در پیتسبورگ اگر ایالت پنسیلوانیا تصویب.

NBA

بازگشت تاریخ: جولای 30

NBA است که مجموعه ای از سر فصل آن با 22 تیم در جهان گسترده ای از ورزش پردیس در دیزنی جهان. لیگ برتر فوتبال ساخته شده یک مجتمع حباب که در آن بازیکنان و کارکنان تیم لیگ پرسنل و غیره باقی می ماند برای مدت زمان از فصل که می تواند گسترش به عنوان اواخر به عنوان اکتبر 13.

بازیکنان در حال آزمایش هر روز دیگر با توجه به NBA ایمنی و بهداشت سند است. گزارش از NBA حباب می گویند لیگ است که قادر به ارائه نتایج آزمون فقط در 12 تا 15 ساعت تضاد کامل چه مدت دیگر در آمریکا باید منتظر نتایج.

یک نشانه امیدوار کننده: در آخرین دور از تست بدون بازیکنان NBA آزمایش مثبت برای coronavirus از 346 تست شده است.

لیگ برنامه ریزی شده است برای شروع بازی در تاریخ 30 ژوئیه با هشت بازی فصل به طور منظم قبل از postseason آغاز می شود. بازی خواهد تلویزیونی به صورت عادی و با بازی در دیزنی قطع -0.47% با طرفداران در حضور. ESPN گزارش کرده است که حباب ساخت و ساز خواهد شد هزینه NBA بیش از 150 میلیون دلار است.

NBA به حالت تعلیق در آن فصل به طور منظم در مارس 11 بعد از جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19.

NFL

بازگشت تاریخ: سپتامبر. 10

لیگ ملی فوتبال بهره مند است از زمان بیماری همه گیر کوروناویروس از آن آغاز شده و در طول لیگ خارج از فصل است. از امروز NFL در حال برنامه ریزی برای بازی کامل خود را 2020-21 فصل شروع با یک بازی بین قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs و هوستون تگزاس در سپتامبر. 10.

NFL تیم سفر خواهد کرد به استادیوم های ورزشی برای بازی های خود را. دکتر آلن آستانه افسر ارشد پزشکی از NFL اعلام کرده: "ما احساس نمی آن را عملی یا مناسب برای ساخت یک حباب. هر کسی که تست مثبت جدا خواهد شد تا زمانی که از نظر پزشکی مناسب به بازگشت."

NFL و بازیکنان NFL ارتباط هستند و نیاز روزانه COVID-19 تست برای اولین بار دو هفته از اردوگاه های آموزشی, اما ممکن است در مقیاس پایین تست پس از آن اگر برخی از آزمون رای معیار هستند آمار با توجه به ESPN.

بعد از دو هفته اگر تست مثبت نرخ زیر 5% لیگ خواهد مقیاس برای تست هر روز دیگر. اگر تست مثبت نرخ کمتر از 5 درصد از آنها را در ادامه با آزمایش روزانه تا زمان مانند آن را کمتر از این تعداد است. اگر مثبت رای بازدید 5 درصد یا بالاتر در هر نقطه آنها بازگشت به روزانه تست تا زمانی که آن پایین می آید دوباره. NFL اردوگاه های آموزشی باز کردن بیش از چند هفته آینده بسته این تیم است.

همچنین می تواند دولت فدرال متوقف NFL از بازی در این سال ؟

Oakley NFL حامی و یک واحد از کنگلومرا Luxottica Group SpA که پدر و مادر EssilorLuxottica ال +1.12% طراحی شده به صورت یک "دهان سپر" محصول است که می تواند توسط بازیکنان NFL برای کاهش گسترش coronavirus در زمینه بازی.

NFL داده نشده است به روز رسانی در مورد اینکه آیا وجود خواهد داشت تمام ظرفیت جمعیت در استادیوم های این فصل است. شده اند وجود دارد گزارش می دهد که لیگ را حرکت رو به جلو با طرفداران (که ممکن است به ثبت نام در یک مسئولیت چشم پوشی) اما بسیاری از تیم ها در رحمت محلی مقررات دولت.

لیگ اعلام کرده است که هر یک طرفداران در بازی های NFL در این سال خواهد بود نیاز به پوشیدن ماسک.

NFL ارائه کرده است برای انصراف از کل پیش فصل به لیگ و اتحادیه بازیکنان حرکت به سوی دستورالعمل های ایمنی برای سال 2020 NFL فصل با توجه به ESPN Adam Schefter. در این پیشنهاد این فصل به طور منظم آغاز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده و بدون هر گونه نمایشگاه بازی های انجام شده برای اولین بار.

NHL

بازگشت تاریخ: اوت 1

لیگ ملی هاکی است مجموعه ای برای شروع فصل آن سر گیری در شنبه مرداد ماه 1 با اصلاح postseason فرمت. 24-تیم فرمت خواهد شد از ویژگی های چند حذفی دور دربسته در محیط با جام استنلی — هیچ بازی فصل برگزار خواهد شد.

ادمونتون و تورنتو خواهد بود "hub شهرستانها" که در آن فصل راه اندازی مجدد برگزار خواهد شد. کنفرانس غرب بازی از سر گرفته خواهد راجرز در محل در ادمونتون و کنفرانس شرق بازی برگزار خواهد شد در Scotiabank محل در تورنتو است.

همچنین نگاه کنید به: دو راه واشنگتن انداختن 'Redskins' نام مستعار می تواند این تیم پول

شبیه به NBA, NHL تماس هر دو مکان "حباب" است و بسیاری از قوانین مشابه مانند روزانه تست و ماسک پوشیدن در همه زمان ها (به استثنای ورزش).

لیگ اعلام کرد که تنها دو مثبت coronavirus آزمون از اردوگاه های باز در جولای 13. بازگشت جدول زمانی برای کسانی که با مثبت آزمون در حال بررسی بر اساس مورد به مورد.

NHL به حالت تعلیق در آن فصل در مارس 12, یک روز پس از NBA به حالت تعلیق در آن فصل است.

MLS

بازگشت تاریخ: جولای 8 با موانع

لیگ برتر فوتبال به حالت تعلیق در آن فصل 12 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

لیگ از سر گرفته است و با یک postseason-تنها "MLS بازگشت" مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر. تمام 26 تیم شرکت دارند و بازیکنان در حال آزمایش هر روز دیگر برای اولین بار دو هفته پس از آن کمتر پس از آن با توجه به ESPN.

بازی در جریان است پس از جولای 8, اما شده اند وجود دارد بسیاری از موانع. FC Dallas شده است مجبور به ترک MLS حباب با توجه به حجم بالا مثبت coronavirus آزمون.

تنیس' ATP و WTA تورهای

تاریخ برگشت: برخی از نمایشگاه مسابقات شد و در ماه ژوئن اولین گرند اسلم برنامه ریزی شده بود در طول بازی همه گیر است باز ما در Aug. 31.

پس از همه گیر شروع ویمبلدون لغو شده است و باز فرانسوی موکول شده است برای شروع در سپتامبر. 27 به جای معمول خود را اواخر مارس شروع می شود. ما باز هنوز برنامه ای برای شروع در آن برنامه ریزی شده در تاریخ Aug. 31 — با طرفداران در حضور.

در شرایطی که از مسابقات حرفه ای برخی از جوانب مثبت در کنار هم قرار نمایشگاه مسابقات در ماه ژوئن. شماره 1 بازیکن در جهان, نواک جوکوویچ, قرار, مسابقات, برگزاری مسابقات در صربستان و کرواسی و آن را به خوبی. جوکوویچ, همسرش, و چند بازیکن دیگر در این مسابقات تمام آزمایش مثبت برای coronavirus قبل از مسابقات انجام شد.

برخی از زنان همچنین یک مسابقه نمایشگاه در چارلستون, S. C., و آن را بهتر: هیچ کدام از بازیکنان رو coronavirus.

در تاریخ 17 ژوئیه اعلام شد که سالانه مسابقات حرفه ای در واشنگتن دی سی— سیتی باز شده بود لغو شد و در تاریخ 21 ژوئیه اعلام شد که یک جدید WTA مسابقات را شروع on Aug. 10. سرنا و ونوس ویلیامز و همچنین چند تن از دیگر بازیکنان مشخصات بالا شرکت خواهد کرد.

برخی از تغییرات است که مسابقات در حال استخدام برای کمک به حداقل رساندن انتقال coronavirus: کمتر توپ و مردم بیشتر الکترونیکی خط تلفن.

World TeamTennis در حال حاضر بازی مسابقات و در جولای 21, آمریکایی, بازیکن, دانیل Collins اخراج شد از لیگ برای شکستن قوانین آن: او را ترک وست ویرجینیا Greenbrier رفت و آمد مکرر در طول یک دوره سه هفته ای که بدون بازیکنان اجازه داده شد به ترک محل.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب