مرد نژادپرست دیدگاه در تصویری شناسایی شده به عنوان مدیر عامل شرکت فناوری مایکل Lofthouse

جاش ریورا ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:27 PM EDT Jul 7, 2020ویروسی تصویری از یک مرد spouting ناسزاهای

توسط NEWSAMINS در 18 تیر 1399

ویروسی تصویری از یک مرد spouting ناسزاهای نژادپرستانه و نظرات به سمت یک خانواده در یک رستوران در Carmel Valley کالیفرنیا شناخته شده است توسط چند انتشارات به عنوان یک سان فرانسیسکو tech مدیر عامل شرکت.

متعددی را شناسایی کرده اند که در این ویدئو به عنوان مایکل Lofthouse مدیر عامل شرکت Solid8, LLC, یک سان فرانسیسکو خدمات محاسبات ابری شرکت تاسیس در سال 2017.

Lofthouse مربوط به حساب به نظر می رسد حذف شده حساب توییتر خود را به حالت تعلیق و Facebook profile حذف شده است.

Solid8 وب سایت می گوید آن را فراهم می کند "این راه حل های طراحی شده برای کاهش هزینه و بهبود عملکرد با ابر تماس با مرکز ارتباطات SDWAN & سایبر." Lofthouse نیست ذکر شده به عنوان مدیر عامل شرکت.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به Solid8 برای نظر.

بیشتر: هدف خریداران پوشیدن '$40,000 رولکس' از بین می برد و صورت نمایش در حالی که Costco خریدار تظاهرات ماسک سیاست

جیمی جان آتش سوزی تمام کارکنان درگیر در 'خمیر طناب دار' ویدیو

Jordan Chan و خانواده اش جشن گرفتند عمه اش تولد شنبه هنگامی که یک حامی Lofthouse در نزدیکی میز شروع به اذیت و آزار خانواده است.

چان شروع ضبط Lofthouse به عنوان او ادامه داد: اذیت و آزار خانواده اش در Bernardus رستوران در Carmel Valley, California.

این ویدئو شروع می شود با Lofthouse کوه در می رم خاموش چان پس از او به تکرار آنچه که او می گفت قبلا. مردم در جدول شنیده می شود گفت: "شما نیاز به ترک."

پس از گرفتن تا Lofthouse سپس می گوید: "شما f------ نیاز به ترک! شما f------ آسیایی, قطعه ای از s---!"

یک سرور در قاب و سپس بلافاصله yells در او "نه شما حرف نمی مهمانان ما مانند آن. از اینجا دریافت کنید."

در بیانیه ای به CBS San Francisco که قبلا در اخبار, Sean Damery معاون رئیس جمهور و مدیر کل Bernardus گفت: "این یک وضعیت بسیار تاسف با این حال ما با افتخار از کارکنان ما در لوسیا در همراهی با Bernardus تسلیم ارزش های اصلی این حادثه به کار گرفته شد به سرعت و شام بود و همراهی کردن اموال بدون تشدید."

"ما با ارائه مهمانان با یک محیط امن برای اسکان و ناهار خوری و ما صادقانه عذر خواهی به مهمانان با بهره گیری از یک جشن تولد در یک روز تعطیل آخر هفته" Damery اضافه شده است.

با بیش از 400 ، 000 نمایش در حال حاضر به واکنش وادار بینندگان به صدای افکار خود را بر روی این موضوع. اما برخی از آنها شده است رسیدن به اشتباه Solid8 شرکت در اروپا است.

"ما در حال حاضر در حال دریافت مقدار زیادی از ایمیل ها و تماس ها و پیام ها از مردم متهم ما را از داشتن یک مدیر عامل که نژادپرست است. این یک مورد هویت اشتباه است و ما در هیچ راهی در ارتباط با کسب و کار در سوال" اما جونز مدیر عامل و صاحب Solid8 مشاوره گفت.

کمک: Ayrton Ostly از سالیناس کالیفرنیا.

دنبال جاش ریورا در توییتر: @Josh1Rivera.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن