Emmys 2020 snubs: نیکول کیدمن, 'Westworld,' Aaron Paul دست بالا نامزد

Patrick Ryan ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:14 PM EDT Jul 28, 2020امی نامزد هستند در اینجا و بسیاری از م

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

امی نامزد هستند در اینجا و بسیاری از ما نشان می دهد مورد علاقه از جمله "جانشینی" "نگهبانان" و "Schitt نهر" در حال رقابت برای جوایز برتر.

اما هم وجود دارد بسیاری از تکان دهنده حذفیات در این سال دسته ای از نامزد با معمول جوایز کمپین – مانند هر چیز دیگری در جهان – طرح میتوانست با این بیماری همه گیر کوروناویروس. و با پخش آنلاين خدمات برداشت تا تقریبا هر ماه یک-ستارههای تنها می تواند عبور از انگشتان دست خود را, آنها می خواهم از طریق قطع سر و صدا.

جیمی کیمل میزبان Emmys سپتامبر. 20 در ABC (8 EDT/5 PDT) اگر چه این که آیا آن خواهد شد یک فرد یا مجازی مراسم هنوز کسی را حدس بزنید. تا پس از آن در اینجا نشان می دهد و ستاره ها که نمی خواهد رقابت برای طلا.

Emmys 2020: نامزد لیست

نیکول کیدمن. با وجود گذشته یک پیروزی برای او فراموش نشدنی به نوبه خود به عنوان آزار دار Celeste رایت در HBO را "کمی بزرگ نهفته است" برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن نمی تواند تضمین بهترین بازیگر درام نامزدی به عنوان نشان می دهد نقل مکان کرد و از این سری محدود به درام ها در فصل دوم خود را. "دروغ" به همین توبیخ برای بهترین سریال درام, اگر چه ستاره لورا درن و مریل استریپ به رسمیت شناخته شد در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل زن دسته.

"Westworld." پس از یک انتقادی ناسزا فصل سوم در اوایل سال جاری, HBO, علمی تخیلی, درام بسته شد از مشاجره برای بهترین سریال درام یک سال پس از شبکه "بازی تاج و تخت" در زمان همان جایزه. اما هنوز موفق 11 گره از جمله بازیگر نقش مکمل زن (Thandie Newton) و بازیگر (جفری رایت).

James Corden. انگلیسی کمدین/بازیگر نقش اول مرد شده است امی مورد علاقه برای فردا' "The Late Late Show with James Corden" نامزد برجسته انواع بحث سری برای چهار سال گذشته. او مشکوکی از دست رفته در این سال به عنوان Seth Meyers برای ان بی سی "آخر شب با ست مایرز" که تنها دریافت نوشتن گره با وجود بسیاری از موضعی و ویروسی بخش.

الیزابت ماس. در نهایت پس از برنده شدن در یک سرب, درام, بازیگر امی در سال 2017 برای Hulu را به موقع "این کنیز را به داستان" نیروگاه "Mad Men" آلوم بسته شد خارج از رده به صورت سری سوم فصل است.

ریس ویترسپون. بازیگر برنده جایزه اسکار شده است در جلو و مرکز در سراسر تلویزیون در سال گذشته تولید و بازیگران در "صبح" (تلویزیون اپل+), "کمی بزرگ نهفته است" (HBO) و "کمی آتش در همه جا" (Hulu). اما او بیش از گذشته برای بازیگری نامزد برای هر سه را نشان می دهد با وجود گره برای او "صبح نمایش" شرکت ستاره جنیفر آنیستون و Steve Carell و "کمی آتش" شرکت ستاره Kerry Washington.

Al Pacino. برنده جایزه اسکار افسانه ساخته شده بسیار به کرات از تلویزیون بازگشت با آمازون نازی ها به قتل درام "شکارچیان" در اوایل سال جاری اما این بازیگر – و – موفق به راه اندازی در دسته عمده از جمله بهترین بازیگر درام.

Bob Odenkirk. این "آقای نمایش" funnyman شده است چهار بار نامزد دریافت جایزه برای بهترین بازیگر درام برای تیره خود را به نوبه خود به عنوان جیمی مک گیل در "Breaking Bad" prequel سریال "Better Call Saul" که اثری منشاء skeezy وکیل سائول گودمن. این بازیگر بود توبیخ در این سال اگر چه "سائول" هنوز هم بهترین درام nod.

Aaron Paul. سه بار برنده برای "شکستن بد" پولس واجد شرایط در این سال به عنوان یک تازه وارد به فصل 3 از "Westworld" و برای بازی Jesse Pinkman یک بار دیگر در "El Camino: یک Breaking Bad داستان" که نامزد دریافت جایزه بود برای برجسته فیلم تلویزیونی. متاسفانه او نمی تواند مدیریت بازیگری نامزد برای هر پروژه.

لری دیوید. با وجود به خوبی بررسی 10 فصل از خود مزاح HBO طنزهای "محدود کردن شور و شوق خود را" معروف curmudgeonly بازیگر/نویسنده (و دو بار امی برنده) موفق به امن یک اقدام nod. هنوز بلند مدت در حال اجرا نشان می دهد موفق بهترین سریال کمدی نامزدی.

راسل کرو. از "گلادیاتور" بازیگر تحت یک تحول چشمگیر به بازی Roger Ailes اواخر مهر مدیر عامل شرکت که تجاوز جنسی اتهامات موضوع پی اس شبکه تلویزیونی "بلندترین صدای." اگر چه او برنده گلدن گلوب برای عملکرد کرو شد قلم توسط Emmys.

"برخواهد داشت." FX سالن درام است که بزرگترین تغییر جنسیت بازیگران تا کنون برای یک اسکریپت سری به دست آورده بهترین سریال درام نامزدی سال گذشته و یک پیروزی برای بازیگر بیلی پورتر. اگر چه پورتر امن دیگری نود, رایان مورفی-تولید نشان می دهد توبیخ در Emmys' top دسته به عنوان مورفی Netflix سری محدود "هالیوود است."

Merritt Wever. دو بار امی برنده برای "پرستار جکی" و "بی خدا," Wever تا به حال دو دوام رقیب در این سال در HBO تیره کمدی "اجرا" و Netflix سریال "باور نکردنی" که در آن او ستاره به عنوان یک کارآگاه بررسی سریال مورد تجاوز به عنف. اما این بازیگر از دست رفته برای هر دو نامزد سری آیا به عنوان او را "باور نکردنی" شرکت ستاره Kaitlyn Dever برای او تصویر دلخراش از تجاوز جنسی بازمانده.

"توطئه علیه امریکا است." HBO را محدود سری تا به حال تمام مواد تشکیل دهنده از امی سلنیوم: یک قفسه بالا خالق (David Simon از "سیم"), prescient منبع مواد (فیلیپ راث 2004 رمان) و کشت از اجراهای خیره کننده از Zoe Kazan, Winona Ryder, John Turturro and Morgan Spector. اما alt-تاریخچه درام بود توبیخ سراسر اصلی تمام دسته ها تنها به رسمیت شناخته شده برای فیلمبرداری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن