Brett Favre: هکرها پیش نویس راجرز در سال 2005 و در سال 2020 متفاوت است در یک راه کلیدی

بسیاری از طرفداران ورزش و رسانه های اعضای خواهم به مقایسه Brett Favre-هارون قاضی Green Bay Packers کارفرمایی ج

توسط NEWSAMINS در 24 اردیبهشت 1399

بسیاری از طرفداران ورزش و رسانه های اعضای خواهم به مقایسه Brett Favre-هارون قاضی Green Bay Packers کارفرمایی جنجال جدید راجرز-اردن عشق فتنه که قابل درک است.

هر دو Favre و راجرز led هکرها به یک سوپر باول عنوان. هر دو مورد علاقه هکرها.

هر دو در اواسط 30s زمانی که هکرها پیش نویس کارفرمایی آینده در دور اول راجرز به عنوان 24th کلی انتخاب در سال 2005 و عشق به عنوان 26th, انتخاب کلی در سال 2020 است.

اما Favre گفت: دو موقعیت متفاوت در یک راه بزرگ است.

"من فکر می کنم زمانی که من در این وضعیت با هارون و وضعیت آنها بسیار مشابه است. اما یک تفاوت بزرگ وجود دارد: آنها چندین نمایشنامه به دور از سوپر باول این سال است. هنگامی که ما در پیش نویس هارون بود که مورد" Favre گفت: به تازگی به ESPN ویسکانسین. "طوری ساخته شده است که بیشتر حس کنند."

در طول این سال 2004 فصل هکرها غلبه 1-4 شروع به پلی آف در 10-6 اما از دست رفته در خانه در NFC وحشی-کارت دور به وایکینگها مینه سوتا. راجرز از سوی دیگر رهبری هکرها به NFC قهرمانی فصل گذشته زیر سال اول مربی مت LaFleur, جایی که آنها از دست 37-20 به San Francisco 49ers.

Brett Favre (left) and Aaron Rodgers in 2006
Brett Favre (سمت چپ) و آرون راجرز در سال 2006AP

Favre — که هنوز هم قادر به رهبری هکرها به NFC عنوان بازی در سال 2007 یک 23-20 به نهایی سوپر باول-قهرمان غول -- گفت: او می دانست که این سازمان آماده بود به دست کلید به راجرز.

"سن بدیهی است همان است" Favre گفت: با اشاره به زمان هر دو هکرها افسانه تماشای تیم خود را پیش نویس کارفرمایی خود را از آینده است. "من سال گذشته به عنوان یک پکر بود یکی از بهترین سال از نظر آماری صحبت بودند و ما بسیار نزدیک به سوپر باول بدیهی است. اما هارون بود چند سال تثبیت شده درون سازمان است."

Favre همچنین گفت که او هکرها نمی دهد راجرز سلاح های بیشتر در سال 2020 پیش نویس NFL.

"من نمی دانم این سازمان (دیگر)" او گفت:. ""من مات LaFleur. او به نظر می رسد مانند یک مرد بزرگ و یک مربی بزرگ است. هر کس دلایل خود را و من فکر می کنم نیت خود و دلایل برای بهبود این تیم است. اما من بسیار شوکه شده است که آنها نمی رفتن با کمک فوری است که می تواند کمک به در حال حاضر.

"من هیچ احساسات سخت — من حتی نمی دانم اردن را دوست دارم. و او ممکن است یک بازیکن بزرگ است. برای او خوشحال. این فقط نظر من است که من احساس می کردم که آنها را با نیاز فوری — و من مطمئن هستم که هارون احتمالا فکر می کردم که به عنوان خوبی است."

این اولین بار نیست Favre صحبت در مورد راجرز وضعیت. سالن از شهرت کارفرمایی گفت: به تازگی هکرها' تصمیم گیری برای پیش نویس 21 ساله عشق است رفتن به نزاع انداختن این سازمان در بحث های غیر ضروری.

"من فقط فکر می کنم که سبز خلیج قصد ندارم در هر نقطه بدون Aaron Rodgers در چند سال آینده" Favre گفت: پس از تهیه پیش نویس. "من می خواهم به انجام همه من می تواند به سوختگی نیست که پل و من فکر نمی کنم که آنها آن است. من فکر می کنم که آنها سوخته یک پل است که رفتن به غلبه بر. در برخی از نقطه من فکر می کنم آن را عقب سر زشت خود را."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de