درگیری معترضان با پلیس مینیاپولیس پس از جورج فلوید مرگ: در اینجا چیزی است که ما می دانیم

هزاران نفر از معترضان خواستار عدالت برای 46 ساله جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او جمع شده بودند در تقاطع که در آن فلوید بود مهار و راهپیمایی به پلیس یک شهر حوزه قبل از برخورد با ماموران اواخر روز سه شنبه.

هولناک تصویری گسترش به سرعت در رسانه های اجتماعی پیش از آن در روز نشان افسر رانندگی زانو خود را به Floyd گردن به انسان بارها و بارها می گوید که او نمی تواند نفس بکشد.

چهار افسران درگیر در دوشنبه حادثه شده اند از کار اخراج و یک وکیل به نمایندگی از فلوید خانواده بن Crump به نام خود بازداشت. پلیس مشخص نشده افسران, اما وکیل تام کلی گفت که او به نمایندگی از درک چوین افسر دیده می شود با زانو خود را در Floyd گردن.

بیشتر در مرگ جورج Floyd: 4 مینیاپولیس افسران پلیس پس از اخراج ‘هولناک’ تصویری بازدید رسانه های اجتماعی

“سیاه بودن در آمریکا نباید حکم اعدام” مینیاپولیس شهردار یعقوب فری نوشت: در پست های رسانه های اجتماعی. مورد پژواک مرگ اریک گارنر یکی دیگر از سیاه و سفید مردی که در نیویورک در حالی که یک مامور مهار او را نادیده گرفتن درخواست از “من نمی توانم نفس بکشم.”

در اینجا چیزی است که ما می دانیم شنبه:

اعتصاب سراسری در مینیاپولیس پس از جورج فلوید مرگ

شعارهای “من نمی توانم نفس بکشم” پر مینیاپولیس,’ خیابان های سه شنبه شب به عنوان یک جمعیت از فعالان در نزدیکی تقاطع که در آن فلوید درگذشت. این گروه در راهپیمایی 2½ مایل به پلیس حوزه.

مینیاپولیس استار تریبیون گزارش داد این تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد اما در تشدید تنش به عنوان نشان برتر ساختمان.

برخی از معترضان آسیب دیده ویندوز و تیم ملی پلیس, ماشین, در حالی که دیگران اسپری نقاشی.

ماموران ضد شورش شلیک گاز اشک آور و پرتابه در جمعیت که عقب انداخت بطری آب و سنگ استار تریبیون گزارش داد.

جمعیت فرار به نزدیکی کسب و کار از جمله یک هدف که در آن برخی از معترضان ایجاد یک مانع با خرید ماشین. استار تریبیون گزارش داد که در این فروشگاه به طور موقت بسته شده و معترضان تا حد زیادی پراکنده 9 بعد از ظهر

آنچه در این ویدئو از فلوید را به مرگ ؟

فیلم گرفته شده توسط یک تماشاچی گردش در رسانه های اجتماعی نشان می دهد چوین با زانو خود را فشرده به Floyd گردن در حالی که این مرد بارها و بارها می گوید که او نمی تواند نفس بکشد.

فلوید بارها و بارها پنجه نرم می کند با چوین در یک نقطه و گریه برای مادرش و گفت: “همه چیز لطمه می زند.”

ویروسی پارک مرکزی حادثه: زن سفید اخراج پس از تماس با پلیس در مرد سیاه و سفید که خواسته خود را به دسته سه تایی سگ او

دو افسر برجسته برجسته در تصویری — چوین و یک افسر که ایستاده بین او و تماشاگران.

“او در حال صحبت کردن با او خوب” یک افسر می گوید به یک فرد خارج از دوربین.

“او نمی خوای خوب” فرد پاسخ قبل از تماس با یک افسر “بوم” و گفت که او “با بهره گیری چه اتفاقی می افتد.”

چوین خود را نگه می دارد زانو فشرده به Floyd گردن و فلوید توقف صحبت کردن. حدود چهار دقیقه به ویدئو فلوید می شود بی توجه. تماشاگران رویکرد چوین و افسر تساوی چیزی باعث یک از افراد خارج از دوربین گفت: “او گرز.”

تماشاگران بارها و بارها درخواست ماموران برای بررسی یک پالس. چوین را حذف نمیکند زانو خود را از گردن تا اورژانس قرار می دهد بی توجه فلوید را بر روی یک برانکارد تقریبا چهار دقیقه پس از او متوقف پاسخ.

پلیس FBI خواهد بود بخشی از تحقیقات

مینیاپولیس اداره پلیس منتشر شد, بیانیه ای که روز شنبه گفت: ماموران در پاسخ به یک گزارش جعلی در پیشرفت فقط پس از 8 p. m.

پلیس کشف یک مظنون و دستور داد او را به خارج شدن از ماشین خود را.

“پس از او از, او از لحاظ جسمی در برابر افسران” MPD در بیانیه ای گفت. “افسران قادر به دریافت مظنون به دستبند و اشاره او به نظر می رسد درد و رنج پزشکی پریشانی. افسران به نام یک آمبولانس. او منتقل شد به Hennepin County مرکز درمانی توسط آمبولانس جایی که او درگذشت یک زمان کوتاه بعد.”

هیچ سلاح مورد استفاده توسط هر کسی در این حادثه با توجه به MDP بیانیه و مینه سوتا اداره جنایی دلهره نامیده می شد به بررسی این حادثه است.

Ahmaud Arbery تصویری: کارشناسان حقوقی توضیح دهید که چگونه فریم های کلیدی استفاده می شود در قتل محاکمه

پلیس روز سه شنبه به روز شده این بیانیه به اضافه کردن “را به عنوان اطلاعات اضافی ساخته شده در دسترس مشخص شده است که اداره فدرال تحقیقات خواهد بود بخشی از این بررسی است.”

Hennepin شهرستان دفتر دادستان است برای کمک به تحقیقات.

اداره جنایی دلهره انتشار بیانیه ای گفت: “اسامی این افسران درگیر خواهد شد و پس از مصاحبه های اولیه با حادثه شرکت کنندگان و شاهدان صورت گرفته است.”

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo صحبت با خبرنگاران سهشنبه خواسته شد تا در مورد استفاده از زانو در Floyd گردن در طول بازداشت.

“ما به وضوح سیاست های در محل مورد قرار دادن کسی که تحت کنترل” Arradondo گفت و توضیح داد که این سیاست ها “خواهد بود بخشی از تحقیق کامل می کنیم و داخلی است.”

این بخش اجازه می دهد تا برای استفاده از دو نوع گردن محدودیت تنها برای افسران که با دریافت آموزش مناسب با توجه به مینیاپولیس پلیس بخش خط مشی و روش کتابچه راهنمای کاربر. کتاب تعریف گردن محدودیت به عنوان یک “غیر کشنده نیروی گزینه است.”

اندرو اسکات شاهد متخصص در استفاده-از-نیروی موارد و سابق بوکا راتون فلوریدا رئیس پلیس آسوشیتدپرس گفت که فلوید مرگ شد “ترکیبی از عدم آموزش مناسب و یا بی توجهی به آموزش خود را.”

“او نمی تواند حرکت کند. او به آنها می گفت او نمی تواند نفس بکشد و آنها را نادیده گرفته و او را” اسکات گفت. “من حتی نمی توانم آن را توصیف کنم. آن را دشوار است به سازمان دیده بان.”

“اشتباه در هر سطح’: واکنش به Floyd مرگ

فری به نام فلوید مرگ و افسر عملیات “اشتباه در هر سطح.”

“هر آنچه که تحقیقات نشان می دهد آن تغییر نمی کند حقیقت ساده او هنوز هم باید با ما در این صبح” شهردار گفت. “من باور دارم آنچه که من دیدم و چیزی که من دیدم اشتباه است در هر سطح.”

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz همچنین به رسانه های اجتماعی برای پاسخ تقاضا. سناتور. ctq به نام فیلم “هولناک” و “روده غم انگیز” نامیده می شود و برای بررسی.

“عدم وجود انسانیت در این نگران کننده تصویری مشمئز کننده است,” Walz توییتی. “ما دریافت پاسخ و به دنبال عدالت است.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد به نام “کامل” اف بی آی تحقیقات.

“جورج فلوید سزاوار بهتر و خانواده اش سزاوار عدالت” بایدن توییتی. “زندگی خود اهمیت. ممنون میشم برای اقدام سریع در مینیاپولیس به آتش افسران درگیر آنها باید از مسئول خود فاحش اقدامات است.”

Crump است که بخشی از این تیم به نمایندگی از خانواده Ahmaud Arbery سیاه هل دهنده بود که به ضرب گلوله کشته و پس از اینکه دنبال یک پدر و پسر در گرجستان به نام شلیک چهار افسر خوب “گام اول” در بیانیه ای.

در توییتر Crump به نام چهار افسر دستگیر در اتهام قتل.

“چگونه بسیاری از ‘که’ مرگ و میر خواهد آن را تا دهها سازی-سیاه و سفید زندگی می کند توسط پلیس در نهایت به پایان می رسد؟” Crump در بیانیه ای گفت.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>