جت کیسه مراسلات پستی: راه آن را بیش از حد به زودی به روی Quinnen ویلیامز

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و

توسط NEWSAMINS در 22 خرداد 1399

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: جت.

شد Quinnen ویلیامز یک آدم Gase انتخاب کنید و اگر نه می شود آن را دیوانه به تجارت ویلیامز در حال حاضر به جای انتظار برای ارزش خود را به سقوط پس از UDFA Kyle فیلیپس در حال تولید مشابه در سال گذشته ؟ — Rodriguez

Quinnen ویلیامز بود مایک Maccagnan انتخاب کنید. که است که می گویند Gase نمی خواهید او را. من فکر می کنم او حمایت کامل خود را انتخاب کنید. اما جنرال موتورز نهایی می گویند در پیش نویس میدارد. آنها دریافت ورودی از هر کس و من فکر می کنم هر کس در هیئت مدیره با ویلیامز.

من می گویند باید صبر و حوصله. ویلیامز بود و نه یک فاجعه به عنوان یک تازه کار. او ورنون Gholston. او را شبیه او تعلق دارد در این زمینه و او ساخته شده برخی از نمایشنامه. آیا او تاثیر شما امیدوارم که شماره 3-به طور کلی انتخاب ، هیچ. اما این بدان معنا نیست که این زمان به تجارت او و یا او. به یاد داشته باشید ویلیامز در نظر گرفته شد توسط برخی به بهترین بازیکن در پیش نویس سال گذشته است. برخی از بچه های دیگر را برای توسعه بیش از دیگران است. ویلیامز است که فقط 22 سال سن دارد.

من فکر کردم این بود که offseason برای ویلیامز و تعجب می کنم که چگونه این بیماری همه گیر محدودیت را به او صدمه دیده است. به نظر من ویلیامز مورد نیاز کامل offseason با جت قدرت مربیان برای اضافه کردن عضله به قاب است. من مطمئن هستم که او در حال کار بر روی خود را دارد اما ممکن است به او صدمه دیده است نیست که با این تیم مربیان است.

Quinnen ویلیامزگتی ایماژ

است وجود دارد یک برنامه برای وودی جانسون بازگشت صرف نظر از نتیجه انتخابات ماه نوامبر? چه خواهد کریستوفر جانسون نقش بود پس از آن ؟ — Jvboulton

اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مجددا انتخاب وودی جانسون می توانید اقامت به عنوان سفیر ایالات متحده به انگلستان اگر او و مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو می خواهند که. اگر تهمت از دست می دهد انتخابات Johnson, بازگشت, آن را فقط دقیقا مشخص نیست چه زمانی. من فکر می کنم وجود دارد این است که برخی از انعطاف پذیری وجود دارد اما آن را احتمالا در پایان سال است. کریستوفر جانسون گفت که او می خواهد به یک نقش بزرگتر در سازمان زمانی که برادرش بازده نسبت به او قبل از او باقی مانده است. من مطمئن هستم که چگونه آنها را تقسیم وظایف, اما من نمی خواهد انتظار کریستوفر فقط از بین برود.

ارسال جت سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

من در حفظ و خواندن این جت می تواند از لو'Veon بل قرارداد پس از این فصل است. چه نوع از فصل خواهد بل باید در جهت جت به نگه داشتن (او) در فهرست زیر فصل ؟ — مایکل Jeziorski

وجود ندارد و بیشتر تضمین شده پول در بل قرارداد پس از این فصل است. همین دلیل است که آن را آسان خواهد بود برای جت به فرار قرارداد اگر آنها را انتخاب کنید. اگر او باقی می ماند او با توجه به 8 میلیون دلار حقوق و دستمزد و دریافت 3 میلیون دلار فهرست جایزه. که یک تکه بزرگ از تغییر. او را به دیدن که پول من می گویند او را به یک هیولا فصل و یک عامل بزرگ در جرم و جت نیاز به یک فصل خوب. شانس همه است که اتفاق می افتد پایین.

با پول جدید در دسترس است با برش از Trumaine جانسون را (جو) داگلاس تغییر رویکرد خود و گسترش (جمال) آدامز قبل از رابطه بین می رود فراتر از تعمیر ؟ (و) به آنچه در حال جت تا زمانی به ثبت نام خود پیش نویس میدارد ؟ ؟ ؟ — PJ

پول آزاد تا با انتشار جانسون هیچ تاثیری بر آدامز مذاکرات است. جت می دانستم که آنها تا به حال این فضا در آینده است. هیچ چیز واقعا تغییر دیگر از آن شد رسمی هفته گذشته است. این است همه چیز در مورد زمان بندی. جت به نظر می رسد مجموعه ای در انتظار تا سال آینده به گسترش Adams. او می خواهد یک معامله در حال حاضر. من مطمئن هستم که اگر هر چیزی را تغییر تیم در این.

من نمی خواهد نگران باشید در مورد رابطه تخریب فراتر از تعمیر. این کسب و کار است. آدامز آن را می داند. جت آن را می دانم. آنها فقط به انجام مذاکره رقص در حال حاضر. آن می تواند بسیار زشت اما من فکر می کنم ما یک راه طولانی از رابطه تخریب فراتر از تعمیر.

همانطور که برای پیش نویس میدارد جت را امضا کرده اند و تنها یکی از آنها نه بر میدارد. اما نگاه به اطراف لیگ, آن است که یک داستان مشابه با تقریبا هر تیم. من مطمئن هستم که اگر همه گیر است نقش زیرا آنها نتوانسته اند به بازیکنان physicals. من فکر می کنم از آن خواهد شد کار می کرد بیش از ماه آینده, و شما خواهید دید تمام میدارد امضا شده و در اردوگاه های آموزشی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب