ویلیس رید wincing در 50 سال-عکس های قدیمی — و winced بیشتر زمانی که نیکز افسانه نشان داده شد و از آن سال به بعد.

در مجروح رزرو پس از بازگشت از عمل جراحی در طول 1969-70 فصل فیل جکسون بزرگترین جایزه در طول مسابقات فصل بود خوراکی یک عکس از نی در جدول مربی. آن را حدود 30 دقیقه قبل از tipoff از بازی 7 از نهایی NBA در 8 مه سال 1970 به تصویر می کشد به طور قابل توجهی به اندازه سوزن بیرون زده از نی ران چپ.

دکتر جیمز پرکس نیز در قاب داشتن فقط تزریق نی با داروی مسکن carbocaine.

جکسون در حال صرف این فصل به عنوان قرمز Holzman غیر رسمی دستیار مربی است. او همچنین به عنوان افسانه ای تیم عکاس جورج Kalinsky عکس شریک زندگی. جمعه سالگرد 50 از جکسون گرفتن عکس منتشر نشده — و نیکز برای اولین بار عنوان شده است.

“که سوزن شبیه آن پا طولانی” Kalinsky گفت: پست این هفته. “من نشان داده ایم ویلیس. ویلیس بود ‘Ooooh.’ او گفت: “من هنوز هم به یاد داشته باشید درد.’ و او تا به حال یک نگاه در چهره اش مانند ” آیا به من نشان می دهد که. “

تعداد کمی آن را دیده اند. نیکز مربی قرمز Holzman در مربی اتاق به عنوان جکسون عکس و جو در زمان. او جامعی در جکسون.

“[Holzman] بلافاصله گفت: نمی خواهم کسی را ببینید که” Kalinsky گفت. “ما احترام قرمز است. قرمز شد و رهبر این تیم است. Phil محترم ، قرمز احساس می کرد که یک لحظه خصوصی در مربی ، من تا به حال دوربین من اما فیل شات تصویر.”

ویلیس رید و پژمردگی چمبرلین در سال 1970 NBA Finals.AP

به زودی پس از Kalinsky دستگیر نی hobbling از باغ تونل قبل از بازی 7 از حماسه نیکز-لیکرز سری — یک عکس به عنوان یکی از نمادین ترین در ورزش lore. جکسون گرافیک عکس پنهان ماند.

یک هفته پس از نی الهام نیکز به بازی 7 پیروزی روی یک پا Kalinsky و جکسون همکاری در یک تصویر کتاب “نگاهی به آن همه است.” آنها در سراسر منفی از نی و سوزن. جکسون خواسته Kalinsky به درخواست Holzman اگر او را تجدید نظر کند.

“من فکر نمی کنم آن را برای هر کسی دیگری” Holzman گفت Kalinsky.

Kalinsky نگه منفی و چاپ عکس و ذخیره آن را برای امانت. چند سال پیش به عنوان ممکن است 8 با نزدیک شدن Kalinsky تصمیم به جکسون منفی و چاپ.

“این چیزی است که ارزشمند است و چیزی است که شما باید” Kalinsky گفت: او گفت: جکسون. “از آن شما است و من آن را نگه داشته است از این همه سال. او گفت: “من فقط از این محل برای آن است. من یک امن در انتظار آن است. “

جکسون هنوز هم ممکن است سوزن عکس در لیکساید خانه در مونتانا — و هنوز هم نشده آن منتشر شده است. شاید جکسون که یکی از آخرین خاطرات او را نوشتن در زمان خود به عنوان نیکز رئیس جمهور است و او را در حال انتظار برای استفاده از آن پس از آن.

یا شاید او را فروخته آن را مخفیانه به جمع آوری. جکسون نیست, پاسخ به سوالات, برای این داستان.

ارسال نیکز سوالات پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

“اگر یک عکس شبیه به این آمده بودند تا برای حراج با توجه به اهمیت این لحظه در نیویورک نیکز تاریخچه من تخمین می زنند که این امر می تواند به ارزش حداقل چند هزار دلار — هر چند فروش می تواند برای بسیاری از تقسیم عددی بر مضرب که اگر حق جمع احساس می کنم آن را باید مورد” میراث مزایده سخنگوی رابرت Wilonsky گفت: پست. “البته خوب هر نیکز طرفداران را به شما بگویم آن را بی بها.”

در سال 2003 کتاب “باغ شکوه” جکسون نوشت: “سنبله [لی] ارائه شده به پرداخت $10,000 برای آن است. من گفتم احتمالا به ارزش ده برابر آن است.”

جکسون گفت که او در نهایت به یک کپی به نی اما سابق نیکس تبلیغات رئیس Jonathan Supranowitz گفت نی آن را می خواهم نه.

فیل جکسون و ویلیس رید در سال 2013.گتی ایماژ

او گفت: “چیزی به اثر است که او در آن زندگی می کردند و نمی نیاز به آن را ببینید” Supranowitz گفت.

“این یک دستاورد” Kalinsky گفت. “این یک عکس بزرگ — لحظه ای مهم است که بخشی از تاریخ ورزش.”

در سال 2014 Kalinsky گفت: پست که جکسون مهارت به عنوان یک عکاس شده است underplayed گفت: زمانی که آنها تحت پوشش یک مرده سپاسگزار کنسرت در باغ با هم Jackson کردم بهتر عکس به دلیل ارتفاع خود را.

“او قد بلند بود و یک چشم حس طراحی” Kalinsky گفت. “او تا به حال احساسات مردم و درک مردم است. که مهم است که یک عکاس است.”

در واقع جکسون رزومه می خواند دو قهرمانی حلقه به عنوان یک چیز قشنگ, یک رکورد 11 مربیگری عناوین و یک عکس برای سنین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de