انگلستان دولت بررسی ممنوعیت Huawei محصولات از شبکه های 5G در آنچه که می تواند عمده سیاست برگشت

U. K دولت دریافت کرده است به گزارش Huawei است که انتظار می رود برای دیدن این فاز از استفاده از فن آوری های تست

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

U. K دولت دریافت کرده است به گزارش Huawei است که انتظار می رود برای دیدن این فاز از استفاده از فن آوری های تست تجهیزات در کشور مخابراتی 5G شبکه در این سال بیش از نگرانی های امنیتی.

روز دوشنبه دیجیتال, منشی, Oliver Dowden تایید کرد که National Cyber Security Centre (NCSC) — یک شاخه از سرویس های اطلاعاتی دولت ارتباطات ستاد — تحویل داده شده بود گزارش خود را که آن بحث و گفتگو با نخست وزیر بوریس جانسون.

Dowden بعد گفت LBC, رادیو, که دولت را با هدف ارائه هر گونه تغییر در سیاست به مجلس قبل از آن افزایش می یابد برای تعطیلات تابستانی در ژوئیه 22.

این حرکت را علامت عمده سیاست برگشت پس از جانسون در برابر فشار آمریکا برای ممنوعیت Huawei از کمک به 5G گفت: در ماه ژانویه که چینی مخابراتی غول پیکر می تواند یک نقش محدود در انگلستان 5G شبکه اجازه می دهد آن را به درگیر در غیر هسته ای بخش هایی از شبکه پوش در 35 درصد از عرضه است.

"ما با توجه به تاثیر آمریکا را تحریم های اضافی علیه Huawei می تواند در انگلستان شبکه های. این یک فرایند مداوم است و ما به روز رسانی بیشتر در دوره به دلیل" یک سخنگوی دولت گفت, MarketWatch در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تصویب یک قانون جدید ممنوعیت Huawei و تامین کنندگان خود را با استفاده از فن آوری آمریکا و نرم افزار. اداره ویلبر راس گفت: حرکت بود با هدف جلوگیری از Huawei از skirting موجود تحریم های ایالات متحده با استفاده از ایالات متحده نیمه هادی تولید تجهیزات در کارخانه در کشورهای دیگر است.

مدت کوتاهی پس از این NCSC راه اندازی اورژانس بررسی Huawei نقش آن دنبال شد "با دقت در هر یک تاثیر آنها [به ایران] می توانست به انگلستان شبکه."

ساندی تلگراف گفت: این گزارش انتظار می رود که به نتیجه گیری کرد که تحریم های جدید آمریکا بر روی Huawei نیروی این شرکت به استفاده از "غیر قابل اطمینان" فن آوری است که می تواند خطر غیر ممکن است برای کنترل.

پس از این بررسی ارائه شده است به جانسون او را در این موضوع به شورای امنیت ملی.

"این NCSC مداوم فراهم می کند مشاوره به بخش ارتباطات از راه دور برای حفظ امنیت و انعطاف پذیری از شبکه های ما" یک سخنگوی NCSC گفت MarketWatch در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

"شرکت های مخابراتی خواهد بود ارزیابی تاثیر به تازگی اعلام اضافی تحریم های ایالات متحده علیه Huawei در عملیات خود را. این NCSC ارائه شده اپراتورها با یک سری از مراحل احتیاطی توصیه می کنیم آنها را در حالی که ما با دقت در نظر گرفتن تاثیر این تحریم ها را در انگلستان شبکه" سخنگوی اضافه شده است.

Huawei گفت: از آن باقی مانده است "باز به بحث" با دولت است. "اعتقاد ما آن است که خیلی زود برای تعیین تاثیر این پیشنهاد محدودیت های که در مورد امنیت, اما در مورد موقعیت بازار" سخنگوی Huawei گفت MarketWatch در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

"همه ما در جهان پیشرو محصولات و راه حل های استفاده از تکنولوژی و قطعات که بیش از دولت انگلیس سخت نظارت. تکنولوژی ما در حال حاضر به طور گسترده مورد استفاده در شبکه های 5G در سراسر کشور کمک کرده است و اتصال مردم در سراسر مستند" سخنگوی اضافه شده است.

در ماه ژوئن جانسون سخت موضع خود را در برابر Huawei دخالت در انگلستان 5G شبکه متعهد به حفاظت از بحرانی ملی زیرساخت از 'خصمانه دولت فروشندگان است."

ممنوعیت فروش تجهیزات جدید به آن معنا است که انگلستان شرکت های مخابراتی را مجبور به استفاده از تجهیزات از تامین کنندگان جایگزین از جمله نوکیا NOK, +4.73% و اریکسون اریک +4.72% یا کره جنوبی Samsung Electronics SSNLF,

رئیس سابق MI6 سرویس های امنیتی گفت: یک تغییر در سیاست اجتناب ناپذیر بود. نوشتن در فایننشال تایمز روز دوشنبه John Sawers گفت: "مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انگیزه برای تلاش برای از بین بردن Huawei می تواند مورد بحث است. اما آخرین تحریم های ایالات متحده...به این معنی نیست که غیر قابل اعتماد-تامین کنندگان چینی برای Huawei دیگر می تواند کار با این شرکت است."

وی افزود: "انگلیس سرویس های اطلاعاتی می تواند در نتیجه دیگر ارائه مورد نیاز اطمینان داد که چینی ساخته شده تجهیزات است که هنوز هم امن برای استفاده در انگلستان ارتباطات شبکه است."

در یک صدای جیر جیر, Paul Harrison, Huawei سر از رسانه های بین المللی انگلیس گفت: "نباید به آمریکا احترام بریتانیا در پست Brexit دوران بودن در یک موقعیت به انتخاب خود مخابرات استراتژی ؟ در #Huawei در حال حاضر برگ برنده دولت می خواهد به تماس های عکس..."

صحبت کردن در آنلاین کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه, چین سفیر انگلیس لیو Xiaoming گفت: Huawei یک "برنده برنده" مثال برای چین انگلستان همکاری. "دولت بریتانیا طرح بلند پروازانه برای 5G تا سال 2025 و هواوی می تواند انجام این کار, اما اگر انگلستان را انتخاب کنید به پرداخت قیمت بالا برای کیفیت پایین...و یا با کیفیت پایین, سپس...اگر شما نمی خواهید Huawei سپس آن را به شما است.

"زمانی که غرب تیره تبدیل می شود و سپس شرق نوبت روشن تر است. ما باید چیزی برای ترس. من فکر می کنم جهان است که به اندازه کافی بزرگ به جای Huawei. در پایان روز آن را به دولت بریتانیا. ما آماده برای هر سناریو. Huawei زنده خواهد ماند و رستگار," او اضافه شده است.

گزارش های اضافی توسط روپرت اشتاینر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن