Brett Favre به بازپرداخت می سی سی پی 1.1 میلیون دلار برای سخنرانی او داد هرگز در دولت رفاه رسوایی

لوقا Ramseth می سی سی پی شیپور لجرمنتشر شده 7:19 PM EDT مه 6 2020Brett Favre پرداخت می سی سی پی بازگشت 1.1 میل

توسط NEWSAMINS در 18 اردیبهشت 1399

Brett Favre پرداخت می سی سی پی بازگشت 1.1 میلیون دلار در رفاه پول او را برای صحبت کردن درگیری و مقاصد دیگر با توجه به دولت حسابرس Shad سفید.

سفید گفت: ستاره سابق NFL quarterback پرداخت دفتر $500,000 در روز چهارشنبه و او را "بازپرداخت باقی مانده در اقساط بیش از چند ماه آینده." حسابرس گفت: این پول در نهایت به ارسال می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی برای رفاه مربوط به هزینه.

Favre دریافت بودجه از کمک های موقت به خانواده های نیازمند برنامه یا TANF در سال 2017 و 2018 با توجه به گزارش حسابرس دوشنبه منتشر شد. این پول از طریق وزارت خدمات انسانی و غیر انتفاعی می سی سی پی و جامعه آموزش و پرورش مرکز و یا MCEC. ممیزی گفت: غیر انتفاعی پرداخت Favre شرکت Favre شرکت 1.1 میلیون دلار برای حضور در تبلیغات امضا و صحبت کردن درگیری که او حضور نداشتند.

حسابرسان نوشت که Favre "صحبت نمی کنم و نه او در حال حاضر برای کسانی که وقایع است." آنها اضافه شده مقدار او در این معامله بود "غیر منطقی است."

"من می خواهم به تحسین آقای Favre خود را با حسن نیت تلاش برای ایجاد این حق و مالیات دهندگان و TANF خانواده کاملا" سفید در بیانیه ای گفت. "تا به امروز ما شاهد هیچ پرونده نشان می دهد آقای Favre می دانستند که TANF بود برنامه ای که در خدمت به عنوان منبع پول او پرداخت شود."

Favre نیز مواجه موشکافی در ماه های اخیر برای لینک های دیگر به MCEC از جمله کمک های مالی خود را از یک Southern Miss والیبال تسهیلات و روابط به فلوریدا تصادم مواد مخدر شرکت Prevacus. او در پاسخ به این شیپور لجر درخواست برای نظر.

دنبال لوقا Ramseth در توییتر @lramseth.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب