آتی محرک: قیمت نفت دیدن ولرم پس از افزایش بیشترین روزانه شیرجه رفتن در 6 هفته و ممکن است هفته با از دست دادن

نفت خام آتی ریاست فروتنی بالاتر در روز جمعه اما در سرعت به توقف یک خط از شش هفتگی سود به عنوان نگرانی در مورد

توسط NEWSAMINS در 23 خرداد 1399

نفت خام آتی ریاست فروتنی بالاتر در روز جمعه اما در سرعت به توقف یک خط از شش هفتگی سود به عنوان نگرانی در مورد عرضه بیش از حد همراه با ترس از تجدید حیات از کروناویروس در آمریکا زدم خام ارزش پایین.

"باید سنبله در Covid-19 موارد در برخی از ایالات آمریکا جمع آوری شتاب و از خط خارج شدن بهبود اقتصادی است که می تواند به روشن شدن مسیر به سمت قیمت های پایین تر برای نفت خام" نوشت: هان قهوهای مایل به زرد تحلیلگر بازار در FXTM در دوشنبه پژوهش توجه داشته باشید.

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل جولای CL.1, +0.49% CLN20, +0.49%, ایالات متحده معیار لبه تا 17 سنت یا 0.5% در $36.51 در هر بشکه پس از قرارداد سقوط 8.2% در روز پنج شنبه به علامت گذاری آن بیشترین رقم از آوریل 27 با کمترین حل و فصل پس از ژوئن 1, با توجه به داو جونز در بازار داده است.

معیار جهانی قیمت نفت برنت برای تحویل در ماه آگوست BRNQ20, +0.80% برداشت 32 سنت یا 0.8% در $38.87 در هر بشکه در معاملات آتی ICE اروپا پس از 7.6% شیرجه رفتن آن شدیدترین چنین اسلاید از آوریل 21, که همچنین آن را گرفت و به پایین ترین سطح خود از ژوئن 1.

برای این هفته قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت آماده است برای یک هفته اسلاید از 7.5%, در حالی که قیمت نفت برنت به دنبال کاهش 8٪.
کاهش یا امر نشان دهنده اولین بار پس از هفته منتهی به سوم آوریل 24, با توجه به FactSet داده است.

پنج شنبه را "ریسک گریزی در بازارهای وادار نفت خام به باز کردن بسیاری از آن ماه-به روزترین دستاوردهای آن را به عنوان تضعیف زیر روانی مهم $35/bbl سطح قبل از اصلاح," قهوهای مایل به زرد نوشت.

نگرانی در مورد چشم انداز اقتصاد و مصرف کننده و کسب و کار تقاضا برای انرژی پس از COVID-19 همه گیر باید وزن بر قیمت های نفت خام.

"بازار نفت به دنبال گذشته اخیر گسترش به اوپک+ کاهش عرضه به سمت تقاضا ابهامات بازگشت به جلو" را FXTM تحلیلگر گفت.

در واقع پولی بین المللی صندوق گیتا Gopinath گفت که اقتصاد جهانی در حال بهبود است آهسته تر از انتظار می رود و چهره "قابل توجه زخم" خبری بلومبرگ گزارش داد.

نگرانی از ظهور مجدد این بیماری همه گیر است و اضافه شده به های اخیر نگرانی هایی در مورد توانایی سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن در یک گروه شناخته شده به عنوان اوپک+ برای محدود کردن تولید جهانی توسط 9.7 میلیون بشکه در روز از طریق جولای.

با وجود نگرانی تحلیلگران بارکلیز باقی می ماند صعودی بر چشم انداز بازار نفت حتی اگر آنها انتظار دارند به سرعت بهبود از اعماق نفت را تار و مار در ماه آوریل به کند.

"ما به عنوان خوانده شده را علامت به بازار ما [در سه ماهه دوم] تخمین و حساب کاربری برای یک برنامه به طور بالقوه بزرگتر [نیمه دوم] کسری ما در بالا بردن ما 2020 قیمت نفت پیش بینی توسط $4/b اما محتاط باقی می ماند با توجه به منحنی بیش از کوتاه مدت" نوشت Amarpreet سینگ معاون رئیس جمهور از روغن استراتژی در بارکلیز در اواخر روز پنجشنبه پژوهش توجه داشته باشید با اشاره به برنت نفت است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن