MLB تحقیق چگونه Marlins' شیوع کروناویروس شروع

MLB باز کرده است رسیدگی به Miami Marlins. این لیگ در تلاش است برای تعیین علت این تیم شیوع کروناویروس به عنوان

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

MLB باز کرده است رسیدگی به Miami Marlins.

این لیگ در تلاش است برای تعیین علت این تیم شیوع کروناویروس به عنوان اولین گزارش شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز و تایید توسط پست. شانزده بازیکنان و مربیان دو آزمایش مثبت برای این ویروس در روزهای اخیر باعث فصل خود را به متوقف می شود و برای یک هفته.

این فیلیز یانکی ها و اتباع تا به حال به تعویق انداختن بازی های متعدد با توجه به شیوع و همچنین اگر چه MLB گزارش داد که هیچ تیم های دیگر داشته اند موارد مثبت مربوط در زمینه پرسنل پس از جمعه که Marlins ضرب وشتم آغاز شد.

اعضای Marlins می تواند جریمه بخشی از حقوق و دستمزد خود را با توجه به شیوع هر چند لیگ هنوز برای تصمیم گیری با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. به عنوان بخشی از توافق بین لیگ و بازیکنان از انجمن به صورت مختصر 2020 فصل بازیکنان را دریافت کامل سرشکن پرداخت برای تعدادی از بازی های تیم خود را بازی می کند.

اما از آنجا که آنها مسئول شیوع اعضای فیلیز یانکی ها و اتباع نخواهد بود لنگر انداخت پرداخت با توجه به گزارش. لیگ را به تاخیر می اندازد تصمیم گیری در مورد این Marlins تا مشخص شود که چگونه بسیاری از بازی های آنها را از دست ندهید و این که آیا وجود دارد ایمنی پروتکل نقض حقوق بشر که منجر به شیوع.

"در این شرایط دشوار از یک باشگاه تقویت حیاتی نیاز به سخت کوش با پروتکل در تمام جهات هر دو در و خارج از میدان" MLB در بیانیه ای گفت شنبه. "ما ادامه خواهد داد برای تقویت پروتکل های ما و هر گونه تنظیمات لازم. واقعیت این ویروس هنوز هم loom و ما باید در عمل با در نظر گرفتن هر روز."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب