بازار عکس: سهام-بازار آتی زدم به شهرستانها ایالات متحده را برای تظاهرات در میان همه گیر

سهام ایالات متحده-شاخص های آتی منعکس در اطراف نازک تجارت در اوایل صبح روز دوشنبه در بحبوحه تظاهرات خشونت آمیز

توسط NEWSAMINS در 12 خرداد 1399

سهام ایالات متحده-شاخص های آتی منعکس در اطراف نازک تجارت در اوایل صبح روز دوشنبه در بحبوحه تظاهرات خشونت آمیز که برای چندمین بار در سراسر کشور است.

درگیری میان پلیس و معترضان در حالی که ایالات متحده و بسیاری از نقاط جهان است و در تلاطم این بیماری همه گیر کوروناویروس که را لرزاند اقتصاد داخلی به هسته اصلی آن است.

آیا سهام معیار انجام شده است ؟

آتی به صورت میانگین صنعتی داو جونز YMM20, -0.01% YM00, -0.01% کمی تغییر در 25,370 خاموش 8 امتیاز یا کمتر از 0.1٪. کسانی که برای S&P 500 شاخص ESM20, -0.07% ES00, -0.07% شد 4.25 امتیاز و یا با 0.1% کاهش در 3,037.75 در حالی که Nasdaq-100 آتی NQM20, -0.03% NQ00, -0.03% و تجارت بود که 11 امتیاز کمتر در 9.549 کاهش از 0.1%.

روز جمعه شاخص Dow DJIA, -0.06% رزرو هفتگی افزایش 3.8% در حالی که S&P 500 SPX +0.48% به پایان رسید و 3 درصد بالاتر و شاخص Nasdaq Composite COMP +1.29% به پایان رسید و دوره 1.8% بالاتر است. در ماه مه داو وارد 4.3% افزایش شاخص S&P 500 صعود 4.5% در حالی که نزدک مشخص 6.8% بازگشت در ماه است.

چه رانندگی بازار ؟

یک سری از تظاهرات فوران در سراسر شهرستانها عمده از لس آنجلس به نیویورک پس از جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت دوشنبه گذشته پس از درگیری با پلیس در مینیاپولیس است که در آن یک افسر درک چوین دستگیر شد در فیلم رانندگی خود را بر روی زانو فلوید گردن تا دستبند به دست انسان آگاهی را از دست داده و بعد از آن درگذشت.

عصبانی درگیری میان شهروندان و اجرای قانون از جمله آتش سوزی در نزدیکی کاخ سفید نیست و انتظار می رود که در دراز مدت اقتصادی پیامدهای اما این تظاهرات به عنوان بسیاری از خرده فروشان و کسب و کار هنوز هم swooning از این بیماری همه گیر و گرفتار بودند و در غارت و خرابکاری که گرفت در طول تعطیلات آخر هفته تظاهرات.

"مستقیم تاثیر اقتصادی این تظاهرات کوچک است حداقل تا کنون" مارک زندی اقتصاددان ارشد از مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت MarketWatch. او گفت که در کوتاه مدت آسیب به روح و روان از مصرف کنندگان و جامعه کسب و کار ممکن است بیشتر قابل توجه است.

"فقط زمانی که مردم شروع به بیرون آمدن از ضرب المثلی پناهگاه تظاهرات ممکن است بیش از حد برای آنها و آنها را به عقب در" او گفت:. "تظاهرات نیز علامتی چقدر عمیق مشکلات اقتصادی و تنش های نژادی در کشور ما" اقتصاددان گفت.

کارشناسان همچنین نگران آن است که جمعیت کثیری از مردم جمع آوری همچنین ممکن است در نتیجه یک جهش در موارد COVID-19 فقط به عنوان مقامات بهداشت عمومی امیدوار است آنها گرفتن یک دسته در شیوع ویروسی.

"این یک سه گانه whammy از تظاهرات به علاوه مواج همه گیر به علاوه بی ثباتی اقتصادی است. آن سه چیز با هم برای یک طوفان کامل از ویروسی انتقال" پیتر چانه-هنگ, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو به نقل از گفتن وال استریت ژورنال.

بازار ممکن است قلب را در این واقعیت است که در ادامه به باز کردن اقتصاد خود را از اقدامات اجرا شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری کشنده. تمام 50 ایالت هستند در زیر برخی از مراحل بازگشایی از خاموش شدن ناگهانی مجبور, با توجه به همه گیر.

در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات علیه چین مشاهده شد که کمتر مقابله بیش از حد انتظار بوده است. رئیس جمهور روز جمعه اعلام کرد تعدادی از اقدامات به سانسور در چین سرکوب در هنگ کنگ برای استقلال از جمله برنامه های به برداشت منابع مالی از سازمان بهداشت جهانی اما او سقوط کوتاه از خروج از فاز یک توافقنامه تجارت یا صدور تحریم ها به طور مستقیم در برابر چین است.

خوش بین داده های اقتصادی از چین نیز ممکن است به تقویت بازار و خوی. این Caixin چین, شاخص تولیدات در 50.7 برای ماه مه در مقایسه با ماه آوریل خواندن 49.4. خواندن از 50 یا بهتر نشان می دهد بهبود شرایط در حالی که کسانی که به زیر این سطح سیگنال انقباض.

داده ها نشان می دهد که چین که در آن رمان گونه از coronavirus سرچشمه در ووهان ممکن است نشانه هایی از بهبود.

سرمایه گذاران خواهد بود برای تماشای داخلی اقتصادی از جمله تولید متعلق به Markit PMIs برای ممکن است به علت در 9:45 صبح شرقی و نزدیک تر به دنبال شاخص تولید در ساعت 10 صبح از موسسه مدیریت عرضه. خواندن از هزینه های ساخت و ساز برای ماه آوریل نیز به دلیل در همان زمان.

که سهام در تمرکز ؟
  • تظاهرات ناودان فروشگاه خرده فروشان عمده متعلق به مقصد پارسیان. TGT, +3.29%, Walmart, Inc. WMT, +0.29% و پوشاک ورزشی غول پیکر, Nike, Inc. NKE, +0.37%.
  • Apple Inc. AAPL -0.09% و CVS سلامت پارسیان. CVS -1.48% نیز گفت: این امر به طور موقت در برخی از فروشگاه های آن با توجه به غارت ترس.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب