این آریزونا معلمان به اشتراک گذاشته یک کلاس درس برای مدرسه تابستانی. همه 3 قرارداد COVID-19. 1 درگذشت.

لیلی Altavena Arizona Republicانتشار: 10:31 PM EDT Jul 9, 2020بچه ها التماس برای رفتن به سرکار خانم برد در کلا

توسط NEWSAMINS در 20 تیر 1399

بچه ها التماس برای رفتن به سرکار خانم برد در کلاس درس به انجام پروژه های هنر.

هر سال خانم برد تدریس folklórico رقص برای اولین بار-دانش آموزان کلاس.

و هر چند او تا به حال یک بار بازنشسته خانم برد عزیزان آموزش بسیار او نمی تواند کمک کند اما بازگشت به کلاس درس همسرش جسی برد گفت.

در حال حاضر او رفته است. کیمبرلی چاوز لوپز برد درگذشت ژوئن 26 بعد از تست مثبت برای COVID-19.

او تدریس کلاس اول در هیدن-Winkelman واحد مدرسه در منطقه کوچک در شرق آریزونا جامعه است. قبل از او آزمایش مثبت برد و دو نفر دیگر از معلمان تدریس در مدرسه تابستانی کلاس تقریبا از همان درس است. هر سه معلمان پایین آمد با این ویروس.

برد, 61 بود بستری در بیمارستان و قرار دادن در یک ونتیلاتور برای بیش از ده روز وضعیت او به آرامی رو به وخامت قبل از او درگذشت. در حال حاضر جامعه هایی است که برای یک معلم همکاران او می گویند بود ریشه دوانده در تار و پود خود را در سیستم مدرسه و مادر خانواده می گوید مرکز جهان است.

"این فقط احساس می کند مانند یک خواب بد است که من نمی توانم از خواب بیدار از" جسی برد گفت. "ما فقط احساس از دست داد بدون او."

معلمان که جان سالم به در برد همچنین می گویند برد مرگ یک استارک یادآوری خطرات معلمان روبرو خواهد شد اگر مدرسه بازگشایی بیش از حد به زودی.

خبر برد از مرگ می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستمزد یک کمپین برای بازگشایی مدارس در زمان حتی پیشنهاد بودجه فدرال از مدارس که باز نمی شود می تواند "قطع شده است."

"همه چیز است, ایمنی, ایمنی, ایمنی" گفت: ینا مارتینز-Inzunza یک هیدن-Winkelman معلم. "چه یک تناقض به تهدید رئیس جمهور. چه تناقض را اذیت می شود: "آیا این یا من قصد دارم به جلو و بودجه.' چه تناقض می گویند بچه های ما در زندگی مهم نیست ... چرا شما فشار برای باز کردن مدارس؟"

سه معلمان در کلاس درس. آنها معتقد بودند که "بسیار مراقب باشید'

برد در منطقه انجام در تابستان هر سال. معمولا معلمان قرار داده و با هم سرگرم کننده مبتنی بر علم درس برای دانش آموزان گفت: آنجلا Skillings یکی از سه معلمان که تست مثبت برای COVID-19.

در این سال ثابت می شود متفاوت است: به عنوان یک بیماری همه گیر خروشان تابستان مدرسه منتقل شد آنلاین.

Skillings مارتینز-Inzunza و برد تدریس تابستان خود را در کلاس با هم دانش آموزان ترکیبی از kindergartners اول و دوم کلاس.

مدرسه بازگشایی برنامه های در حال حاضر بخشی از COVID-19 سیاست: معلمان ترس برای ایمنی خود را.

این مربیان تصمیم به آموزش و تقریبا در حالی که با هم در همان کلاس درس, اما در زمان آنها چه فکر کردم گسترده اقدامات: آنها ماسک عینک آنها ضد عفونی تجهیزات نگه داشته و فاصله بین هر یک از دیگر.

"ما بسیار مراقب باشید" Skillings گفت.

آنها هنوز هم می خواستم به آورد دست به فعالیت برای کودکان و نوجوانان است. آنها تحویل داده کوچک بسته های مراقبتی به دانش آموزان حاوی لوبیا به طوری که کودکان می تواند جوانه آنها را در یک کیسه پلاستیکی در پنجره ها از خانه خود را.

آنها شبیه سازی شده افشانی با لمس داغ Cheetos به کاغذ زنبور عسل است. درس شد یک راه برای آوردن برخی از معمول سرگرم کننده از مدرسه تابستانی خانه به بچه ها. معلمان را به نوبت در مقابل کلاس درس و با صرف چند ساعت با هم هر روز برنامه ریزی درس.

برد اول برای تبدیل شدن به بیمار مدت کوتاهی پس از یک سفر کمپینگ به او گفت: — آن را فقط دو نفر از آنها در یک camper. آنها شده بود سخت کوش در خانه ماندن و منزوی در طول همه گیر است.

برد مبتلا به آسم و دیگر مسائل مربوط به سلامت. دکتر به او گفت که او به احتمال زیاد تا به حال عفونت سینوس اما تنفس او رو به وخامت گذاشته جسی برد گفت. بچه ها او را در نهایت او را متقاعد به رفتن به بیمارستان است. او نمی تواند با همسر خود را که به نام و گفت که او بستری برای COVID-19.

'ترس' اما نیاز به یک حقوق و دستمزد: معلمان وزن خطرات ناشی از COVID-19

"او به من به نام او به سختی می تواند صحبت," او گفت:. "و او به من گفت که آنها می خواستند به intubate او و قرار دادن او در یک ونتیلاتور."

برد اول بهبود یافته در ونتیلاتور اما پس از آن وضعیت او شروع به اسلاید سراشیبی شوهرش گفت. زمانی که پزشکان تلاش کردند تا او را ونتیلاتور او به نظر می رسد به یک حمله اضطراب و تلاش. وضعیت او بدتر شده است. سپس او رفته بود.

"بدن او فقط نمی تواند مبارزه کنه" جسی برد گفت.

کیمبرلی چاوز لوپز برد که دقیقا آنچه شما می خواهید به عنوان یک معلم'

بعد جسی برد و دیگر اعضای خانواده آزمایش مثبت ،

Skillings آزمایش مثبت همان هفته به عنوان مارتینز-Inzunza.

Skillings گفت که او تا به حال یک تب بالا و سرفه. هر چند هفته گذشت او تست هنوز هم به آینده مثبت است. پنج شنبه روز اول بود او بیدار شد و بدون سرفه, او گفت:.

مارتینز-Inzunza هنوز سرفه است اما تست منفی است. در ضخامت از ویروس, او گفت که او به طور مداوم خسته — حتی دوش یک چالش است.

"این بسیار تاریک و ترسناک و بسیار دردناک زمان به دلیل coronavirus لطمه می زند" او گفت:. "آن لطمه می زند و قفسه سینه خود را, آن لطمه می زند و تنفس خود را. این وحشتناک است."

Skillings به یاد آخرین باری که او را دیدم برد. در پایان روز آموزش آنها درنگ در گفتگو: این نوع گفتگو که در آن آنها می گویند: "خوب حالا من دارم می روم" و پس از آن ادامه خواهد داد به صحبت.

برد عاشق تدریس. کلاس درس او بود که همیشه با صدای بلند همیشه پر از خنده و بچه ها همیشه یادگیری Skillings گفت.

"او دقیقا آنچه شما می خواهید به عنوان یک معلم از آنجا که او تا به حال به صبر و مهربانی است, نظم و انضباط," او گفت:.

Skillings گفت: او را به مدرسه بازگشت اگر مدیران تصمیم به بازگشایی اما او امیدوار است که آنها را انتخاب کنید به ماندن بسته تا COVID-19 موارد کاهش است. او نمیخواهد کسی دیگری را به تحمل آنچه او را از طریق رفت — و یا چه برد از طریق رفت.

"من فکر می کنم از دانش آموزان ما و من می دانم که چگونه بسیاری از بار در روز آنها یکدیگر را لمس چند بار در روز آنها از کرسی های خود را به خصوص جوان ما بچه ها و من می توانید ببینید میکروب گسترش سریعتر از هر چیزی" او گفت:.

او در تلاش برای خاموش ماندن رسانه های اجتماعی به دلیل پست که تطهیر ویروس دیوانه او را.

"من می دانم که مردم مرگ از آنفولانزا و چیزهای دیگر اما این چیزی است که آمار و سخت آن را به ما ضربه سریع. منظور من نگاه امروز: 4,000 بیشتر موارد," او گفت:.

جف Gregorich منطقه را سرپرست گفت که او باور ندارد مدارس می توانند دانش آموزان را به عقب با خیال راحت به عنوان موارد افزایش است.

"ما در حال رفتن به از دست دادن مقدار زیادی از معلمان اگر آنها را به بچه ها دوباره," او گفت:.

مارتینز-Inzunza گفت: همکاران دیگر هنوز در انتظار نتایج حاصل از آزمون آنها در زمان هفته پیش. اگر تست گرفتن است تا زمانی برای آنها او شگفتی چگونه مدارس قادر خواهد بود برای ردیابی کارکنان و دانش آموزان با COVID-19 و نگه داشتن آنها را در خارج از کلاس درس.

خیلی از ملی گفتگو احساس ناعادلانه او گفت: هنگامی که دیگران را تجربه نکرده که او چه کرده است.

"این خیلی ناعادلانه به تماشای بداخلاقی انداخته بودن در تلویزیون," او گفت:. "من brokenhearted. من از دست یکی از بهترین دوستان من است."

دنبال لیلی Altavena در توییتر: @LilyAlta.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب