کلید واژه ها: مایکل فلپس غواصی به 'چشمگیر پوچی' بسیاری از ورزشکاران المپیک رنج می برند — جدید مستند HBO

سنگین است و سر که می پوشد تاج laurels. المپیک wow جهان با مافوق انسانی شاهکارهای هر چهار سال — اما مایکل فلپس

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

سنگین است و سر که می پوشد تاج laurels.

المپیک wow جهان با مافوق انسانی شاهکارهای هر چهار سال — اما مایکل فلپس می خواهد به ما یادآوری می کنند که آنها نیز مبارزه با انسان ترس و ضعف است. گاهی اوقات غم انگیز.

تزئین ترین المپیک تاریخ فلپس موفق به کسب 28 مدال در هر دو فرد و تیم شنا, رویدادهای, ایالات متحده (23 از آنها طلا) و او را تبدیل به صوتی در مورد وزن کسانی که برنده (و زیان) بر روی ورزشکاران نخبه پس از بازنشستگی پس از 2016 بازی در ریو. او شده است کاندید مورد مبارزات خود را با سلامت روان و سوء مصرف مواد و خدمت به عنوان عضو هیئت مدیره برای Medibio یک شرکت استرالیایی در حال توسعه یک ابزار تشخیصی برای افسردگی و سایر اختلالات روانی از سال 2017 تا 2019.

" "این دشوار است برای نشان دادن آسیب پذیری به خصوص به عنوان یک ورزشکار. ما می توانیم نشان می دهد که ضعف است." "

— مایکل فلپس

در حال حاضر شنا افسانه است فرو بردن انگشت خود را به ساختن فیلم های مستند با "وزن طلا" که برای اولین بار در HBO ورزشی T -0.43% در شب چهارشنبه. فلپس به عنوان تهیه کننده اجرایی در پروژه و او نیز روایت مستند است که ویژگی های المپیک مانند آزاد اسکی باز جرمی شکوفه speedskater آپولو Ohno شکل اسکیت باز ساشا کوهن hurdler لولو جونز و snowboarder Shaun White بحث افسردگی و اضطراب آنها دست و پنجه نرم قبل و بعد از بازی.

"شما را به کار به عنوان سخت به عنوان شما می توانید قرار داده و هر اونس از انرژی شما احتمالا باید به تلاش برای نمایندگی کشور خود و به طور بالقوه یک مدال طلا ... و سپس روز بعد شما انجام می شود. که آن را" فلپس قبلا گفته MarketWatch. "بنابراین شما می توانید از دست داده است."

ادامه مطلب:مایکل فلپس, مذاکرات در مورد افسردگی, غلبه بر سوء مصرف مواد و نقش جدید خود به عنوان یک بهداشت روانی مدافع

"وزن طلا" نیز از ویژگی های این اواخر المپیک ایالات متحده bobsledding بزرگ استیون هولکوم در پس از مرگ ، هولکوم مرده پیدا شد در سال 2017 با تجویز قرص های خواب آور و الکل در سیستم خود را.

"آن خواهد بود دشوار است [به تماشا] اما شما می دانید آن چیزی است که ما نیاز به بحث در مورد ما نیاز به آدرس" فلپس, 35, گفت: "امروز" نشان می دهد ساوانا اکلاهما در روز یکشنبه است. "من می خواهم را امتحان کنید و ذخیره به عنوان بسیاری از المپیک و یا به عنوان بسیاری از زندگی ما به عنوان احتمالا می تواند."

فلپس نشان می دهد در این مستند که 80% یا بیشتر از المپیک رفتن را از طریق برخی از نوع پست-المپیک افسردگی است. "برنده یا از دست دادن من احساس دراماتیک پوچی" بعد از هر بازی های المپیک فلپس نشان می دهد در توضیحات. و به عنوان او شروع به باز کردن در مورد خود و وضعیت روانی او احساس خشنودی به پیدا کردن که او تنها نبود.

"این وحشی بود برای دیدن که من تنها نبود," او گفت: "امروز" نشان می دهد. "اما آن را نیز به من احساس خوبی به وجود افراد دیگر که می تواند کمک به درک خوب به نمی شود."

برای مثال در زمان المپیک و مدال نقره کوهن همچنین اشاره می کند که او نمی توسعه هر گونه علاقه و یا سرگرمی های خارج از پاتیناژ چرا که "هر چیز دیگری مانع دیگری بود."

و چنین احساسات منحصر به فرد نیست کسانی که رفتن برای طلا. حدود یک چهارم بزرگسالان آمریکایی دچار تشخیص اختلال روانی در یک سال داده شده و یکی در 10 رنج می برند از بیماری افسردگی مانند افسردگی یا اختلال دوقطبی با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. اما به نظر می رسد دشوار است برای ورزشکاران به ویژه برای درخواست کمک. در حالی که یکی از چهار دانشگاه, ورزشکاران نشان می دهد نشانه هایی از افسردگی NCAA گزارش می دهد که ورزشکاران دانش آموز در واقع کمتر به احتمال زیاد به دنبال کمک از غیر ورزشکاران است.

فلپس همچنین با ابراز نگرانی برای خرد کردن ناامیدی و از دست داد حس از هدف است که ورزشکاران می شده اند که رقابت در سال 2020 توکیو بازی های المپیک در حال حاضر می تواند احساس آن به تعویق افتاد برای یک سال با توجه به COVID-19 شیوع — از آنجایی که آنها مشغول به کار نسبت به آن سال ها اگر نه تمام طول زندگی خود را. در حالی که بازی لغو شده است قبل از آنها هرگز به تعویق افتاد.

"من واقعا امیدوارم که ما نمی بینیم افزایش ورزشکار نرخ خودکشی از آنجا که این" فلپس گفت: NBC Sports در ماه مارس است. "از آنجا که سلامت روانی است که تا کنون بزرگترین چیز در اینجا. این تعویق این است که بازی uncharted waters. ما هرگز دیده می شود قبل از این. این تصمیم درست است, اما آن را می شکند قلب من برای ورزشکاران است."

او رفت و به جزئیات بیشتری در Comcast متعلق به CMCSA, +1.59% "امروز" نشان می دهد در روز چهارشنبه. "شما دبستان چهار سال برای آن و سپس همه ناگهانی شما نوع نشستن وجود دارد و شروع به twiddling شست خود را و نمی دانم چه باید بکنید," او گفت:. "بنابراین من امیدوارم که همه ورزشکاران در حال مراقبت از آنچه را که آنها می توانید کنترل کنید و اگر آنها می توانید انجام دهید که امیدوارم آنها می توانید مجموعه خود را به صورت بالقوه به یک مناسب و معقول در رقابت سال آینده اگر آن اتفاق می افتد."

و به تعویق افتاد بازی های المپیک 2020 در توکیو در سال آینده چیزی است فلپس هنوز هم می خواهم برای دیدن اتفاق می افتد. "من امیدوارم که آن را فقط به خاطر ورزشکاران و برای همه ما," او گفت:. "من فکر می کنم آن است که همیشه خوب برای دیدن بازی های المپیک آمده در اطراف و یک حرکت آن را بسیار شگفت انگیز است."

"وزن طلا" برای اولین بار در HBO در 9 p. m. و در روز چهارشنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن