پدرو مارتینز: ‘کثیف جانبی بیس بال نمی تواند این مشکل در حال حاضر

پدرو مارتینز نیست جانبداری با صاحبان. او نمی جانبداری با بازیکنان است.

به جای این سالن از شهرت hurler است که در کنار کسی که او معتقد است مهم ترین – طرفداران – در میان اختلاف به شروع فصل در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“من امیدوارم که آنها را در نظر می پردازد که از حقوق ما و مردم ما و چقدر مهم مردم هستند و حداقل خم بازوی خود را کمی سعی کنید برای پیدا کردن یک راه میانه برای مذاکرات” مارتینز گفت: در طول NBCSN را “وقت ناهار زنده” با مایک Tirico.

صاحبان و بازیکنان باید تلاش برای رسیدن به توافق بیش از اقتصاد به عنوان آنها سعی کنید به بازی یک بازی کوتاه فصل در مقابل هیچ طرفداران. صاحبان پیشنهاد 82-بازی فصل است که خواهد پرداخت بازیکنان تنها بخشی از نرم افزار-دارای حقوق. بازیکنان واکنش 114-بازی فصل است که شامل deferrals اگر postseason قادر به بازی می شود با توجه به موج دوم coronavirus به عنوان ترسید. آنها هنوز هم باقی می ماند و دور از هم.

“این اقتصاد است که بخش تاریک از بیس بال” مارتینز سابق Expos, Red Sox و متس آس گفت. “کسب و کار بخشی از بیس بال است ، آن را تاریک است.”

2020 شده است تیره و نه تنها با توجه به همه گیر بلکه در سراسر کشور تظاهرات و شورش در پاسخ به مرگ جورج فلوید در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس است. بیس بال می تواند کمک به فرایند درمان است اما تنها در صورتی که صاحبان و بازیکنان می توانند به توافق برسند.

Pedro Martinez waves to Red Sox fans
پدرو مارتینز امواج به Red Sox طرفدارانگتی ایماژ

“من امیدوار هستم که هر دو طرف متوقف کردن فکر کردن در مورد خود خوب و شروع به فکر کردن در مورد طرفداران” مارتینز گفت. “من فکر می کنم مردم سزاوار به بیس بال تیم های خارج وجود دارد وجود دارد سعی کنید به مردم را فراموش کرده ام کمی در مورد آنچه در جریان است. آن ها نه تنها بیماری همه گیر. این همه چیز که در جریان است. مردم نیاز به چیزی به واقع انجام و پیدا کردن یک راه برای استراحت.

“من امیدوارم که بازیکنان ارتباط و MLB متوجه چقدر مهم است به برخی از امداد رسانی به مردم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de