Stringcheeseincident: اینها محبوب ترین اتومبیل ها در این تابستان

با بیش از 3 میلیون خودرو و کامیون ها و Suv ها ذکر شده برای فروش Stringcheeseincident به درک شرکت در اتومبیل ها

توسط NEWSAMINS در 3 مرداد 1399

با بیش از 3 میلیون خودرو و کامیون ها و Suv ها ذکر شده برای فروش Stringcheeseincident به درک شرکت در اتومبیل های محبوب در این تابستان. هر تابستان ما انتشار لیست ما از ترین-جستجو برای اتومبیل ها و کامیون ها و Suv ها در Stringcheeseincident – این یک لیست از 10 وسایل نقلیه است که کاربران در حال جستجو برای اغلب. وجود دارد ایمنی در اعداد ؟ بله. خوب معمولا. اگر شما می خواهم به فروشگاه برای محبوب ترین اتومبیل های, سپس این لیست است. آن را نیز می تواند باشد که این بهترین اتومبیل بدون در نظر گرفتن چرا که مردم در حفظ و بازگشت به آنها را سال پس از سال است.

در گذشته ما با استفاده از همان داده ها اضافه شده اما قوانین برای کاهش افزونگی – قوانین مانند "بیش از یکی از هر نام تجاری" یا "داشتن ترکیبی از سبک بدن." در این سال نیست. این بار ما فقط در زمان top 10 most-جستجو برای ماشین در Stringcheeseincident تنها تحکیم دو مدل از آنها تغییرات از همان مدل. فورد F-سری وانت شامل F-150 و F-250 و Silverado شامل هر دو 1500 و 2500 سری کامیون ها. ما نیز همراه جستجو از اطلاعات جدید استفاده می شود و گواهی preowned وسایل نقلیه.

می خواهید بدانید که چه پرطرفدارترین ماشین ها برای تابستان سال 2020? در اینجا لیست:

1. فورد F-150/250

فورد روی F150

فورد

جدید و یا استفاده می شود فورد F +2.04% F-سری وانت محبوب است. آن بوده است پرفروشترین وسیله نقلیه جدید برای دهه و همچنان به تحت تاثیر قرار دادن خریداران با انواع موتور انتخاب off-road-آماده مدل بودجه دوستانه اساسی در مدل های high-end تکنولوژی-سنگین لوکس نسخه. ما نمی گوییم F-150 مناسب است, اما آن را مانند یک سازگار پرفروش ما می توانید ببینید که چگونه بسیاری از مردم می تواند به اشتباه. ما نیز به دنبال به جلو به همه جدید F-150 برای 2021.

2. جیپ مخاصم

جیپ مخاصم.

جیپ

اگر شما به دنبال یک ناب آمریکایی خودرو آن را رو به جیپ مخاصم. اما مخاصم محبوبیت تعجب آور نیست – آمریکایی ها عاشق دریافت کنید و از آن لذت ببرید و دور از محدوده شهر زندگی و مخاصم است و تنها چیزی که به دریافت آنها وجود دارد. اکثر مردم پیدا کردن Wrangler Unlimited دسته هر دو خارج از جاده و وظیفه خانواده بهترین اما دو درب مخاصم است که هنوز هم بسیاری از سرگرم کننده است.

همچنین ببینید: اینها بهترین خودرو برای خانواده ها در سال 2020

3. شورلت سیلورادو 1500/2500

شورلت سیلورادو

شورلت

آمریکایی ها عاشق وانت. همچنین شورلت وانت. طراحی دوباره در 2019 در Silverado است که تقریبا به عنوان محبوب با خریداران به عنوان فورد در اندازه کامل وانت. Silverado است و به طور معمول تا به حال بهتر از داخلی و کمتر عملی به بیرون نگاه کنید. Silverado نیز ارائه شده در انواع سطح تر و تمیز. کار, کامیون, سفارشی, لیتر, RST, سفارشی, دنباله, رئیس, LTZ, لیتر, دنباله, رئیس, و, کشور, هستند, سطح فعلی – سپس اضافه کردن تخت طول دو یا چهار چرخ دیسک به علاوه به طور منظم دو یا خدمه کابین و وجود دارد مقدار زیادی از Silverados به انتخاب از.

4. فورد موستانگ

فورد موستانگ

فورد

مانند جیپ Wrangler, فورد موستانگ است که فقط یکی از کسانی که صرفا ماشین های آمریکایی. آن را دارای سابقه آن را سرگرم کننده آن را مقرون به صرفه و آن را محبوب. شما می توانید پیدا کردن یک مسافت پیموده شده موستانگ کمی به عنوان $2,000 یا شما می توانید صرف $100 ، 000 در یک عملکرد بالا Shelby GT500. بهترین سازش است که احتمالا یک V8 مجهز GT 2015 یا جدیدتر با متوسط مسافت پیموده شده برای آن سن و سال.

همچنین بخوانید: جوانب مثبت و منفی از خرید یک گواهی ماشین استفاده می شود

5. شورلت کوروت

شورلت کوروت.

شورلت

این شورلت کوروت C7 تبدیل به آهنگ قو از جلو-موتور کوروت. ورود C8 کوروت می تواند به این معنی برخی از معاملات بزرگ در مدل قبلی است. یا آن را می تواند به معنای بسیاری از C7 صاحبان اعتقاد آنها برخی از نوع نادر فوری کلاسیک و "نمی شود فریب" به فروش آن را برای یک قیمت مناسب. زمان خواهد شد بگویید با این یکی. در هر صورت C7 برجسته ارسال به 'Vette جلو-موتور طرح است.

6. رم 1500

Ram 1500

رم

با گذشت هر سال مدل Ram 1500 در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای شناخته شده برای آن مخمل خواب دار, داخلی, سواری نرم و عالی ظرفیت بکسل. فعلی Ram 1500 یکی از بهترین رتبهدهی نشده است اما حتی چند سال به شما یک کامیون زیبا.

7. تویوتا تاکوما

تویوتا تاکوما

تویوتا

برای سال تویوتا تاکوما ساخته شده در تگزاس است. شاید به همین دلیل تویوتا TM -0.31% تاکوما احساس می کند که آمریکا به عنوان Chevy Silverado یا فورد موستانگ. در هر شهر Tacomas فراوان هستند. کامیون می تواند آن را تمام راننده روزانه, off-road, مسافت ناخواسته برای همیشه لطفا برای آخرین. جدید سال 2020 تویوتا تاکوما کاملا خوب کامیون. آگاه باشید از استفاده تاکوما قیمت به دلیل این چیزهایی که نگه داشتن ارزش خود را به خوبی. شما ممکن است به دنبال به آرامی استفاده می شود تویوتا وانت و در نهایت با یکی از جدید برای تنها کمی پول اضافی.

همچنین نگاه کنید به: 8 مقرون به صرفه ماشین های جدید قیمت زیر $20k

8. GMC Sierra

GMC Sierra.

GMC

در گذشته ما فشرده سیرا با Silverado. اما GMC Sierra تا به نقطه ای که آن را tangibly مختلف از اندازه Chevy. بسیاری از Sierras ویژگی های منحصر به فرد تر و تمیز و تجهیزات. مردم کمتر به دنبال یک سیرا به عنوان در مقایسه با F-150 یا Silverado اما نه زیاد. چیزی که ما در مورد Sierra: این تغییرات کمتر. که باعث می شود خرید یک کمی آسان تر است. ما مانند SLE برای قادر و مقرون به صرفه اندازه کامل کامیون.

همچنین نگاه کنید به: 10 تا از بهترین ماشین های جدید مدل 2020

9. جیپ گراند چروکی

جیپ گراند چروکی

جیپ

ما نظریه این است که تمام علاقه جیپ گرند چروکی است که توسط سوخت مخاصم پژوهش است. ما تصور این خریداران پرسید "چگونه می توانم از صحت مخاصم اما با بیشتر فضای داخلی و راحتی؟" جیپ گراند چروکی پاسخ است.

بررسی کنید: اولین نگاه تویوتا جدید RAV4 plug-in hybrid

10. تویوتا 4Runner

در یک راه 4Runner نوع پرتاب-بازگشت به دوران ساده. این یک SUV و کسانی که wildly محبوب اما 4Runner شده است و اساسا همین کار را برای سال های بسیاری است. آن را دشوار ساخت و ساز بهتر است در اعماق گل و لای و مسیرهای ناهموار از آن است که برای بزرگراه جاده سفر. مانند تاکوما نمی انتظار می رود بسیاری از تخفیف های بزرگ به آرامی استفاده می شود 4Runners. آنها نگه داشتن ارزش خود را به خوبی.

همچنین ببینید: این 3 EVs هستند با کمترین هزینه خود را به بیش از 5 سال

این داستان در اصل زد Autotrader.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن