گرمسیری طوفان هانا, WNBA فصل آغاز می شود, مزایای بیکاری انقضا: 5 چیزهایی که می دانم آخر این هفته

ویراستاران ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:55 PM EDT Jul 25, 2020هانا رود به ضربه جنوب تگزاس ساحل به عنوا

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

هانا رود به ضربه جنوب تگزاس ساحل به عنوان یک طوفان

طوفان گرمسیری هانا انتظار می رود که برای ضربه زدن به جنوب تگزاس ساحل به عنوان یک طوفان در روز شنبه بعد از ظهر و اوایل شب پیش گفت. اوایل روز شنبه, U. s. National Hurricane Center گفت: طوفان شد, محور حدود 140 مایلی شرق-جنوب شرقی از کورپس کریستی با حداکثر پایدار باد حدود 65 مایل در ساعت. پیش بینی گفت: هانا می تواند 5 تا 10 اینچ از بارش باران از طریق پنج شنبه شب در علاوه بر این به ساحلی متورم است که می تواند تهدید کننده زندگی و گشت و گذار و تبدیل شرایط فعلی است. هانا شکست رکورد به عنوان اولین هشتم اطلس به نام طوفان با توجه به دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach. در ضمن گرمسیری طوفان گونزالو در نظر گرفتن هدف در بادگیر جزایر کارائیب با طوفان انتظار می رود تاثیر منطقه شنبه و هاوایی بود که فرح برای ورود طوفان داگلاس بود که انتظار می رود به حرکت در سراسر جزیره های زنجیره ای در روز یکشنبه.

  • طوفان استوایی در حال نزدیک شدن به تگزاس و هاوایی و کارائیب: آنچه که در این آخر هفته

به WNBA فصل آغاز می شود

یک WNBA فصل های دیگر خواهد شد در جریان روز شنبه با سه بازی در Brandenton فلوریدا که در آن 12 تیم جدا. WNBA کمیسر کتی Engelbert لیگ کارکنان و بازیکن اتحادیه مشغول به کار با هم در یک طرح به نکته آف لیگ 24 فصل در یک سایت در طول coronavirus بیماری همه گیر. آنها هماهنگ در پروتکل های پزشکی و تدارکات در یک مکان. پس از چند هفته در حباب این طرح به نظر می رسد به کار. وجود دارد که باید دو تست مثبت برای coronavirus توسط کارکنان و بازیکنان و کسانی که در چند روز اول زمانی که مردم وارد شده در جولای 6. شده اند وجود دارد هیچ یک از.

  • WNBA 2020 نجومی راهنمایی کردن: آنچه شما نیاز به دانستن برای بازی در فلوریدا حباب
  • عدالت اجتماعی در دیدار ورزشی: ققنوس عطارد بازیکنان را از پوشیدن لباس با Breonna تیلور نام در آنها را در WNBA بازکن.

مزایای بیکاری مجموعه به پایان می رسد

اضافی $600 در مزایای بیکاری منقضی شنبه برای میلیون ها نفر از بیکاری آمریکایی که با تکیه بر آنها به پایان می رسد دیدار. قانونگذاران درهم جمعه برای قرار دادن نکات تکمیلی در یک لایحه که شامل دور دیگری از 1200 دلار محرک چک و دوباره پر کردن بودجه برای مزایای بیکاری به عنوان اولین مدعیان افزایش در سراسر کشور اما در نهایت نمی پرچ مقابله با بیماری های همه گیر بسته کمک. به گفته رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جزئیات این پیشنهاد باید نشان داد در اوایل هفته آینده. برای برخی از آمریکایی ها در برخی از ایالت ها خود را بیکاری و درآمد هستند که کاهش بیش از نیمی از یک سناریو ترسناک برای بیش از 24 میلیون آمریکایی که از ترس آنها نمی قادر خواهد بود برای اجاره در ماه آینده به عنوان مزایای خشک کردن.

  • 24 میلیون آمریکایی از ترس از دست رفته پرداخت اجاره بعدی به عنوان مزایای خشک کردن
  • این بحث همچنان ادامه دارد: در حال تهمت و عربستان درست است که بیکاری چک disincentivize کار می کند ؟

به عنوان آمریکایی های معلول نوبت 30, دسترسی به رای گیری هنوز هم یک مسئله

یکشنبه علائم 30 سالگرد امضای قانون آمریکایی های معلول (ADA), منادی به عنوان نقطه عطفی قانون ارائه افراد معلول حفاظت از تبعیض در حالی که تضمین حقوق خود است. اما سه دهه بعد از ادا امضا شد فعالان و طرفداران می گویند افراد معلول هنوز هم در مواجهه با موانع ورزش یک حق اساسی است: حق رای دادن. در همان سال بسیاری از رای دهندگان را به عنوان یکی از مهم ترین انتخابات طول عمر خود آمریکایی ها با معلولیت هنوز هم در صورت دسترسی به مسائل و هنگامی که آنها به رای غیر قابل دسترس از جمله مکان های رای گیری تحت آموزش دیده نظرسنجی کارگران و افراد درحال آزمایش بدون رای گیری ماشین آلات برای افراد معلول است.

  • افراد معلول اعتراض خشونت COVID-19 تبعیض
  • نظر: یک مشتاق 30th, ADA سالگرد با مغلوب ساختن پیشی جستن است که نمی توان در مورد مراقبت از افراد معلول

پورتوریکو الکل ممنوعیت فروش به اجرا در می آید

فروش الکل ممنوع خواهد شد در سراسر پورتوریکو در روزهای یکشنبه و تقریبا همه کسب و کار بسته باقی خواهد ماند که در روز برای کمک به کنترل افزایش موارد رژیم صهیونیستی است. واندا Vázquez را اعلام کرد. این تغییرات در جدیدترین اقدامات اجرا شده به عنوان پورتوریکو می بیند سنبله در COVID-19 موارد که مجبور rollbacks در روزهای اخیر به عنوان مطلب بازدید گردشگران این جزیره است. "چیزهایی که بدست خارج از کنترل در تعطیلات آخر هفته," او گفت:. "بسیاری از مردم در حال فراموش کردن که ما هنوز به صورت اضطراری به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر." روز دوشنبه در جزیره 3.2 میلیون نفر گزارش شده حداقل 180 مرگ و میر همراه با بیش از 4000 مورد تأیید و بیش از 8,400 احتمالی هستند. شروع جولای 26, همه کسب و کار به جز داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی, ایستگاه های گاز و رستوران ها خواهد شد و باید دید در روزهای یکشنبه. Vázquez اشاره کرد که کلیساها مجاز به باز باقی می ماند.

  • Divestment: مغلوب ساختن پیشی جستن شناور ایده فروش پورتوریکو پس از طوفان ماریا

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب