آیا این اشتباهات ساده را در لوازم شنا و تفریحات آبی مرتکب می شوید؟

خانمها محدودیتی برای استفاده از اسکوتر زیردریایی ندارند، اما کسانی که بیماری قلبی داشته باشند یا قد آنها کوتا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

خانمها محدودیتی برای استفاده از اسکوتر زیردریایی ندارند، اما کسانی که بیماری قلبی داشته باشند یا قد آنها کوتاهتر از 120 سانت باشد نمیتوانند از اسکوتر استفاده کنند. پس کسانی که از وسایل بازی این پارک استفاده میکنند، میتوانند از دیدن منظرهی دریا هم لذت ببرند. از جمله امکانات این پارک هستند. علاوه بر این موارد سالن زیبایی، سولاریوم، فروشگاههای خرید لباس و لوازم شنا، فودکورت و هزار و یک امکانات دیگر را هم در این منطقه میبینید. شستشوی آب کلری از روی وسایل شنا تقریبا پنج ثانیه زمان می برد، شما می توانید آن را زیر دوش یا هنگام شستشوی لباس شنای خود پس از استفاده انجام دهید و بلافاصله آن ها را خشک کنید. اگر از فلای بورد استفاده کنید میتوانید در ارتفاع 12 متری بالای آب پرواز کردن را تجربه کنید. در این تفریح دو سکو با ارتفاع 40 و 60 متر وجود دارد که افراد می توانند پس از تجربه سکوی 40 متری، از سکوی 60 متری نیز استفاده نمایند. زوجها و خانوادههای زیادی برای تجربه شنا در کیش به این محدوده سر میزنند و هر کدام در بخش مخصوص خودشان ساعاتی را به تفریح و آب تنی اختصاص میدهند. البته به غیر از ماجرای هیجان، خیلی از خانمها و حتی آقایان به دلیل حساسیت پوستی به نور آفتاب یا نمکهای موجود در آب دریا نمیتوانند در آب دریا شنا کنند.

لذت شنا در آبهای مواج زیر نور طبیعی خورشید با شنا کردن در استخرها اصلاً قابل مقایسه نیست. اگر به دنبال رزرو تور کیش میگردید ولی از قیمتهایی که میبینید ناراضی هستید، احتیاجی به نگرانی نیست. فراتر از تمام جنبه های فنی و سرعتی شنا، که باعث سرگرمی و موفقیت شما می شود، مهم نیست که چقدر در امر شنا خوب باشید، ملاحظات و تجهیزاتی نیز برای شنا نیز وجود دارد. در تور سافاری میتوانید مسيری هفت کيلومتری را در صحراهای جزيره بگردید و لذت ببرید. اطلاعات داخل این صفحه برای آگاهی بیشتر مسافران تور کیش درج شده است. امکانات زیادی در این پارک آبی وجود دارد؛ به طوری از بچهی ۴ - ۵ ساله تا افراد ۵۰ - ۶۰ ساله میتوانند از این پارک آبی راضی و شاد بیرون بروند. آقایان هم اگر بخواهند در فضایی امنتر و خصوصیتر شنا کنند، میتوانند به پلاژ آقایان کیش بروند. در آنجا بزرگترین چرخ و فلک خاورمیانه و انواع و اقسام بازی های مهیج برای گروه های سنی مختلف تعبیه شده است.

 Content w​as g᠎ener ated ​by GSA Co᠎ntent Ge​nerato​r  DE​MO!

بدیهی است که داشتن عنوان اولین و بزرگترین پارک آبی ایران، جذابترین دلیل مسافران و مراجعهکنندگان برای رفتن به موجهای آبی مشهد است. یکی از کاربردی ترین لوازم شنا کودک هنگام رفتن به دریا، استخر و آبهای آرام برای همراه کودکان، قایق شورتی است؛ چرا که دغدغه بیشتر بزرگتر ها در این زمان، نگرانی بابت فرزندانشان در تفریحات آبی است. پردیس سینمایی که در مرکز خرید ویلاژتوریست مشهد واقع شده، از مدرن ترین سینماهای و از جاهای دیدنی مشهد است که توانسته تجربه خوبی از رفتن به سینما و تماشای فیلم را به مخاطبان خود بسازد. اکثر تفریحات آبی کیش در دسته تفریحات هیجان انگیز قرار می گیرند و باعث بالا رفتن آدرنالین خون شرکت کنندگان می شوند. چون آقایان که در اکثر قسمتهای ساحل اجازهی شنا کردن دارند، اما این خانمها هستند که به فضایی خاص برای شنا در کیش احتیاج دارند. با وجود این که شنا کردن در اکثر فضاهای جزیره کیش برای آقایان آزاد است، این رقم شوکه کننده به شمار میرود! این پارک روباز و در کنار دریا قرار دارد. بنابراین تعداد زیادی از گردشگرانی که میخواهند در آب شنا یا غواصی کنند یا با تفریحاتی نظیر جت اسکی هیجان را تجربه کنند، کیش را برای تفریح انتخاب میکنند. ᠎A᠎rtic᠎le has be​en cre​ated ᠎with the ᠎he​lp of G SA C᠎on tent Gen​erator DE MO !

هر زمان هم که مایل بودید شیرجهای داخل آب بزنید. استفاده از فلای بورد برای خانمها و آقایان محدودیتی ندارد و هر فردی که مایل باشد میتواند از آن استفاده کند. در صورت استفاده در مکان های عمومی و کثیف شدن ، وسایل خود را با ماشین لباسشویی شستشو ندهید. وی آشنایی نزدیکی با آیت الله بروجردی داشته و به همین مناسبت همیشه در سفرش به مشهد در خانه وی اقامت می کرد. ساختن این پلاژ در نزدیکی پلاژ مخصوص بانوان یکی دیگر از دلایلی است که باعث شده مراجعین این پلاژ اینقدر بالا باشد. خانه داروغه از خانه های زیبا و با صفا در نزدیکی حرم است که به تازگی بازسازی شده و در معرض دید عموم قرار گرفته است. در این پارک آبنماهای متعدد، امکانات رفاهی، آلاچیقهایی برای نشستن و پذیرایی، فضاسازیهای زیبا و غیره جلوه گری میکند. ویژگی خاص این قایق این است که میتوانید به صورت دسته جمعی از ان استفاده کنید. درصورتی که از تور کیش استفاده کردید و میخواهید سفری خاطره انگیز داشته باشید به شما پیشنهاد میکنیم از کشتیهای تفریحی کیش هم استفاده کنید. یرای اینکه مهمان کشتی کف شیشهای باشید باید به ساحل مرجان یا ساحل سیمرغ بروید. مناطق ساحلی جزیره کیش علاوه بر اینکه برای پیاده روی و دوچرخه سواری مناسب است، برای برپا کردن انواع بازیها و تفریحات مهیج آبی هم مورد توجه قرار گرفته است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن