اگر ما هوشمند هستند و امریکا می تواند کمک به همه ما کارگران توان مالی انعطاف پذیر. برای محافظت از کسانی که بیشترین آسیب پذیر از لحاظ اقتصادی از آینده فاجعه مانند COVID-19 pandemic, کنگره باید ایجاد اضطراری طرح پس انداز برای کار آمریکایی است.

قطعا دولت فدرال می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن ایده من زیر مشخص شده است اما کاملا وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا ما نمی توانیم یک طرح پس انداز برای همه پیشخدمت bartenders, مهماندار, ماشین ظرفشویی, خرده فروشی, salespersons تحویلدار, آرایشگاه, آرایشگری, دربانان bellhops تناسب اندام کارگران و دیگر سخت کاری کارکنان.

Coronavirus نشان داده است که چقدر از نظر مالی شکننده بسیاری از همسایگان ما واقعا هستند. آنها را از دست داده اند شغل شده است furloughed یا تا به حال ساعت خود را تا حد زیادی کاهش می یابد. آنها در حال تلاش برای پرداخت برای ضروریات زندگی آنها به عنوان منتظر خود مراقبت در عمل بررسی و مزایای بیکاری می رسند. آنها را کم و یا هیچ نقدینگی.

هرگز قبل از اینکه بسیاری از مردم در امریکا, تجربه یک بحران عمده در این یک مقدار کوتاه از زمان.

در اینجا یک عکس فوری از بسیاری از کسانی که هستند که از نظر مالی فلج توسط ویروس:

عمده شغل رده اشتغال در سال 2018 متوسط دستمزد سالانه در سال 2019

آماده سازی مواد غذایی و خدمت به مشاغل مرتبط

13,664,000

$24,220

فروش و مشاغل مرتبط

15,728,600

$29,630

مراقبت شخصی و خدمات مشاغل

7,117,200

$26,220

در مجموع بالاتر از سه دسته (23% با ما کل اشتغال)

36,509,800

قابل اجرا نیست

در مجموع از تمام مشاغل

161,037,700

$39,810

منبع: اداره آمار نیروی کار

ما باید این دیده می شود در آینده. 2018 FINRA ملی توانایی مالی مطالعه نشان داد که 46 درصد از بزرگسالان ندارد rainy-day بودجه که پوشش سه ماه هزینه نیمی از بزرگسالان یافت می شود آن را دشوار برای پوشش صورتحساب ماهانه و هزینه و تنها چهار نفر از 10 بزرگسالان شد صرفه جویی در پول.

حتی اگر ما نمی تواند جلوگیری از این کار ضعیف از زندگی چک چک ما می توانیم و باید به کمک به آنها را ذخیره کنید برای موارد اضطراری. آنها نیاز مالی کمک فنر و امید من این است که یک پوشش نقره ای از COVID-19 cloud حلق آویز بیش از ما خواهد بود که تصویب یک پس انداز ملی ایمنی net.

کنگره نیاز به حمایت از سیاست های است که تشویق و ترویج بارانی-بعد پس انداز برای کسانی که با درآمد کم. حتی پس انداز به عنوان متوسط به 2000 $در هر کار فردی می تواند به طور چشمگیری افزایش ثبات مالی.

بیش از حد بسیاری از آمریکایی های فقیر که کار سخت یکی اضطراری به دور از بحران مالی و شاید حتی ورشکستگی. آن است که نه فقط ناشی از از دست دادن شغل آن است که اغلب غیر منتظره بهداشت و درمان-مراقبت از موضوع و یا چیزی به عنوان ساده به عنوان داشتن بودجه برای تعمیر ماشین که آنها نیاز به کار می کنند.

ما می دانستیم که این اتفاق می افتد. یک 2018 بررسی توسط فدرال رزرو در بر داشت که چهار نفر در 10 بزرگسالان نمی تواند پوشش $400 اضطراری غیر منتظره هزینه. این آمریکایی ها هستند که شده اند سخت ترین ضربه از زمان همه گیر.

چشم انداز من خواهد بود که همه کارگران به طور خودکار ثبت نام در یک طرح است که مانع از 2% از خود پرداخت و این صرفه جویی خواهد بود معافیت مالیاتی تا 1500 $در هر سال است. خودداری متوقف می شود بر روی تمام درآمد بیش از 75000. این می تواند مرحله به مرحله در 1 ٪ از درآمد یک سال بیش از یک دوره دو ساله.

پس انداز خواهد بود که توسط وزارت خزانه داری و می توان با توجه به نرخ بازگشت برابر 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, 0.722% و علاقه به دست آورده می شود مالیات معوق. این شبیه به یک پس انداز اوراق قرضه با یک کمی بهتر بازگشت.

این طرح پس انداز را کاهش می دهد میزان بدهی های وزارت خزانه داری نیاز به فروش در هر سال برای تامین مالی کسری بودجه. با توجه به دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی, مجموع دستمزد و حقوق در سال 2019 شد $9.3 تریلیون. این احتمال وجود دارد که یک کارگر طرح پس انداز می تواند صندوق 50 میلیارد دلار به 100 میلیارد دلار از این کشور کسری بودجه سالانه.

برداشت از حساب پس انداز خواهد بود محدود به خاص در شرایط اضطراری مانند از دست دادن شغل و بهداشت و درمان اضطراری و ناتوانی و مرگ و واجد شرایط دیگر برداشت خواهد بود و معاف از هر گونه مالیات بر درآمد.

عمو سام باید مطابقت کارمند پس انداز تا 1000 $در هر سال تا زمانی که این طرح می رسد $10,000 برای کسانی که درآمد 150% یا کمتر از فدرال فقر دستورالعمل.

IRS می تواند ایجاد یک سیستم به موجب آن تمام یا بخشی از یک کارمند مالیات بر بازپرداخت می تواند به یکپارچه به حساب پس انداز خود را به عنوان کارگردان کارگر در خود مالیاتی-بازگشت پر کردن. در زیر برخی از شرایط تعریف شده تمام یا بخشی از یک حساب پس انداز را می توان منتقل شده به حساب ایرا.

در سال گذشته دولت فدرال به بیش از $252 میلیارد معافیت مالیاتی برای برنامه های بازنشستگی به کسب و کار و افراد است. بسیاری از این پول را به آمریکایی ثروتمند و شرکت های بزرگ.

این طرح پس انداز است نه صدقه بلکه ترویج خوب امور مالی شخصی عادات. این امر می تواند نه تنها انسانی بلکه از نظر مالی بیشتر صدا از پاسخ به هر بحران با چند تریلیون دلار کمک مالی و محرک بسته است. در کوتاه مدت این امر می تواند خوب برای تمام مالیات دهندگان.

وجود سابقه برای این ایده. از سال 1911 تا سال 1967 پستی صرفه جویی در سیستم ایجاد شد تا آمریکایی ها می تواند ذخیره برای شرایط اضطراری در دفتر پست محلی. از آن زمان به بازگشت به آینده.

جان Pelletier است مدیر مرکز سواد مالی در چاپلین کالج در برلینگتون, Vt.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de