جزایر رنجرز بحث خود را 'لحظه ای از همبستگی'

به عنوان NHL نمایشگاه برنامه رسمی لگد شنبه پیتسبورگ پنگوئن و Philadelphia Flyers باز برای اولین بار در بازی رو

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

به عنوان NHL نمایشگاه برنامه رسمی لگد شنبه پیتسبورگ پنگوئن و Philadelphia Flyers باز برای اولین بار در بازی روز توسط پوشش تا در کنار یکدیگر در طول سرود ملی به عنوان مخالف به عنوان تیم های فردی در آنچه که به عنوان یک "لحظه ای از همبستگی."

پرسید: اگر رنجرز و جزیره نشینان را چیزی شبیه برنامه ریزی شده برای نمایشگاه خود را matchup شنبه در تورنتو نشینان کاپیتان آندرس لی گفت که او مطمئن بود که این تیم را هماهنگ نوعی از حرکت.

"من مطمئن هستم که ما در تماس با رنجرز و سعی کنید به کشف چیزی در اینجا احتمالا چیزی شبیه" او گفت: در زوم های زیر تماس بگیرید جزایر' تمرین روز سه شنبه. "من فکر می کنم آن را بسیار جذاب را ببینید. این یک دلیل بزرگ برای گرد هم می آیند به عنوان رقبا و تیم نشان دهد و واقعا اهمیت واقعی گرد هم آمدن و ایستادن برای عدالت و آنچه را حق است."

لی گفت: نشینان تا به حال در مورد ایده به عنوان یک تیم است اما گفت که او تا به حال گرفته شده توجه داشته باشید از آنچه که پنگوئن ها و آگهی انجام داد. او همچنین به اعتبار به Boston Bruins, که منتشر شد, بیانیه ای در اوایل روز شنبه اعلام کرد که آنها را قفل اسلحه در طول سرود ملی "به عنوان نشانه ای از همبستگی با جامعه سیاه و سفید."

Islanders captain Anders Lee said his team would discuss with the Rangers their own "Moment of Solidarity" during the national anthem.
جزایر کاپیتان آندرس لی گفت: تیم خود را با بحث رنجرز خود را "لحظه ای از همبستگی" در طول سرود ملی.رابرت Sabo

"بیش از گذشته چند ماه ما تلاش کرده اند به خودمان آموزش و یادگیری بیشتر در مورد نژادی و بی عدالتی در کشور ما و در سراسر جهان" برونز' بیانیه بخوانید. "به عنوان یک تیم ما تصمیم گرفته اند برای قفل کردن اسلحه در طول بازی از ایالات متحده و کانادا سرودهای به عنوان نشانه ای از همبستگی با جامعه سیاه و سفید.

"این اقدام صرفا در نظر گرفته شده به عنوان یک علامت مثبت برای حمایت از جامعه سیاه و سفید و یک راه برای ما برای استفاده از پلت فرم ما برای کمک به پایان نژادپرستی است."

دوم-به-آخرین نمایشگاه بازی NHL شنبه برنامه در 8 بعد از ظهر وجود دارد که زمان کافی برای جزایر و رنجرز به کشف کردن جزئیات خود را بر روی یخ حرکت.

"قادر بودن به که فرصت اینجا را در تلویزیون و با بازی ما به عنوان بازیکن و سیستم عامل را امتحان کنید و این جهان را به مکانی بهتر" لی گفت.

تا آنجا که به هاکی نگران است جزایر فقط خارش را به بازی در برابر کسی به غیر از خود است. آن بوده است 140 روز پس از این جزایر به رقابت در یک بازی واقعی و کمی بیش از یک ماه از بازی فقط در برابر یک دیگر در اردوگاه های آموزشی.

"من فکر می کنم همه فقط می خواهد به بازی یک بازی واقعی" Matt Martin گفت. "هنگامی که شما در حال بازی scrimmages شما در حال تلاش برای آن را به عنوان بازی مانند که ممکن است, اما شما بدیهی است که اجازه بچه ها در گوشه اجازه تا زمانی که مردم در آینده از طریق وسط یخ. شما در حال تلاش برای بیش از حد فیزیکی خود را ، شما نمی خواهید هر گونه آسیب به این چیز.

"برای بازی در نمایشگاه بازی کمی از یک tuneup قبل از بازی چیزی واقعی شروع می شود من فکر می کنم خوب خواهد بود برای همه, زمان, سرعت بازی و پس بدیهی است که فیزیکی بازی است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب