حاشیه: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید یک ماسک صورت باعث می شود او را نگاه مانند رنجر تنها. یک مشکل با آن...

تحت فشار در حال رشد از مقامات بهداشت و قانونگذاران از هر دو طرف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز

توسط NEWSAMINS در 12 تیر 1399

تحت فشار در حال رشد از مقامات بهداشت و قانونگذاران از هر دو طرف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه در نهایت تایید و پوشیدن ماسک. نوع.

"من برای همه, ماسک" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه ای با فاکس کسب و کار با وجود ماه گذشته گفتن وال استریت ژورنال است که برخی از مردم ماسک فقط برای نشان دادن مخالفت خود را از او اضافه کرد که ماسک بی اثر هستند چرا که مردم بی قراری با آنها بیش از حد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گزارش حاضر دیده می شود پوشیدن ماسک صورت در گفت: او را آزمایش به طور منظم به اندازه کافی برای نفی نیاز به یک ماسک.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او هیچ چیز در برابر ماسک-پوشیدن هر چند او گفت: وجود دارد هیچ نیازی نیست برای یک ملی دستور با وجود افزایش شدید coronavirus موارد است.

"در واقع من تا به حال یک ماسک. من مرتب از دوست game, این راه من باشه ؟ من فکر می کردم خوب بود," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس کسب و کار. "این یک تاریک, سیاه, ماسک, و من فکر کردم آن را نگاه خوب است. شبیه رنجر تنها. اما, هیچ, من هیچ مشکلی با آن. من فکر می کنم — و اگر مردم احساس خوبی در مورد آن, آنها باید آن را انجام دهد."

که مطرح hackles بسیاری از مردم آنلاین, که با اشاره به این که یک ماسک صورت فرسوده برای جلوگیری از گسترش coronavirus را پوشش می دهد دهان و بینی در حالی که the Lone Ranger ماسک خود را تحت پوشش چهره بالا.

در حالی که برخی با اشاره به شباهت چه تهمت توصیف اخیر ویروسی عکس:

تعدادی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره را خواستار شده است در مغلوب ساختن پیشی جستن به تایید ماسک-پوشیدن برای خاطر سلامت عمومی است. سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. روز سه شنبه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به تنظیم یک مثال خوب برای دیگران.

"متاسفانه, این, ساده, نجات غریق عمل تبدیل به بخشی از یک بحث سیاسی است که می گوید: اگر شما برای مغلوب ساختن پیشی جستن شما نمی پوشیدن ماسک. اگر شما در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن شما" الکساندر گفت: با توجه به آسوشیتد پرس.

مقامات بهداشت عمومی اعلام کرده اند بارها و بارها در ماه های اخیر که با پوشیدن ماسک در میان ساده ترین و موثر ترین راه را به سرعت گسترش COVID-19, نیز آلوده کرده است که بیش از 10 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 500,000 از جمله حدود 130,000 در ایالات متحده با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

اخیر گلدمن ساکس مطالعه همچنین نشان داده است که یک ملی ماسک دستور می دهد یک افزایش بزرگ به اقتصاد با صرفه جویی در آن از در نظر گرفتن 5% تولید ناخالص داخلی رسید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب