این طنز پرداز خواهد راجرز معروف اظهار داشت که بازگشت سرمایه خود را مهم تر بود از بازگشت سرمایه خود را.

درآمد و بازگشت سرمایه و متصل هستند. قیمت دارایی ها منعکس سود در آینده جریان است. متاسفانه در این coronavirus-گرفتار دنیا درآمد تبدیل شدن به یک مشکل است.

مگر اینکه دارایی به فروش می رسد سرمایه گذاری و درآمد ناشی از علاقه اجاره یا سود سهام به طور مستقیم یا غیر مستقیم از طریق بودجه یا سرمایه گذاری سازه. حتی قبل از همه گیر نرخ بهره کاهش یافته بود به نزدیک به صفر و در اروپا و ژاپن به سطوح منفی.

این به نوبه خود از وقایع نشان دهنده تورم پایین حداقل به اندازه گیری شد. علت اصلی بود که سیاست فوق العاده کم نرخ برای افزایش رشد اقتصادی از طریق بدهی تامین مالی مصرف و سرمایه گذاری است. نرخ پایین مورد نیاز برای حفظ بیش از حد سطح بدهی که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به حتی بیشتر به عنوان یک نتیجه از دولت’ پاسخ به همه گیر. 2013 “مخروطی اوقات تلخی” و 2018 مینی سهام-سقوط بازار برجسته ناتوانی در بازارهای مالی به جای حتی متوسط نرخ بهره افزایش می یابد.

با بازده کم در دهه گذشته سرمایه گذاران مجبور بودند یک “داش زباله.” آنها طولانی مدت و یا خریداری شده اعتباری پایین تر-کیفیت یا جامد اوراق بهادار. این سوخت تقاضا برای BBB یا غیر درجه سرمایه گذاری شرکت های بزرگ بدهی CLOs پیچیده مشتق شده بر اساس محصولات و ظهور – یا frontier بازار بدهی. در سال 2017 به عنوان مثال سرمایه گذاران oversubscribed 100 سال اوراق قرضه صادر شده توسط آرژانتین. جاذبه بود یک کوپن از 7.125%. امروز این اوراق قرضه تجارت در حدود 30 سنت در دلار.

خواص اجاره یک ضربه

امروز با نرخ بهره به احتمال زیاد در صفر یا پایین تر برای آینده قابل پیش بینی درآمد حاصل از بهره است غیر منطقی. با درماندگی مالی افزایش ریسک بدهی است که به طور فزاینده کمتر خوشایند.

در حال حاضر کم از دهه جستجو برای درآمد اجاره از املاک مسکونی و تجاری سقوط خواهد کرد و با توجه به رکود اقتصادی. حتی زمانی که مستندات سهولت تغییر به خرده فروشی آنلاین از راه دور شیوه های کار و تغییر هنجارهای اجتماعی تاثیر می گذارد تجاری می گرداند. از دست دادن ثروت و درآمد پایین خواهد افسرده ملک مسکونی می گرداند. در صندلی خالی, 90% اقتصاد است که تکامل اجاره ممکن است پایین باقی می ماند.

جزئیات: اقتصاد واقعا نمی تواند دوباره تا زمانی که مصرف کنندگان احساس امنیت

بیشتر: سیگنال پریشانی در ایالات متحده تجاری املاک و مستغلات. اما آن را نیاز به یک TALF نجات ؟

در سال های اخیر سرمایه گذاران سهام خریداری شده به صورت سود سهام درآمد یا توزیع از طریق به اشتراک گذاری buybacks. کاهش درآمد شرکت ها را محدود و سود سهام. حتی پس از هر بهبودی نیاز به بازسازی سرمایه به این معنی است که توزیع ممکن است بازگشت به سطح قبل از بحران برای مدت طولانی.

شرایط متصل به حمایت دولت و یا فشار نظارتی نیز محدود خواهد شد و پرداخت سود سهام. برای شرکت های چند ملیتی و ضعف در عملیات در خارج از کشور مانند اروپا و چین و بازارهای نوظهور را تحت تاثیر قرار کسب درآمد حتی اگر ایالات متحده در عملیات بهبود بخشد. شرایط متصل به محلی کمک و کنترل سرمایه ممکن است به جلوگیری از بازگشت از درآمد یا پرداخت سود سهام به پدر و مادر کاهش ظرفیت به توزیع.

در هر بازار بخش عمده ای از سود سهام پرداخت می شود توسط چند شرکت متمرکز در بخش های خاص در درجه اول بانک ها و نفت و منابع شرکت های تنباکو دارویی و خرده فروشی. بسیاری از آنها به شدت آسیب دیده است و ممکن است بازیابی, برای برخی از زمان.

کمبود درآمد را مجبور تغییرات در سرمایه گذاران رفتار است.

کمبود درآمد را مجبور تغییرات در سرمایه گذاران رفتار است. آن را دیکته بالاتر ذخایر نقدی. سرمایه گذاران ممکن است نیاز به طور منظم به فروش دارایی برای تامین مالی هزینه های, افشای آنها را به نوسانات بازار و قیمت رکود. به طور منظم فروش را کاهش سرمایه و کاهش قرار گرفتن در معرض به بازار و توانایی تولید در آینده می گرداند.

درآمد کمبود خواهد گذارد افراد صرف به خصوص بازنشستگان که تکیه بر درآمد سرمایه گذاری برای کمک به پوشش هزینه های زندگی. صندوق های بازنشستگی و شرکت های بیمه نیز احساس خرج کردن به عنوان مدیریت دارایی شرکت. کاهش بازده را افزایش دهد و فشار هزینه است. برداشت به صندوق جریان نقدی نیاز خواهد گذارد دارایی های تحت مدیریت و بر این اساس شرکت سود.

مدت زمان و نوع سرمایه گذاری است که سرمایه گذاران به خرید را نیز تحت تاثیر قرار. محافظه کارانه تر انتخاب, مانند کوتاه مدت دارایی های مانند درآمد ثابت را کاهش می دهد بازگشت اما حداقل رساندن قیمت و ریسک نقدینگی. ریسک سرمایه گذاری از قبیل املاک و مستغلات و سهام ممکن است با افزایش بازگشت اما افشای سرمایه گذاران به خطر بیشتر است. که در آن سرمایه گذاران را انتخاب کنید دارایی های پر ریسک این امر می تواند عاقلانه به دنبال کمی دیگر از مشاوره از Will Rogers’ استراتژی: “خرید برخی از سهام خوب و نگه دارید و آن را تا آن بالا می رود و سپس آن را به فروش برساند. اگر آن نمی رویم تا آن را خریداری نیست.”

Satyajit دس سابق بانکدار. آخرین کتاب او یک ضیافت از عواقب (منتشر شده در آمریکای شمالی به عنوان سن رکود). او همچنین نویسنده از پول و تجار اسلحه و پول است.

بیشتر:Coronavirus است خرد کردن بازارهای در حال ظهور. چرا بقیه جهان خواهد پرداخت قیمت

به همراه: بیش از حد بسیاری از سرمایه گذاران در حال شکست به درک که coronavirus رکود اقتصادی ممکن است طولانی تر و سخت تر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de