Steelers' مایک Tomlin پشتیبانی از رونی قانون انگیزه: 'سیستم های شکسته'

Pittsburgh Steelers مربی مایک Tomlin استفاده می شود به طور غیر منتظره محل برای بیان حمایت خود را برای تغییر NF

توسط NEWSAMINS در 6 خرداد 1399

Pittsburgh Steelers مربی مایک Tomlin استفاده می شود به طور غیر منتظره محل برای بیان حمایت خود را برای تغییر NFL رونی قانون است.

Tomlin صحبت کرد (سه شنبه) در کنتاکی مربی تیم بسکتبال جان Calipari را "قهوه با کال" Facebook نشان می دهد.

NFL است کاوش ایده اجازه می دهد تیم های که استخدام اقلیت سر مربیان و یا به طور کلی مدیران به حرکت در جهت یک آینده پیش نویس است.

با توجه به ESPN Tomlin گفت Calipari "ما همیشه آن را گرفته از رویکرد تنبیهی اگر شما نمی مصاحبه اقلیت نامزدها و یا چیزهایی که از طبیعت. من فقط می خواهم رویکرد متفاوت در نظر چرخش آن 180 و صحبت کردن در مورد شاید incentivizing کسانی که توسعه استعداد و کسانی که استخدام استعداد است."

NFL تاسیس رونی قانون در سال 2003 نیاز تیم به مصاحبه اقلیت نامزدها برای سر مربیگری شغل. در سال 2009 لیگ اضافه شده همان مقررات برای ارشد فوتبال عملیات شغل.

هفته گذشته رونی حکومت گسترش یافته بود دوباره نیاز تیم به مصاحبه حداقل دو خارجی اقلیت نامزدها برای سر مربیگری دهانه و حداقل یک خارجی اقلیت نامزد برای پست های خالی در حمله هماهنگ دفاعی هماهنگ کننده مدیر ارشد فوتبال عملیات نقش.

NFL ساخته شده یکی دیگر از تغییر حکومت در هفته گذشته با تیم های دیگر مجاز به بلوک دستیار مربیان از مصاحبه برای هماهنگ موقعیت. که در حرکت است به عنوان یکی دیگر از مثبت برای اقلیت نامزدها به دنبال به دست آوردن تجربه.

لیگ مطرح قطعنامه ای که می بینید تیم های حرکت به بالا 10 اماکن در دور سوم پیش نویس پیش از سال دوم تحت عنوان استخدام اقلیت GM. برای تازه استخدام اقلیت سر مربیان تیم را در شش محل پرش در دور سوم پیش نویس قبل از فصل دوم خود را.

باید یک تیم استخدام یک اقلیت سر مربی و جنرال موتورز در همان سال ظهور خواهد بود 16 مکان در دور سوم — به طور بالقوه به دور دوم.

Tomlin نمی گویند او موافق با این نامه مطرح, تغییر, فقط روح است.

Tomlin پیوست لس آنجلس, شارژر,' آنتونی لین, دلفین میامی' برایان فلرس و واشینگتن ردسکینز' تازه استخدام ران ریورا به عنوان NFL تنها اقلیت سر مربیان است.

"ما در حال ساخت برخی از تنظیمات از آنجا که ما در حال تصدیق در حال حاضر که سیستم خراب است که اقلیت ها در حال گرفتن به اندازه کافی فرصت" Tomlin گفت Calipari با توجه به ESPN. "و ما در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به تحریک آن است. ... من موافق این بحث در مورد ارزش قرار داده شده بر روی انگیزه طرح اما من فقط به طور کلی مانند بحث است."

هفته گذشته لین گفت: CBS Radio پیش نویس-انتخاب-انگیزه طرح "من فکر می کنم گاهی اوقات شما می توانید انجام دهید چیزی اشتباه در حالی که تلاش برای انجام کار درست است."

تونی Dungy اولین زن آمریکایی آفریقایی برنده سوپر جام به عنوان یک سر مربی گفت: هفته گذشته پیش نویس-انتخاب کنید پیشنهاد "من فکر نمی کنم شخصا آن را درست انجام دهید. ... من فقط هرگز در حمایت از پاداش مردم برای انجام کار درست. و بنابراین من فکر می کنم وجود دارد رفتن به برخی از پیامدهای ناخواسته."

Tomlin و Calipari لمس کردن در موضوعات دیگر از جمله پتانسیل فوتبال برگزار شود این پاییز بدون طرفداران در غرفه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

"من واقعا علاقه مند عاطفی [تاثیر] در آن لحظات مهم و دیدن و احساس آنچه که به معنی" Tomlin گفت: با توجه به لگزینگتون هرالد رهبر است.

Tomlin نبود یک فن از برگزاری اخیر offseason تیم جلسات آنلاین.

"شما نمی توانید احساس می کنید زمانی که شما در حال آموزش کسی او گفت:" با توجه به Herald-Leader. "شما در حال نشستن در اتاق با آنها را و شما احساس می کنید زبان بدن خود را. [شما حس] 'آره که مرد آن می شود.'"

آنها نیز توجه خود را به آینده Kentucky college basketball فصل با Calipari گفتن Tomlin هر روزنامه "نگرانی من در حال حاضر ... این است که من باید یک بازیکن از بازگشت از آخرین سال است."

Tomlin گزارش پاسخ با خنده "شما را دوست دارم که به چالش بکشد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن