های اضافی را نشان می دهد گرجستان هل دهنده Ahmaud Arbery هیچ چیز غیر قانونی وکلای مدافع می گویند

سوزان میلر و فضل Hauck ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:48 PM EDT مارس 10 سال 2020نظارت تصویری و ثبت دقیقه

توسط NEWSAMINS در 21 اردیبهشت 1399

نظارت تصویری و ثبت دقیقه قبل از قتل یک هل دهنده است که با ارسال امواج شوک در سراسر کشور نشان میدهد گرجستان شد که در یک جنایت, وکیل مدافع برای Ahmaud Arbery خانواده می گویند.

یک فرد معتقد به Arbery دیده می شد در یک ملک در حال ساخت برای کمتر از 3 دقیقه – و هیچ چیز غیر قانونی – قبل از اینکه کمین مدتی کوتاه بعد از وکلا در بیانیه ای گفت: شنبه شب.

نظارت تصویری بود "مطابق با شواهد در حال حاضر برای ما شناخته شده است" که Arbery ساخته توقف کوتاهی در سایت در حالی که برای اجرا و "درگیر در هیچ فعالیت غیر قانونی" گفتند.

"Ahmaud نیست هر چیزی را از سایت ساخت و ساز. او نمی تواند هر گونه آسیب به اموال" وکیل گفت. "او باقی مانده است برای یک دوره کوتاه از زمان بود و نه دستور توسط هر کسی که به ترک اما به جای سمت چپ در توافق خود را برای ادامه خود را تنه زدن. Ahmaud اقدامات در این خانه خالی در حال ساخت به هیچ وجه جنایت تحت گرجستان قانون است."

Arbery, 25 کشته شد Feb. 23 حدود 2 مایل از خانه خود را در محله خارج Brunswick. دو مرد از یک پدر و پسر دستگیر شدند در هفته گذشته در قتل و تشدید حمله به اتهامات عنوان شده علیه.

مشتری فقط یک 'شاهد': مردی که ثبت Ahmaud Arbery تیراندازی در فیلم فقط یک شاهد, وکیل او می گوید:

اصلی تصمیم به بازداشت باعث یک سونامی خشم که Arbery شد نژادی برفلد پس از اولیه تصویری از حادثه ظاهر در رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر.

گرگوری McMichael پلیس گفت که او و پسرش, تراویس دیدم Arbery در حال اجرا و اعتقاد او سرقت مشکوک. McMichael گفت: دو مسلح خود و به دنبال Arbery در کامیون خود را. دو پلیس گفت Arbery حمله کردند و آنها را پس از یکی از آنها رو به بیرون از کامیون با یک تفنگ ساچمهای.

جدید نظارت تصویری تایید کرد که Arbery به قتل "شد قابل توجیه نیست و این اقدامات از مردان که به دنبال او و در کمین او بودند" وکلای در بیانیه ای گفت:. "ما تکرار Ahmaud Arbery را در هر یک جنایت بود و هیچ مواد غیر قانونی در سیستم نبود مسلح و در عین حال به ضرب گلوله کشته شد سه بار با یک تفنگ ساچمهای در محدوده نزدیک است."

گرجستان دفتر تحقیقات گفت که بررسی های اضافی فیلم و عکس به عنوان بخشی از این قتل شد.

در اینجا آخرین اخبار:

که بازداشت شده است?

گرجستان دفتر تحقیقات روز پنج شنبه دستگیر McMichael, 64 و 34. پدر و پسر هر دو به اتهام قتل و تشدید حمله.

مقامات محلی و رهبران جامعه می گویند سابقه خویش و قوم پرستی و افتخار در منطقه وکیل دفاتر ویکراس و Brunswick مجاز متهمان برای باقی می ماند رایگان.

نیوبرانزویک دادستان منطقه Jackie Johnson قبلا recused خودش از این مورد به دلیل گرگوری McMichael بود بازنشسته محقق از دفتر او. گرگوری McMichael نیز سابق Glynn شهرستان افسر پلیس است.

که ضبط ویدئو?

مدیر گرجستان دفتر تحقیقات گفت: آن را به تمام افراد درگیر در Arbery مورد از جمله کسی که شات تصویری ویلیام "Roddie" برایان.

برایان آگاه بود که او تحت بررسی بود تا صبح روز جمعه زمانی که GBI ساخته اعلام این خبر گفت: وکیل کوین گاف است که به نمایندگی از برایان.

گاف گفته مشتری خود را شاهد جرم و همکاری با پلیس است.

'کشته در خون سرد': بایدن, آبرامز تماس برای عمل در اثر تیراندازی در Ahmaud Arbery

"Roddie یک مرد خانواده نسکار فن و راک اند رول. او در حال حاضر نیست و هرگز یک 'فشار'," گاف در بیانیه ای گفت.

گاف گفت که ایالات متحده آمریکا امروز که بریان شده است از کار اخراج شده است و تهدید کرده در گرجستان اداره تحقیقات برای روشن شدن مشتری خود را به نام.

که منتشر شده اصلی ،

تصویری از این حادثه به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی قبل از یک وکیل مدافع جنایی در برونس ویک هفته گذشته گفت که او در پشت انتشار. آلن تاکر گفت: او منتشر شد تصویری برای ترویج "مطلق شفافیت است."

در حالی که شرکت خود را به حال حفظ شده است به نمایندگی از هر کسی در مورد تاکر گفت: ممکن است. او همچنین گفت که او به دست آمده تصویری از کسی که ثبت آن است.

چه شده است این واکنش ؟

Arbery خانواده و وکلای محکوم به قتل است.

Arbery را واندا جونز کوپر گفت که او فکر می کند او پسر سابق دبیرستان بازیکن فوتبال بود به سادگی دویدن برای ورزش قبل از او کشته شد.

"آن چنان یادآور انگیزه برای lynchings" وکیل بن Crump که به نمایندگی از Arbery خانواده نوشت: در ایالات متحده آمریکا امروز.

های حقوق مدنی از جمله آیتالله سیستانی, NAACP و قانون فقر جنوب مرکز را به نام عدالت تشبیه حادثه به قتل Trayvon مارتین است که در آن قاتل تبرئه شد.

آنچه جامعه است مانند: آنچه ما در مورد جامعه ای که در آن Ahmaud Arbery به ضرب گلوله کشته شد: 911 تماس گیرنده گزارش 'سیاه و سفید' در اموال

چه شده است که وضعیت با اعتراضات?

گرجستان مقامات روز یکشنبه گفت که آنها در حال بررسی آنلاین تهدید علیه مردم معترض Arbery کشته شدند.

این GBI saidt آن "ساخته شده است آگاه از Facebook پست که شامل یک تهدید برای آینده اعتراضات مربوط به Ahmaud Arbery. ما به طور جدی در حال بررسی این وضعیت و ارائه خواهد شد مربوط به روز رسانی به عنوان لازم است."

چند صد نفر شلوغ خارج از Glynn دادگستری شهرستان در روز جمعه به علامت چه بوده است Arbery 26 روز تولد

نشان دهنده آنتونی جانسون گفت که او می بیند پژواک از امت تا سیاه شیکاگو نوجوان که ربوده شده بود در سال 1955 در می سی سی پی و بدهی های خود ریخته و در یک رودخانه پس از او به دروغ متهم به سوت زدن در یک زن. Arbery "درگذشت زیرا او سیاه بود مثل بقیه از آنها انجام داد. بدون هیچ دلیل" جانسون گفت.

دوندگان سراسر جهان سرش می دویم. 2.23 مایل به پرداخت ادای احترام به Arbery در روز جمعه. این 2.23 به نمایندگی از تاریخ او کشته شد.

آیا جرم و جنایت نفرت اتهامات?

این McMichaels نمی خواهد چهره نفرت اتهام جرم در گرجستان, دولت, محققان می گویند.

چرا که گرجستان یکی از چهار ایالت در آمریکا که نمی تواند به یک نفرت پیشگیری از جرایم در قانون برای وزارت دادگستری است. اگر کسی مرتکب جرم و جنایت با انگیزه تعصب ایالت مقامات قادر به دنبال هزینه های اضافی و یا افزایش مجازات برای مجرم است.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب