گلدمن ساکس کاهش 2020 رشد اقتصادی ایالات متحده چشم انداز به عنوان Covid-19 مورد افزایش می یابد

گلدمن ساکس است خود را کاهش داد آمریکا چشم انداز رشد اقتصادی برای سال 2020 گفت: reimposition از Covid-19 محدودی

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

گلدمن ساکس است خود را کاهش داد آمریکا چشم انداز رشد اقتصادی برای سال 2020 گفت: reimposition از Covid-19 محدودیت با توجه به افزایش موارد تمام عیار در این کشور فشار وارد خواهد کرد هزینه های مصرف کننده.

که با توجه به بانک اقتصاددان ارشد ژان Hatzius در یک توجه داشته باشید به مشتریان ارسال بیش از ژوئیه چهارم آخر هفته که دیدم رکورد ایالات متحده آمریکا نزدیک به 156,000 جدید کروناویروس موارد است. "سالم جهش در خدمات مصرف کننده صرف دیده می شود از اواسط ماه آوریل در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد به غرفه در ماه های ژوئیه و اوت به مقامات اعمال محدودیت بیشتر برای مهار ویروس گسترش" اقتصاددان و تیم خود را گفت.

"در طول چند هفته گذشته این Covid وضعیت در ایالات متحده بدتر شده است به طور قابل توجهی به نقطه ای که در آن ایالات متحده است که در حال حاضر قابل توجه دورافتاده در میان اقتصادهای پیشرفته," او گفت:, و اضافه کرد که متحده به نمایندگی از بیش از نیمی از جمعیت آمریکا در حال حاضر با یک یا هیچ یک از CDC توصیه می شود راهگاهی معیار برای بازگشایی.

Hatzius در حال حاضر انتظار دارد که یک انقباض در سال 2020 آمریکا رشد 4.6 درصدی در مقابل یک پیش بینی قبلی برای 4.2% کاهش. برای 2021 بانک چسبیده به پیش بینی خود را برای رشد به دوباره بجای اول برگشتن 5.8%.

خبر خوب این است که گلدمن فکر نمی کند که مصرف کننده باز گشت به متوقف کردن به طور کامل و انتظار دارد اقتصاد را به احتمال زیاد در مسیر بازگشت در ماه سپتامبر به دو دلیل:

"برای اولین بار, دیگر اقتصادهای عمده بازگشته اند به سطوح مشابهی از فعالیت های که حاوی این ویروس نشان می دهد که پیشرفت امکان پذیر است. دوم سیاست و تغییرات رفتاری مانند ماسک-پوشیدن ارائه فرصت هایی برای کنترل این ویروس در حداقل هزینه اقتصادی. اخیر اجرای یک دستور ماسک در تگزاس نشان می دهد که مقامات ایالات متحده در حال حاضر به انطباق" گفت: Hatzius.

الهام همچنین می توان از طریق چگونه کشورهای دیگر در حال مدیریت در حال حاضر او اشاره کرد. "شبیه اقتصاد را به وضوح در بر داشت یک راه کارآمد تر به تعادل بازگشایی اقتصاد و نگه داشتن این ویروس را تحت کنترل و ما فکر می کنم ایالات متحده است که به احتمال زیاد در نهایت پیدا کردن راه خود را به یک رویکرد بهتر بیش از حد" او گفت:.

جزئیات:ماسک پوشیدن می تواند صرفه جویی در اقتصاد داخلی از 5 درصد ضربه به تولید ناخالص داخلی گلدمن می گوید:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب