Nate لحیم کاری مردد از غول های نجومی میان پسر سرطان مبارزه

Nate لحیم قرار دادن خانواده بیش از فوتبال پس از تکیه بر ایمان خود. خود را به عنوان جانباز هم تیمی های گزارش شد

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

Nate لحیم قرار دادن خانواده بیش از فوتبال پس از تکیه بر ایمان خود.

خود را به عنوان جانباز هم تیمی های گزارش شده به اردوگاه های آموزشی شنبه, لحیم کاری به اطلاع تیم او را انتخاب کردن از 2020 فصل اعلام شد او Instagram. دو جانبه انتخاب کردن بند برای COVID-19 ایمنی توافق شد در هفته گذشته توسط NFL و بازیکنان آن ارتباط با لحیم کاری, ریخته گری, یک رای به عنوان غول' نماینده اتحادیه.

لحیم کاری, 32, یک سرطان بیضه بازمانده و پدر 5 ساله پسر هادسون که تشخیص داده شد با نادر تومور Wilms در سه ماه. هادسون تحت عمل جراحی برای برداشتن تومور در پاییز گذشته و حال خود دور سوم از شیمی درمانی در پاییز گذشته.

مانند لحیم کاری, میهن پرستان توهین آمیز مقابله با مارکوس کانن یک بازمانده سرطان که تصمیم گرفتند در حالی که استیلرز در حال اجرا بازگشت جیمز کانر یک بازمانده که تصمیم گرفتند در. هیچ اتفاق آرا پاسخ برای چگونه که مسئولیت رسیدگی به شرایط هر چند بالاتر از شاخص توده بدن (انتظار می رود در 300 پوند linemen) شناسایی شده است به عنوان یک عامل خطر.

لحیم کاری می توانید کسب درآمد $350,000 و اعتبار NFL season نسبت به بیمه های درمانی و مزایای چرا که او در معرض خطر. قرارداد خود را اساسا مکث برای یک سال و تیم بالا $19.5 میلیون حقوق و دستمزد کلاه ضربه می آید این کتاب در سال 2020 و نقل و انتقالات تا 2021 با سال آخر قبل از رایگان آژانس تحت فشار قرار دادند تا 2022.

ارسال غول سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

Nate Solder has opted out of the 2020 season
Nate لحیم کاریگتی ایماژ

وجود دارد یک 150.000 دلار دستمزد نقدی پرداخت می شود برای بازیکنان که انتخاب کردن اما نه تلقی خطر بالا است. The Patriots یک لیگ-بالا شش بازیکن که تصمیم گرفتند.

هر چند او در حال آمدن است خاموش مسلما ناامید کننده فصل لحیم کاری بود که انتظار می رود برای شروع در هر دو سمت چپ و یا راست مقابله مقابل rookie دور اول انتخاب کنید اندرو توماس. با لحیم کردن این غول را به نوبه خود به جانباز کارگر ماهر مخفی فلمینگ rookie دور سوم انتخاب مت Peart یا رایگان-آژانس باقی مانده است.

فلمینگ 26 حرفه ای شروع می شود بیش از شش فصل با پرستان و کابوی و تنها بازیکن در فهرست آشنایی با سه زمامدار روم قدیم از سر مربی جو قاضی توهین آمیز هماهنگ کننده Jason گارت و خط حمله مربی مارک کلمبو.

آزاد درپوش حقوق فضا اجازه می دهد تا غول به تعقیب اواخر چلپ چلوپ در منطقه ضعف مانند عبور از حمله کننده (Jadeveon Clowney و Everson Griffen در دسترس باقی می ماند) و یا cornerback. DeAndre بیکر زین در هیچ عمل کمیساریای معاف لیست (در انتظار دادگاه تجدید نظر) به عنوان لوگان رایان و Dre Kirkpatrick در دسترس باقی می ماند.

عمیقا مذهبی لحیم کاری و همسر خود را در حال تزلزل در خیریه تلاش, به خصوص وقتی که می آید به بهبود زندگی کودکان. او غول' 2019 نامزد برای والتر Payton مرد جایزه سال.

بازیکنان باید هفت روز به انتخاب کردن پس از آن هنوز هم در انتظار تصویب اصلاح توافق دسته جمعی بنابراین اولین مهلت Aug. 4.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن