یانکی ها مسکن Gleyber تورس گام تا کلیپ اتباع

واشنگتن — هنگامی که Aroldis چپمن فرود در COVID-19 مجروح لیست آن را عادلانه بود به تعجب آنچه که از دست دادن یک

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

واشنگتن — هنگامی که Aroldis چپمن فرود در COVID-19 مجروح لیست آن را عادلانه بود به تعجب آنچه که از دست دادن یک غالب و نزدیک به معنی برای اغل گاو یا حشم بسیاری در نظر گرفته شده بهترین در بیس بال.

یکشنبه در یک scalding اتباع پارک یانکی ها رو خود آزمون برای اولین بار از زندگی بدون چپمن در 3-2 برنده و نمی چشمک زدن.

آدم Ottavino و چاد سبز ترکیب سه بدون گل امداد نوبت و تامی Kahnle وارد شده در هشتم با یک اجرا منجر شود.

پس از Gleyber تورس' پرتاب خطا در گنج ترنر یک توپ رو به زمین و آدم ایتون مخالف-زمینه دو به چپ Kahnle ساندویچ دو strikeouts به اطراف عمدی راه رفتن به چپ حرکت اریک تیمز به تورس کردن قلاب.

زاک Britton, Aaron Boone انتخاب برای پر کردن در برای چپمن کار بالا-اضطراب نهم برای نجات یک پیروزی است که ارسال این یانکی ها به فیلادلفیا با 2-1 رکورد وجود ندارد و هدف قرار دادن مقدار در دو بازی آخر در اینجا.

لوقا Voit و تورس هر دو homered در هفتم به یانکی ها از یک 2-0 کسری و تورس دو از RBI واحد در هشتم شد این بازی برنده است.

Britton بود قربانی معیوب دفاع در نهم زمانی که تورس از دست رفته خود را جای پای فیلدینگ Asdrubal Cabrera را grounder نسبت به دوم و Gary Sanchez شد متهم با گذشت یک توپ است که نقل مکان کرد Cabrera دوم با هیچ استراحتی.

Chad Green; Gleyber Torres
چاد سبز; Gleyber تورسچارلز Wenzelberg; Anthony J. باعث تخریب جهانی

سانچز atoned برای تصویب توپ با پرتاب قوی برای سوم که گرفتار خرج کردن-دونده امیلیو Bonifacio در تلاش برای رفتن به یک سوم زمانی که Bonifacio در overslid کیسه در 3-2 زمین به ویکتور روبلز بود که از اعتصاب منطقه.

با یک دونده در اول و یکی به جای دونده در اول و دوم و بدون هیچ استراحتی Britton بازنشسته یان گومز در یک پرواز به مرکز به پایان رسید و آن را با گرفتن مایکل تیلور بر روی زمین توپ را به تورس.

سه بازی را به صورت مختصر فصل یانکی ها در حال نگاه کردن به یک مشکل آنها نمی رود به روبرو می شوند.

با هارون قاضی, Giancarlo استانتون و Gary Sanchez سالم و تورس و DJ LeMahieu در بالای صف یانکی ها شد و انتظار می رود با چماق زدن کوزه.

با وجود استانتون هیولا خانه اجرا می شود در دو بازی یانکی ها' صف شروع به پژمردگی در دومین بازی فصل در برابر پنج کوزه که پر Stephen عشق در شب شنبه.

یکشنبه آن را چپ دست پاتریک کربین که تحت سلطه یانکی ها برای 6 1/₃ نوبت که او در آن اجازه اجرا و دو بازدید. یکی از آن بازدید شد تورس' هومر در هفتم است. آن کربین نهایی خمیر.

یانکی ها را به ثمر رساند و نه اجرا می شود در سه بازی اما به دلیل Gerrit کول در روز افتتاحیه و در اغل گاو یا حشم یکشنبه, آنها 2-1 با 57 بازی باقی مانده در این فصل است.

پس از تورس' هومر اتباع مدیر دیو مارتینز جایگزین کربین که تعداد زمین شد 75 با right-hander خواهد هریس به صورت استانتون. هریس کردم استانتون به نوسان از طریق شکستن توپ در خاک برای strikeout. این سومین بوی بازی برای استانتون.

Voit برداشت استانتون توسط چکش 2-0 در زمین بیش از سمت چپ درست دیوار به کراوات نمره 2-2.

زمانی که lefty مسکن شان Doolittle ظاهر از اتباع' اغل گاو یا حشم, Aaron Boone رفت و به او نیمکت. سوئیچ-hitter وظیفه هارون هیکس batted برای کایل Higashioka کشید و راه رفتن را شروع هشتم. سانچز ضربه برای مایک Tauchman و نگاه یک 0-2 زمین برای اولین بار در مقابل LeMahieu تک به راست.

با دوندگان در اول و دوم قضاوت این اولین یانکی به بت ith یک دونده در به ثمر رساندن موقعیت صف به سمت چپ. Doolittle تضعیف پشت سر تورس, 2-1 و تماشا او را تحویل یک RBI واحد به سمت چپ-مرکز است که به راحتی به ثمر رساند هیکس از دوم.

David Hale حال جایگزین Jonathan Loaisiga شروع به چهارم و استقبال شد با دو کاسترو. Howie کندریک زمین توپ را به سمت راست نقل مکان کرد کاسترو به سوم و او به ثمر رساند در اریک تیمز' تک به راست. هیل کشته شدند این تجمع با گرفتن Cabrera به به 4-6-3 دو بازی.

قبل از بازی بون صحبت در مورد Loaisiga بودن مناسب برای باز کردن بازی.

"ما احساس می کنیم او واقعا گزینه خوبی به خصوص اولین بار از طریق سفارش" بون گفت.

حق دست یابی نه اتباع batters اما بار دوم ترنر دیدم Loaisiga او homered به چپ در سوم 2-2 زمین بود که با سنجش زمان در 96 مایل در ساعت. زمانی که Loaisiga تغذیه ایتون آدم زمین را بعد انجام شد. در سه نوبت Loaisiga داد تا یک اجرای دو بازدید, زده از سه راه می رفت و یک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب