Johnny Manziel vouches برای نوار-باشگاه بال فرود آمد که لو ویلیامز در قرنطینه

لو ویلیامز نیست تنها ورزشکار دادن سحر و جادو شهر منو شست ، بیش از آخر هفته در لس آنجلس کلیپرز گارد آغاز شد و

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

لو ویلیامز نیست تنها ورزشکار دادن سحر و جادو شهر منو شست ،

بیش از آخر هفته در لس آنجلس کلیپرز گارد آغاز شد و 10 روز قرنطینه پس از بازدید از یک آتلانتا آقا, سالن, ساعت دور از NBA حباب در اورلاندو است. با ویلیامز مجموعه به دست دو بازی اول لیگ را راه اندازی مجدد سابق NFL quarterback Johnny Manziel معتقد است که او تا به برخی از بینش به ویلیامز تصمیم گیری است.

"باور کنید یا نه, بال مرغ در شهر سحر و جادو بهترین من تا کنون بود" Manziel یکشنبه در پاسخ به یک صدای جیر جیر در مورد ویلیامز.

ویلیامز تا به حال یک عذر عدم حضور به ترک اورلاندو, حباب, با توجه به ورزشی, و برداشت مواد غذایی در آتلانتا استقرار. 33 ساله دیده می شد در یک Instagram داستان در رپ جک هارلو خوراک ظاهر می شود برای فصل NBA, ماسک, در حالی که در باشگاه.

هارلو حذف شده کلیپ و پرسیدم که یک عکس از من و لو."

نهایی بعد از قرنطینه برای ویلیامز است دوشنبه آینده Aug. 3.

همانطور که برای Manziel, یکی-زمان Browns کارفرمایی به طور منظم به دست آورد عناوین خود را خارج از زمینه antics خود را در طول دو سال از روی لئامت دادن در NFL. در اوایل سال 2018 27 ساله صحبت صادقانه در مورد خود دو قطبی تشخیص سوء مصرف مواد و مشکلات است.

او در آخرین بازی که در حال حاضر از بین رفته اتحاد لیگ فوتبال آمریکایی و به نظر می رسد برای مقابله با فوتبال روز بودن پشت سر او.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب