یانکی' Aaron Boone ممکن است در مواجهه با سخت ترین چالش خود را و در عین حال

قسمت 29 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک یانکیز. در Aaron Boone اول فصل به عنوان مدیر او در زمان بیش از یک تیم

توسط NEWSAMINS در 6 خرداد 1399

قسمت 29 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک یانکیز.

در Aaron Boone اول فصل به عنوان مدیر او در زمان بیش از یک تیم با آسمان-انتظارات بالا رسیده است که این ALCS سال گذشته تحت جو Girardi.

یک سال پیش وجود نزدیک به رگبار روزانه از صدمات به یانکی ها فرستاده 30 بازیکن به مجروح شدن لیست در مجموع از 39 نانامی به بازی در ایل.

هر دو سال یانکی ها هنوز موفق به کسب حداقل 100 بازی و رسیده postseason برای اولین بار دست به Red Sox در دستگاه های کمک شنیداری در سال 2018 و پس از آن سقوط به هوستون در ALCS سال گذشته است.

اما در این فصل — اگر آن را در واقع می شود — می تواند بون را stiffest چالش نهایی خود را تضمین شده سال اولیه قرارداد با یانکی ها. وجود یک تیم گزینه برای 2021 و آن را سخت به درک یک سناریو است که در آن Boone نمی آورد برای فصل چهارم.

با کسب Gerrit کول یانکی ها در نظر گرفته شد مورد علاقه در لیگ آمریکا برای رسیدن به مسابقات جهانی. که به احتمال زیاد تغییر نمی دهد با مختصر از برنامه با توجه به COVID-19 همه گیر اما به یانکی علامت Teixeira با اشاره به وجود خواهد داشت کمتر حاشیه برای خطا کمتر بازی.

"اگر آنها قادر به شروع در جولای 1, شما در حال حاضر اساسا در نیمه دوم از فصل و پس از آن شما رفتن به سمت راست یک پرچم مسابقه" Teixeira, در حال حاضر یک تحلیلگر با ESPN گفت. "در حال حاضر شما می خواهید برخورد با داشتن یک اخراج و اگر می گویند اشعه دریافت کردن داغ, شروع, شما نمی توانید با تکیه بر داشتن برنامه منظم برای شما به عقب بر گردیم در آن است. آن را می شود سخت تر برای همه است."

از جمله بون که نمیفهمد به دریافت 30-به علاوه شروع می شود از کول در فصل اول خود را در برانکس اما در حال حاضر ممکن است کمتر از نصف آن است.

aaron boone yankees assessment pressure
Aaron Booneچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

"کول بهترین در کسب و کار به دلیل آنچه او می کند بیش از شش ماه فصل" Teixeira گفت. "در حال حاضر وجود دارد دو فشار بر آنچه که در حال حاضر فشار-بسته بندی شده فصل. و نه فقط برای کول اما همه یانکی ها به دلیل team [GM برایان] Cashman قرار دادن با هم."

این توقف از بهار آموزش و تعویق — در حال حاضر — از فصل به طور منظم انجام بدهد بون و یانکی ها یک کمی استراحت آن را به عنوان اجازه James Paxton و به Giancarlo استانتون به بهبود از صدمات خود را و می تواند به معنای هارون قاضی و هارون هیکس ممکن است آماده برای رفتن به عنوان به زودی به عنوان فصل آغاز می شود به جای از دست رفته حداقل چند ماه.

"بدیهی است که هر نوع اشاره یک پوشش نقره ای با ما" بون گفت: در این ماه. "من فکر می کنم که بسیار درست است."

جزئیات احتمالی 82-بازی منطقه ای برنامه از جمله تغییرات اساسی را بازی — حداقل به طور موقت — هنوز هم به کار می شود. در حالی که جهانی DH نمی تاثیر Boone, او ممکن است در مواجهه با گسترش 30-مرد فعال فهرست و 20 بازیکن "تاکسی تیم ملی" در یک فصل است که در نهایت ممکن است با بیشتر تیم های ساخت برگشتی.

برای یک تیم با قهرمانی آرمان طولانی حذفی راه اندازی خواهد یک عنوان اجرا سختتر است.

اما او هنوز هم در راس یک تیم است که حذفی-تست شده و آینده آن بخش عنوان از سال 2012. و 29 ساله کول را افزایش چرخش بدون در نظر گرفتن چقدر طول فصل است.

یانکی ها نیز وارد فصل را با دو نفر از رقبای اصلی خود هوستون و بوستون کاهش یافته است. آستروس را در برخورد با مجازات از نقش خود در سرقت رسوایی و Red Sox برخورد Mookie بتی و دیوید قیمت به داجرز.

شکست را به جهان سری خواهد بود دشوار است برای معده است.

"کار ما این است که به آماده شدن برای رفتن به برنده مسابقات قهرمانی," بون گفت: قبل از آموزش بهار بود و تعطیل. "ما احساس نمی مانند هر کسی باید قادر به گرفتن در راه ما."

در ضمن بون منتظر یک پتانسیل راه اندازی مجدد برای بهار آموزش. او شده است با نگه داشتن بازیکنان خود را آنلاین و — در برخی موارد — در فرد به بازی گرفتن با هر دو کول و آدم Ottavino هر دو آنها زندگی می کنند در نزدیکی مدیر در حومه شمالی شهر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن