رئیس جمهور تهمت توزین گسترش فدرال افسر استقرار; شیکاگو ممکن است بعد

کوین جانسون دیوید جکسون و جان Fritze ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:27 PM EDT Jul 20, 2020واشنگتن – مغلو

توسط NEWSAMINS در 31 تیر 1399

واشنگتن – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توزین استقرار ماموران فدرال به شیکاگو و دیگر شهرهای کشور و حتی به عنوان دولت و رهبران محلی در اورگان را محکوم کرد تاکتیک های استفاده شده توسط ماموران فدرال که بازداشت پورتلند معترضان در بینام و ماشین در حالی که با پوشیدن لباس با هیچ آژانس خاص وابستگی.

استقرار بحث شامل اعزام اندکی کمتر از 200 افسر به شیکاگو با توجه به یک فرد آشنا با این عملیات بود که مجاز به بحث در مورد برنامه publicly. حداقل برخی از خواهد بود کشیده شده از صفوف وزارت امنیت داخلی این منبع روز دوشنبه گفت:.

برنامه ریزی برای شیکاگو اولین گزارش شیکاگو تریبون اوایل روز دوشنبه فاش شد به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به گسترش استقرار فدرال افسران فراتر از پورتلند به شهرستانها در سراسر کشور از جمله شیکاگو است.

مغلوب ساختن پیشی جستن با هدف اظهارات خود در شهرستانها به رهبری دموکرات و اظهار داشت کسانی که در شهرستانها در حال محاصره توسط "آنارشیست" اگر او ارائه شواهد کمی برای حمایت از ادعای خود را. پورتلند است که تقریبا روزانه تظاهرات در برابر سوء استفاده پلیس از 25 مه مرگ جورج فلوید بود که دوخته زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس است.

در مورد برنامه ریزی برای شیکاگو شهردار لری Lightfoot روز دوشنبه گفت که او "بزرگ نگرانی" با توجه به دولت و عملکرد در پورتلند.

"ما نیاز نداریم ماموران فدرال و بدون هر گونه نشان گرفتن مردم در خیابان ها و برگزاری آنها را من فکر می کنم, غیرقانونی," او گفت:. "این چیزی است که ما می خواهیم."

مغلوب ساختن پیشی جستن به بوق و کرنا کردن کار ماموران فدرال در پورتلند تعهد به تقویت فدرال حضور با وجود تماس برای افسران' حذف از شهرستان.

"ما قصد داریم بیشتر در اجرای قانون فدرال که من می توانم به شما بگویم" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "در پورتلند آنها انجام یک کار فوق العاده. آنها بوده ام وجود دارد و سه روز آنها واقعا انجام یک کار فوق العاده در یک دوره بسیار کوتاه از زمان ، آنها گرفتن آنها بسیاری از مردم در زندان رهبران آنها."

'به سختی ارزش بحث': DHS رسمی رد داد و بیداد بر سر استفاده از بینام و وسایل نقلیه در پورتلند

حفاظت از تظاهرکنندگان: 'دیوار مادران' در پورتلند اعتراض تشکیل شده است برای حفاظت از تظاهرکنندگان

بازتاب صحبت کردن در یک نقطه از دستیاران کاخ سفید در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: افراد دستگیر شده در پورتلند نمی شد معترضان بلکه "آنارشیست" که "نفرت کشور ما است." مغلوب ساختن پیشی جستن است با چکش در تظاهرات و ناآرامی ها به عنوان یک کمپین موضوع و همچنین در تماس به تغییر مسیر کمک های مالی برای ادارات پلیس.

پس از هجوم رهبران سیاسی در پورتلند و توصیف این شهر به عنوان "خارج از کنترل" رئیس جمهور در ادامه به نشان می دهد که فدرال افسران می تواند به مقصد فیلادلفیا, دیترویت, Baltimore و اوکلند به عنوان به خوبی به عنوان شیکاگو است.

"من قصد دارم به انجام چیزی -- که من می توانم به شما بگویم" مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. "ما در حال رفتن به اجازه دهید این اتفاق می افتد در کشور ما همه اجرا شده توسط لیبرال دموکرات."

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها ذکر شیکاگو به عنوان یکی از شهرستانها که به احتمال زیاد به دریافت اضافی فدرال اجرای قانون منابع است.

"چگونه در مورد شیکاگو ؟" او گفت: در یک نقطه. "من با خواندن این اعداد که در آن بسیاری از مردم (بودند) کشته شدن بیش از آخر هفته."

کمک: کریستین فیلیپسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب