در میان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات بیشتر مدارس در حال هل دادن به آدرس نژاد پرستی. آیا این کافی است ؟

آنتونی DiMattia و کریس فارسی Bucks County پیک بارمنتشر شده 7:07 PM EDT Jul 7, 2020LEVITTOWN, Pa. — T. R. Kanna

توسط NEWSAMINS در 18 تیر 1399

LEVITTOWN, Pa. — T. R. Kannan هیچ غریبه ای به نژاد پرستی.

هیئت مدیره مدرسه جمهور در Pennsbury مدرسه در منطقه Bucks County Pennsylvania دیده است و آن را دست اول قبل از مهاجرت به آمریکا از هند که در آن تبعیض در دین و طبقه و جنسیت گسترده است.

بیش از 20 سال بعد Kannan رشد عادت کرده اند به تجربه microaggressions یا ناخودآگاه است که تعصبات دیگران ممکن است آگاه است.

"گاهی اوقات وجود یک احساس ناخرسندی است که همیشه وجود دارد," او گفت:. "من آن را دیده ام خودم من شنیده ام آن را از خانواده و دوستان و همه کس است."

برای ایجاد یک محیط در مدارس که در آن دانش آموزان امیدوارم نمی خواهد احساس این فشارهای دولت خواسته است به هیئت مدیره مدرسه به آمده تا با یک طرح برای ایجاد عدالت کلیدی تمرکز با ایجاد یک موقعیت اختصاص داده شده به ارائه "رهبری و نظارت در حقوق صاحبان سهام و تعالی" مقامات گفت.

"شما نیاز به نگاه در سیاست شما نیاز به نگاه در برنامه درسی شما نیاز به نگاه در شیوه های انضباطی, شما نیاز به نگاه به سادگی آموزش هر چه می گذرد" Kannan گفت. "شما نیاز به نگاه در استخدام. بنابراین من می گویند تقریبا در هر جنبه ای از آنچه ما نیاز داریم."

استخدام کسی برای نظارت بر حقوق صاحبان سهام در آموزش و پرورش یکی از بسیاری از شیوه های مدارس در شهرستان دیگران و در سراسر کشور در حال اجرای به طور فعال در مبارزه با نژادپرستی نظاممند. در ایندیاناپولیس مثلا مدرسه کمیسیون به تازگی تصویب شده جدید, نژادی سهام سیاست. میلواکی اعضای هیئت مدیره مدرسه هستند و خواستار یک طرح منطقهای به desegregate مدارس و کاهش نابرابری در میان در منطقه است.

'این اثرات زندگی خود را برای همیشه لطفا برای': چگونه 1 مدرسه منطقه آدرس دانشجويان اتهام نژادپرستی

برخی می گویند آن را هنوز هم کافی نیست. در شهرستان دیگران در گذشته و حال دانش آموزان در شورای راک و جدید امید-Solebury مدارس گرفته اند و آن را بر خود به فشار برای تغییر در مناطق خود.

شورای راک دبیرستان جنوبی فارغ التحصیلان فرح پیمانکار یک مسلمان آمریکایی-آسیایی و دانیل Randall که سفید است, در نامه ای به مسئولان مدرسه لیست 15 گام آنها احساس را در منطقه بیشتر در لحن و حساس به مسائل سیستمیک مانند نژاد پرستی و تنوع است.

آنها شامل تغییر "هند" نام مستعار برای تیم های ورزشی در شورای راک دبیرستان, شمال, اضافه کردن سیاه و سفید و مردمان بومی' تاریخچه به آمریکا تاریخچه برنامه ریزی آموزشی اضافه کردن بیشتر جهان و تجاوز تاریخچه به برنامه درسی و فعال تلاش برای استخدام و آموزش بیشتر و متنوع آموزش کارکنان.

پیمانکار و رندال را نیز که هر دو 2019 دانشگاه پنسیلوانیا فارغ التحصیلان باید جمع آوری حدود 1,700 امضا در حمایت از این نامه است.

"بسیاری از ما همکلاسی های سابق و دیگر اعضای جامعه را به رسانه های اجتماعی در چند هفته گذشته برای به اشتراک گذاشتن نادان پست در مورد پل (Black Lives Matter) حرکت و در مورد نژادپرستی نظاممند" از دانشجویان سابق نوشت: در یک ایمیل.

"فرح و خانواده اش را تجربه کرده اند میکرو و macroaggressions زندگی در یک محافظه کار شهرستان به عنوان مسلمان آسیای جنوبی. ما هر دو باید شاهد تبعیض و رفتار نژادپرستانه در شورای جامعه راک نه محدود به صلیب های شکسته کشیده شده بر روی اموال مدرسه و دهها.

"ما نیز منعکس شده به شدت Eurocentric آموزش و پرورش در CR و احساس کردند که CR اضافه کردن بیشتر و متنوع درسی کمک خواهد کرد گسترش دیدگاه دانش آموزان برای زندگی در خارج از حومه شهرستان دیگران. ما فکر کردیم که این نامه خواهد بود به خوبی به پایان رسیده و فوری دولت به تجدید نظر در آن برنامه درسی و سیاست مورد نژادپرستی نظاممند و همچنین به عنوان نگه دارید و خود را مسئول این تغییرات است."

و گفت که او تا به حال دیده نشده درخواست رابرت فریزر شورای راک سرپرست نیست به طور خاص آدرس نکات مطرح شده در این دو التحصیلان' نامه اما ایمیل فرستاده شده یک بیانیه کلی است که به عنوان خوانده شده "من شده اند را لرزاند به من هسته ای با بی معنی قتل جورج فلوید و دیگران و از من خواست ما شورای جامعه راک به گرد هم می آیند به عنوان یک برای مبارزه با هر گونه جرم و جنایت نفرت هر سخنرانی نفرت و تمام اشکال نژادپرستی است."

شورای راک, مدرسه, مدیره, رئیس جمهور اندی بلوک نوشت: در یک ایمیل "من آگاه هستم که یک دادخواست در گردش است اما ذخیره خواهد شد هر نظر خاص به آن نامه تا زمانی که ما آن را دریافت کرده اند."

این منطقه در حال حاضر گرفته شده مراحل زیر چند نژادی حوادث در سال های اخیر مانند تشکیل یک تنوع و شمول شورای حساسیت و دیگر آموزش برای دانش آموزان و کارکنان درسی اضافات و خاص مجامع در اطراف مسائل از تحمل و شمول است.

"این مبارزه برای پایان دادن به این سیستم های سرکوبگر است و نه یک لحظه و به اعتقاد ما یکی از مراحل کلیدی در این فرایند به درستی آموزش جوانان ما در تاریخ واقعی این ملت" پیمانکار و Randall نوشت: در نامه خود به شورای راک مقامات.

در جدید امید-Solebury, 2017 فارغ التحصیل جلب lumix women بود در میان یک تعداد انگشت شماری از دانشجویان سابق که احساس نژادپرستی نظاممند نبود که خطاب به درستی توسط منطقه.

برای مبارزه با این موضوع lumix women کمک قلم حرف و سازماندهی یک طومار درخواست از مدیران و اعضای هیئت مدیره مدرسه به شکل یک برنامه ریزی دقیق و فراتر از آن هیچ جایی برای نفرت تعیین. به تاریخ دادخواست را دریافت کرده 558, امضا, از فارغ التحصیلان, پدر و مادر, هیات علمی, کارکنان و اعضای جامعه.

همراه با دادخواست, این منطقه فرستاده شد 12 صفحه از نظر شخصی و تجربه از گذشته و حال دانش آموزان که مسئولان مدرسه بعد از توصیف "دلخراش است."

Lumix women گفت: این منطقه ارائه شده "امن و تشویق محل برای ما به رشد دانش آموزان و شهروندان جهان" اما این همه در رخ داده است آنچه که بسیاری در جامعه از آن به عنوان "جدید امید حباب."

عدالت در آموزش و پرورش: Austin مدارس به حالت تعلیق در دانش آموزان سیاه پوست, نزدیک به 5 بار به عنوان اغلب به عنوان دانش آموزان سفید

در یک منطقه که در آن جمعیت است 92% سفید "معنی تعامل با مسائل نژادی نادر است در حالی که مکرر microaggressions و بیشتر آشکار نژادپرستانه و اعمال غیر معمول نیست" lumix women گفت.

درخواست تماس برای منطقه به ایجاد یک کمیته برای نظارت بر "اجرای ضد نژاد پرستی به این منطقه برنامه درسی و فرهنگ است."

"وجود دارد یک کمبود در کلاس های درس ما در مورد آموزش و پرورش در مورد مسائل ساختاری و سازمانی و فردی و سیستمیک نژادپرستی" lumix women نوشت: در این نامه است. "بنابراین ما در حال فراخوانی برای اقدام به ساخته شده است در برنامه های درسی موجود و فرهنگ برای این اقدام به نظارت توسط یک کمیته که مسئول و پاسخگو به همه ذینفعان در منطقه و بیانیه های عمومی منتشر شده توسط منطقه ارتکاب به تغییر پایدار است."

در پاسخ به هیئت مدیره مدرسه در روز سه شنبه تصویب ایجاد یک سهام کمیته به بررسی روش های برنامه نویسی, سیاست های و برنامه های درسی در این منطقه است.

این منطقه همچنین متعهد به برنامه برنامه های توسعه شهر مجازی سالن جلسات و حرفه ای پیشرفت بر عدالت اجتماعی و همچنین طرح های دیگر در حالی که اعضای هیئت مدیره مدرسه حضور ضد نژادپرستی سمینارهای ارائه شده از طریق دولت است.

"ما از صبر و شکیبایی خود را به عنوان ما را از اشتباهات در طول راه, اما ما می دانیم که یک بخش ضروری از رشد و قبول کنیم که مسئولیت به عنوان اعضای هیئت مدیره معلمان و مدیران" با توجه به بیانیه ای از منطقه است.

در حالی که همه چیز عمدی است ادراک مهم است Pennsbury را Kannan گفت.

'یک واقعیت ترسناک': دانش آموزان واکنش نشان می دهند به کالج " بازگشایی قصد دارد با ترکیبی از خوش بینی و ترس

در جلسه با هیئت مدیره مدرسه, دانش آموزان ابراز نا امیدی که دانشکده همیشه منعکس کننده آرایش خود را — که آیا آن نژاد و یا دین — در حالی که دیگران پرسید چرا برخی از گروهها از بچه ها دریافت نظم و انضباط بیشتر از دیگران و به همین دلیل آزمون نمرات پایین تر در برخی مدارس گفت: Kannan.

در همین حال برخی از کارکنان ابراز نگرانی در مورد اینکه تنها کسی که از رنگ در ساختمان او اضافه شده است.

Kannan گفت: همه چیز از متن کتاب به سیاست های جدید باید نگاه را از طریق یک "سهام لنز."

"چگونه ما به طور منظم بر روی این تمرکز به طوری که ما می توانید مطمئن شوید که هر کس فراموش نمی کند (این مسائل)?" او گفت:. "داشتن کسی که فکر می کنم از طریق این صفحه از شغل خود کافی نیست بنابراین این است که چرا ما باید برای پیدا کردن کسی که می تواند نگاه همه این چیزها."

با وجود چالش های Kannan گفت: توجه نژادی و بی عدالتی را به دست آورد در هفته های اخیر به او داده یک امید تازه.

"من خوشحالم برای دیدن تظاهرات مسالمت آمیز در جامعه ما بسیاری از اوقات به رهبری افراد جوان و یک سری از اقدامات صورت گرفته توسط سازمان شهرستانها ایالات و دولت فدرال," او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب