متس کیسه مراسلات پستی: Jed زن lowrie بد قرارداد است که به مراتب از تیم بدترین

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: این متس.

است Jed زن lowrie بدترین رایگان-امضای عامل در متس تاریخ ؟ — @AlexanderGoHamm

زن lowrie دو سال قرارداد به ارزش 20 میلیون دلار قطعا نگاه نمی کند اما آن را سخت به آن را بدترین.

من احتمالا با شروع قرارداد چهار ساله برای $66 میلیون متس داد Jason خلیج قبل از سال 2010 برای فصل بعد تصمیم گیری آنها نمی خواهند به مذاکره با اسکات بوروس به دنبال Matt Holliday. بای شروع به آرامی با متس پایدار دو تکان مغزی و خریداری شد و از سال آخر خود را معامله. این متس دریافت همه از 26 خانه اجرا می شود بیش از سه فصل برای پول خود را.

Yoenis Cespedes دریافت یک قرارداد چهار ساله به ارزش $110 میلیون قبل از 2017 فصل است. پرداخت خواهد شد کاهش می یابد خود را بازسازی قرارداد پس از حادثه در مزرعه خود در بهار گذشته و سرشکن حقوق و دستمزد برای این فصل اما متس دریافت تولید محدود از او در سال 2017 و '18. پس از آن آمد یک فصل کامل از دست داد و در حال حاضر او در تلاش است برای بازگشت و کمک بیش از 60 بازی فصل. Cespedes هنوز هم فرصتی برای ارائه چیزی, بنابراین من نمی خواهد رتبه او جلوتر از خلیج فقط رتبهدهی نشده است.

سه سال قرارداد به ارزش $36 میلیون متس به الیور پرز قبل از فصل 2009 بود قطعا پول misspent. پرز به حال وحشیانه دو فصل با این باشگاه که در آن او تن به تن به 5-به علاوه دوران و منتشر شد با یک سال باقی مانده خود قرارداد.

Mets Jed Lowrie contract Yoenis Cespedes
Jason خلیج Jed زن lowrie, Yoenis Cespedesگتی ایماژ; n. y. پست: چارلز Wenzelberg (2)

چه کوتاه است ادوین دیاز را در دسته سه تایی در این سال ؟ — Alorch44

که ممکن است بستگی دارد که چگونه Dellin Betances و Jeurys Familia انجام شود. Familia مبارزات سال گذشته یک دلیل بزرگ دیاز باقی مانده در نزدیک نقش به عمق تابستان است. خلاصه شده فصل تنها بزرگ هر دمیده ذخیره کنید به طوری که آن را معقول و منطقی به این باور آن را نمی خواهد برای مدیر لوئیس Rojas به تغییر البته اگر دیاز در تلاش است و یکی دیگر از گزینه های در دسترس است.

آیا شما دوباره ثبت نام مارکوس بود? — @lesgold36

این متس در حال رفتن به نیاز به کمک به چرخش با یعقوب deGrom و استیون Matz به عنوان تنها غذای سالم را امضا کرده و یا تحت کنترل باشگاه برای فصل آینده است. مگر اینکه مدیر کل برودی ون Wagenen معتقد است وجود یک تجارت در دسترس است که می تواند کیفیت دیگر بازوی تلاش برای re-sign بود باید یک اولویت است. کارت های وحشی است که مالکیت وضعیت و اینکه آیا ون Wagenen خواهد شد که منابع مالی به طور جدی دنبال بود. ما هنوز دیده نشده ریک Porcello و مایکل Wacha پرتاب زمینهای برای متس در فصل به طور منظم اما کهنه راست دست نیز می تواند مناسب برای 2021.

با متس های اخیر signees که شما را به عنوان یک قطعی نیمکت بازیکن ؟ — @SurviveTrying2

فهرست اسامی آغاز خواهد شد با 30 بازیکن و پس از آن به نظر می رسد وجود دارد این است که واقع بینانه شانس Melky Cabrera و گوردون بکهام می تواند حداقل در شروع فصل با این تیم است. Cabrera را یک سوئیچ-هدف قرار دادن بت کردن نیمکت و بکهام ارزش است که کسی با پشتیبان shortstop تجربه. مت Adams نبود امضای اخیر — او وارد یک لیگ کوچک معامله قبل از شروع بهار آموزش — اما نمی توان حکومت کردن بر اساس خود را قدرتمند lefty خفاش.

آیا شما فکر می کنم یک امداد پارچ برنده خواهد شد Cy جوان در این سال ؟ — @IamTreasure117

این می تواند سال چند باز یافته مسکن — یک ست لوگو تایپ (اما نه لزوما لوگو) — در نهایت دریافت خود را به علت. این فرصت وجود دارد خواهد بود برای مسکن به خصوص در طول چند هفته اول فصل به عنوان استارت کنید کشیده شده است. که گفت:, من هنوز هم نمی شرط در برابر نخبگان استارت مانند deGrom یا حداکثر Scherzer.

در حال گری کوهن کیت هرناندز و رون عزیزم تماس هر بازی این فصل ؟ — @Lets_MakeADiehl

برخی از ترکیبی از این گروه ها تماس ها — به غیر از تلویزیون ملی تعهدات — اما کوهن هرناندز و عزیزم را تنها می توان در سایت برای بازی های خانگی است. برای جاده ها SNY گوینده به کار خواهد کرد از غرفه سیتی در زمینه تماشای تلویزیون و مانیتور.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب