متحده بازگشایی پس از coronavirus مستندات: تگزاس منجر رشته از حرکت جلوتر از روز یادبود تعطیلات آخر هفته

تگزاس شد آخرین وضعیت اعلام قایق از بازگشایی اقدامات در زمان ایالات متحده یادبود روز تعطیلات آخر هفته و غیر رسم

توسط NEWSAMINS در 31 اردیبهشت 1399

تگزاس شد آخرین وضعیت اعلام قایق از بازگشایی اقدامات در زمان ایالات متحده یادبود روز تعطیلات آخر هفته و غیر رسمی شروع از تابستان است.

متحده همچنان برای بلند تر محدودیت در کسب و کار و فعالیت شخصی اعمال شده حدود دو ماه پیش برای مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما نه همه در حال اقدام به عنوان برنامه ریزی شده. مین گفت: آن را دیگر نمی خواهد اجازه می دهد تا مراکز تناسب اندام و ناخن سالن برای بازگشایی ژوئن 1 به عنوان اولین برنامه ریزی شده است. کانکتیکات عقب رانده بازگشایی تاریخ برای سالن مو به ژوئن 1 فقط قبل از اینکه شروع به مصرف دیگر اقدامات برای بازگشایی, on May 20. همچنین در حال حاضر می گوید ورزشگاه بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل 20 ژوئن مگر اینکه نظم کنونی تغییر یافته است; آن را قبلا پیشنهاد ژوئن 2 امکان بود.

این حرکت توسط تگزاس که شامل میله امکانات مراقبت از کودک و ورزش حرفه ای بدون تماشاگر برای اولین بار به عنوان به خوبی به عنوان افزایش گنجایش مجاز در رستوران ها تقریبا در تمام نقاط کشور یکی از مهمترین تغییرات گسترده اما همچنان به تضعیف کنندگان از برخی ایالات و شهرستانها که بزرگ به حال شیوع است.

در میان کشورهای دیگر شل شدن قوانین این هفته میشیگان فرماندار اجازه خواهد داد که برخی از کسب و کار در بخش شمالی کشور و یک مقصد توریستی محبوب برای بازگشایی, on May 23 و ماساچوست خرده فروشان خواهد شد مجاز به شروع به ارائه منظقه وانت در مه 25. اکثر ادارات نیز می تواند بازگشایی سپس با ظرفیت محدود.

می سی سی پی است به اجازه می دهد قمار برای بازگشایی, on May 21, چند روز پس از قمار در لوئیزیانا. غرب ویرجینیا است که اجازه می دهد هوای آزاد, تفریحی, اجاره, به, رزومه, مارس 21 و بلند خواهد شد که 14 روز در قرنطینه برای خارج از کشور بازدید کنندگان در همان زمان, اما از آن است که محدود کردن campsites به دولت تنها ساکنان. مین است که اجازه می دهد خصوصی campsites برای باز کردن در مارس 22, بلکه تنها برای ساکنان دولت.

سواحل در نیوجرسی و دلاور باز خواهد شد در آوریل 22. نیویورک را بازگشایی سواحل و همچنین برای آخر هفته روز یادبود — به جز در شهر نیویورک است. کانکتیکات سواحل بودند هرگز بسته شده است. در ویرجینیا تنها در سواحل ویرجینیا بیچ اجازه خواهد داشت برای باز کردن در زمان برای روز یادبود. ماساچوست سواحل بازگشایی 25 مه همان روز که رود آیلند است که باز دو حالت سواحل است.

والت دیزنی جهان شروع خواهد شد برای بازگشایی, on May 20, این شرکت اعلام کرد. تعداد کمی از مغازه ها و رستوران ها در دیزنی چشمه که متعلق به دیگران باز خواهد شد پس از آن. اما کامل بازگشایی دیزنی جهان از جمله سواری می تواند بستگی به خارج از کشور گردشگران که مایل به سفر دوباره. والت دیزنی Co. سهام قطع -2.12% غوطه ور است به عنوان coronavirus آورده گردشگری به توقف.

جزئیات:ببینید که چگونه به سرعت coronavirus گسترش می تواند در یک رستوران در این معده تان شدیدا نور سیاه و سفید blowjob

اما برای برخی از مکانهای تفریحی بازگشایی باقی می ماند از راه دور — اگر در همه.

در نیویورک برادوی تئاتر اعلام کرده اند که بسته باقی می ماند از طریق حداقل تعطیلات آخر هفته روز کارگر. این حرکت توسط برادوی لیگ ملی انجمن تجارت برای تئاتر صنعت تأکید دشوار است که چگونه این می تواند برای برخی از صنایع به ویژه در سرگرمی به بازیابی از coronavirus. برادوی اجرای برنامه متوقف شده پس از مارس 12 قبل از بسیاری از کشورها اجرا stay-at-home سفارشات. محبوب دیزنی موسیقی "یخ زده" نمی بازگشایی ساخت آن برای اولین بار در برادوی نشان می دهد به طور رسمی نزدیک در طول بیماری همه گیر.

دفعات بازدید:90 درصد از جهان را در موزه ها بسته شد coronavirus همه گیر و 1 در 8 مارس هرگز بازگشایی

متحده شروع به شل شدن محدودیت در کسب و کار در اواخر ماه آوریل اگر چه قوانین محدود باقی می ماند در بسیاری از کشور های اقتصادی هاب از جمله منطقه شهر نیویورک شیکاگو و سیاتل و سان فرانسیسکو و لس آنجلس.

آخرین تحولات دوباره نشان می دهد که چگونه آنچه را مجاز همچنان به طور گسترده ای متفاوت توسط دولت عنوان شده است مورد از ایالات متحده برای اولین بار عمل چند هفته پیش و تقریبا همیشه هنوز هم شامل مقدار زیادی از محدودیت.

برخی فرمانداران در حال شل شدن قوانین در انتخاب قطعات از کشورهای خود را نه در همه جا. اجتماعی فاصله ثابت و پوشش صورت به طور فزاینده ای مورد نیاز در فروشگاه ها. لس آنجلس دستور داده است که در صورت ماسک اجباری هستند هر زمان که مردم در خارج از خانه های خود. برخی از ایالات آمریکا از جمله فلوریدا و تگزاس و مونتانا در ادامه به نیاز خود قرنطینه برای مسافران و بازدید کنندگان از کشورهای خاص برای دو هفته.

جزئیات:نایک خطوط تا 40 افراد خارج از فروشگاه در آتلانتا مرکز بیش از آخر هفته تحلیلگران می گویند

ورزش در حال تلاش برای از سرگیری. لیگ اصلی بیس بال برنامه ریزی برای شروع فصل در ماه جولای — اما نگه داشتن طرفداران از ballparks. بسیاری از تیم NBA بازگشایی آموزش امکانات به صورت داوطلبانه تمرینات. آلمان بوندسلیگا یکی از جهان برتر لیگ فوتبال, از سر بازی بیش از آخر هفته با طرفداران در حضور و غیاب بدون دست دادن و یا پست-هدف پذیرای و دیگر دست یافتنی اجتماعی فاصله و اقدامات احتیاطی مشاهده شده است.

بی تاب جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است هل دادن فرمانداران به سرعت حرکت می کند و vocalized به ویژه در توییتر حمایت خود را از معترضان در چندین پایتخت دولت خواستار متحده به بازگشایی شده است. او به نام متحده به کار به بازگشایی مدارس با وجود هشدارهای از مقامات بهداشت. دولت فدرال اجازه دهید آن اجتماعی-فاصله دستورالعمل منقضی در پایان مارس با استناد به این کار فرمانداران انجام داده اند در کشورهای خود را.

جزئیات:مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات گلف, پیش بینی "بازگشت به حالت عادی' به عنوان جمعیت بزرگ و بدون نیاز به ماسک

تلفات اقتصادی از coronavirus گسترده شده است. نرخ بیکاری در ماه آوریل رسید به 14.7 درصد به 20.5 میلیون نفر شغل خود را از دست در این ماه به تنهایی پس از اقتصاد قرارداد در 4.8% سالانه سرعت در سه ماهه اول. متحده به طور کلی فقط شروع به خاموش کردن بخش هایی از اقتصاد خود را در اواسط ماه مارس و اقتصاددانان ترس سه ماهه دوم داده خواهد شد گریمر از سه ماهه اول ارقام بودند.

در این هفته از ویروس تعطیل بسیاری از اقتصاد ایالات متحده بیش از 36 میلیون نفر باید کاربردی برای مزایای بیکاری هر چند برخی از آنها پس از بازگشت به کار را به عنوان کسب و کار بازگشایی شده است.

دفعات بازدید:این مشکل نمودار ممکن است تغییر ذهن خود را در مورد مستند محدودیت

در اینجا چیزی است که برخی از کشورها اعلام کرده اند:

تگزاس: میله در سراسر تقریبا تمام دولت می تواند باز در 25% ظرفیت در مارس 22. رستوران ها شده اند که مجاز به کار در 25% ظرفیت از تاریخ 1 مه می تواند افزایش آن به 50 درصد و سپس. بولینگ alleys یکنوع بازی شبیه لوتو سالن rodeos و برخی تفریحی دیگر گزینه ها نیز بازگشایی شده است. پنج شهرستان ال پاسو شهرستان و چهار در تگزاس تکدی — تا مارس 29. مراقبت از کودک, تا تو, سرو ورزشگاه دفاتر و برخی دیگر از کسب و کار اجازه داده شد برای بازگشایی, مارس 18. بعد اردوگاه های شبانه جوانان اردوگاه ها و نرم افزار های ورزشی منهای طرفداران می تواند راه اندازی در مه 31. تمام فروشگاه های خرده فروشی و مراکز سینما کتابخانه و موزه بازگشایی شد که از مارس 1 در 25% ظرفیت. عمومی, ورزشی مانند تنیس و گلف اجازه داده شد به رزومه و سپس با گروه بیش از چهار نفر است. مو و ناخن سالن اجازه داده شد به بازگشایی ممکن است 8.

دولت همچنان به نیاز 14-روز خود قرنطینه برای ورود مسافران از فرودگاه در کالیفرنیا, کانکتیکات, نیویورک نیوجرسی و واشنگتن و همچنین آتلانتا و شیکاگو و دیترویت و میامی است. آن را برداشته و خود قوانین قرنطینه برای مسافران از لوئیزیانا.

ماساچوست: ساخت و تولید, ساخت و ساز خانه ها و برخی از درمان های پزشکی اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 18 با محدودیت. در مه 25, مو سالن منظقه وانت برای خرده فروشان فضاهای اداری و برخی از تفریح و سرگرمی می تواند از سر گرفت. بوستون فضاهای اداری اجازه خواهد داشت برای باز کردن در ژوئن 1.

میشیگان: کافه ها و رستوران ها در شمال میشیگان و فوقانی شبه جزیره مناطق — 7.5 درصد از جمعیت این ایالت — می توانید بازگشایی مارس 22 در 50 درصد ظرفیت و با محدودیت های دیگر. فروشگاه های خرده فروشی می تواند باز در 25% ظرفیت نیز با محدودیت های دیگر. تولید کنندگان اجازه داده شد برای بازگشایی, on May 11 پس از برخی اقدامات ایمنی شده اند در محل قرار داده. واقعی املاک و نمایش آن از سر گرفته اند. باغ کودکان و مراقبت از چمن کنترل آفات و عملیات محوطه سازی شده اند مجاز به بازگشایی منوط به محدودیت در تعداد افراد مجاز در یک زمان. فروشگاه های بزرگ که به فروش لوازم باغ نیز اجازه داده شده برای از سرگیری فروش آنها. قایقرانی و گلف نیز مجاز است.

بخوانید:آینده موفق coronavirus پاسخ: تست توده در محل کار و در کلیسا و خود اداره آزمون

نیوجرسی: ساحل نیوجرسی سواحل بازگشایی در 22 مه با دولت محلی تصمیم گیری که چگونه بسیاری از مردم مجاز هستند در یک زمان. مرور سواری و بازی های آرکید بسته باقی خواهد ماند و رستوران ها وجود دارد هنوز هم فقط مجاز به ارائه را خارج و تحویل. غیر ضروری کسب و کار می تواند برای بازگشایی منظقه وانت در 18 مه و همه ساخت و ساز می تواند رزومه و سپس به عنوان به خوبی. درایو و درایو-از طریق حوادث از جمله مراسم فارغ التحصیلی هستند مجاز است. زمین های گلف و دولت و county parks بازگشایی on May 2. اما زمین بازی بسته باقی خواهد ماند و پیکنیک و تیم های ورزشی نمی شود مجاز است.

همچنین نگاه کنید به: پیگیری همه از MarketWatch آخرین coronavirus اخبار در اینجا

West Virginia: دولت حرکت می کند به آن "هفته چهارم" reopenings در مارس 21 و شروع خواهد شد اجازه می دهد در محیط داخلی رستوران صندلی در 50 درصد ظرفیت است. خرده فروشان بزرگ خواهد بود و مجاز به باز کردن. اجاره قایق, قایق, دوچرخه و تجهیزات تفریحی می تواند رزومه و سپس بیش از حد. هوای هدایت ماهیگیری و سنگ نوردی مجاز است به عنوان از آوریل 15. مو و ناخن سالن شده اند مجاز به بازگشایی شده است. کم-تماس با جوانان ورزش می تواند بازگشت در تاریخ 8 ژوئن.

ویرجینیا: سواحل در ساحل ویرجینیا باز, مارس 22. آغاز مارس 15 غیرضروری خرده فروشی کسب و کار می تواند باز در 50 درصد ظرفیت ها و رستوران ها ارائه می دهند فضای باز ناهار خوری نیز با محدودیت. خدمات مذهبی می توانند رزومه کاری در 50 درصد ظرفیت ، Telework همچنان به تشویق شود. قوانین جدید اعمال نمی به ویرجینیای شمالی حومه واشنگتن, دی سی, دولت موتور اقتصادی.

ایلینوی:بخش هایی از دولت ممکن است قادر به حرکت به مرحله بعدی که اجازه می دهد کسب و کارهای غیر ضروری (از جمله آرایشگاه و سالن مو) و تولید کنندگان برای بازگشایی, on May 29. گلخانه ها و باغ ها و مراکز مهد کودک اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 1; دیگر خرده فروشان از جمله فروشگاه های بزرگ ارائه می منظقه وانت و تحویل. اعمال جراحی الکتیو می توانید رزومه. برخی از پارک ها بازگشایی و قایقرانی با بیش از دو نفر به عنوان به خوبی به عنوان گلف مجاز است.

فلوریدا:. کلید های فلوریدا را بلند بازرسی نگه داشتن بازدید کننده در ژوئن 1 و هتل ها وجود دارد اجازه خواهد داشت برای باز کردن در 50 درصد ظرفیت است.

اجاره املاک باقی مانده در دولت; مقامات شهرستان می توانید شروع به ارسال برنامه در 18 مه برای اجازه دادن به آنها برای بازگشایی با محدودیت هایی از جمله کسانی است که مجاز به اجاره. (اشاره: شهر نیویورک مستاجرها نه خوش آمدید.)

فلوریدا در ادامه به نیاز کسانی که از New York, New Jersey, کانکتیکات یا لوئیزیانا به خود منزوی و یا خود قرنطینه برای 14 روز.

آغاز آوریل 4 رستوران در اکثر نقاط دولت می تواند رزومه نشسته و خدمات در 25 درصد ظرفیت در داخل و اجتماعی فاصله در خارج از منزل. خرده فروشان می تواند بازگشایی در 25 درصد ظرفیت است. اعمال جراحی الکتیو می توانید رزومه. سالن مو و دیگر خدمات شخصی و همچنین ورزشگاه بسته باقی می ماند. پالم بیچ کانتی پیوست شهرستانهای عامل تحت آن محدودیت در مارس 11 و میامی-Dade و Broward شهرستان پرجمعیت استان ها با چند نمونه از COVID-19 بیماری و به دنبال آن در 18 مه. سواحل باز هستند.

بخوانید:چه دیزنی لند و والت دیزنی جهان می تواند مانند زمانی که آنها بازگشایی پس از coronavirus خاموش شدن ناگهانی

کانکتیکات: دولت اجازه خواهد داد که در بیرون رستوران صندلی به سر on May 20 به عنوان دفاتر و خرده فروشان با محدودیت. مناطق در فضای باز در باغ وحش و موزه ها و همچنین کمپ می تواند بازگشایی شده است. برنامه اجازه می دهد تا سالن مو برای بازگشایی شده اند تحت فشار قرار دادند به اوایل ماه ژوئن است. تحت قوانین فعلی میله که اصلا خدمت به مواد غذایی بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل 20 ژوئن به عنوان ورزشگاه تئاتر ناخن سالن و تو سرو است. اردوهای تابستانی را بازگشایی ژوئن 29. هر کسی که در سفر به کشور باید همچنان به خود قرنطینه برای 14 روز.

رود آیلند: رستوران ها اجازه داده شد برای شروع ارائه محدود فضای باز ناهار خوری در ماه مه. 18. "Noncritical" فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 9 با ظرفیت محدود. انتخابی روشهای پزشکی اجازه داده شد برای از سرگیری پس از آن بیش از حد. دولت امیدوار است به اجازه می دهد در فرد مذهبی خدمات آغاز مارس 30 و اجازه بدهید مو و ناخن سالن, در میان دیگران, بازگشایی در اوایل ماه ژوئن است.

واشنگتن: دندانپزشکان می تواند بازگشایی در مارس 18. انتخابی روشهای پزشکی نیز مجاز است. خرده فروشان نیز شده اند مجاز به ارائه منظقه وانت. اراضی عمومی شروع بازگشایی در یک نورد اساس شروع ممکن است 5. انواع تفریح اجازه خواهد داشت به جز کمپینگ. پروژه های ساخت و ساز کم خطر تلقی می توانید راه اندازی مجدد تحت شرایط.

نیویورک: "کم خطر" کسب و کار اجازه داده شد برای بازگشایی, مارس 15 در دریاچه انگشت, جنوب, ردیف, انگشت دریاچه مرکزی نیویورک و Mohawk Valley مناطق. آنها عبارتند از: ساخت و ساز, ساخت و تمام خرده فروشی که در آن منظقه وانت امکان پذیر است و همچنین کشاورزی جنگلداری و ماهیگیری. غربی نیویورک منطقه به لیست اضافه شد, موثر, مارس 19 و منطقه اطراف آلبانی برای مارس 20. شهر نیویورک و منطقه پرجمعیت ترین بخش از دولت تا کنون باقی مانده است در مستند.

بازار بورس نیویورک خواهد بخشی از بازگشایی آن طبقه تجاری در مارس 26.

کالیفرنیا: کالیفرنیا اعلام کرد, ضوابط جدید در 18 مه برای شهرستان به شل محدودیت از جمله آغاز به اجازه داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها و مراکز خرید برای بازگشایی شده است. فروشگاه فروش کتاب و اسباب بازی و لوازم ورزشی و گل در میان سایر دسته بندی ها مجاز بودند به بازگشایی در مارس 8 با منظقه وانت تنها. در فروشگاه فروش هنوز هم مجاز نیست. انبارها نیز می تواند بازگشایی شده است. قوانین سخت تر در منطقه خلیج که در آن سن فرانسیسکو منظقه وانت از خرده فروشان می تواند شروع مارس 18.

دولت در 12 ماه مه منتشر شد 12-صفحه سند جزئیات مورد نیاز و قابل توصیه برای رستوران ها به دنبال بازگشایی برای ناهار خوردن در سرویس اما رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هنوز به هنگام و در چه بخش هایی از دولت است که می تواند اتفاق می افتد. او گفت: آن را طولانی تر از مو و ناخن سالن های مجاز به بازگشایی; Newsom گفت: دولت coronavirus شیوع شروع در یک سالن ناخن.

پنسیلوانیا: فروشگاه های خرده فروشی در 13 شهرستان در بخش جنوب غربی کشور از جمله پیتسبورگ اجازه داده شد برای بازگشایی, on May 15, زیر مراحل مشابه در 24 شهرستان در شمال و بخش مرکزی از دولت است که اجازه داده شد برای بازگشایی, on May 8. کودک-مراقبت از امکانات در این شهرستان خواهد شد که حرکت به "زرد" فاز همچنین اجازه خواهد داشت به بازگشایی و فرد در خدمات کلیسا می تواند از سر گرفت. اما مو و ناخن سالن در میان کسب و کارهای دیگر باید بسته باقی می ماند و تجمعات را محدود به 25 نفر. منطقه فیلادلفیا همچنان تحت ونرخ اقامت در خانه قوانین.

ساخت و ساز پروژه های که قبلا غیر ضروری تلقی اجازه داده شد به راه اندازی مجدد سطح ایالت در مارس 1.

ویسکانسین: دولت دیوان عالی کشور زده دولت stay-در-خانه قانون در اواخر مارس 13, اساسا بازگشایی کسب و کار در وزارت امور خارجه بلافاصله و لغو محدودیت در اندازه تجمعات. دولت های محلی هنوز هم می تواند خود را تحمیل قوانین و مدارس بسته باقی می ماند اما در حرکت یکباره دولت به صفوف باز ترین در کشور است.

کنتاکی: موزه ها, هوای آزاد, جاذبه های مشروب و کتابخانه ها می تواند بازگشایی در تاریخ 8 ژوئن با محدودیت. به عنوان از آوریل 11, ساخت, ساخت و ساز و خدمات حرفه ای می تواند در 50 درصد ظرفیت; ماشین و قایق نمایندگی پت groomers و مسابقه اسب بدون طرفداران باید قادر رزومه. هدف اجازه می دهد در فرد خدمات در خانه از عبادت و بازگشایی غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی است که ممکن است 20 و باربر مغازه ها و سالن ها می تواند بازگشایی مارس 25.

اورگان: میله, رستوران ها, مراکز و سالن ها و ورزشگاه اجازه داده شد به بازگشایی در اکثر شهرستانهای استان در 15 مه اما با محدودیت. منطقه پورتلند است که در میان تعداد انگشت شماری از استان ها که باقی می ماند بسته شده است.

آریزونا: قمار برنامه شروع به بازگشایی در مارس 15, bookending یک هفته است که در آن رستوران ها شروع به باز کردن برای شام خوردن در سرویس در آوریل 11. اعمال جراحی الکتیو از سر گرفته مارس 1 در حالی که خرده فروشان می تواند ارائه منظقه خدمات به عنوان از آوریل 4 و باز کردن فروشگاه به مشتریان در 8 مه. آرایشگاه و سالن اجازه داده شد به بازگشایی در 8 مارس را به عنوان به خوبی. دولت stay-در-خانه سفارش منقضی خواهد شد در آوریل 15. عمده-لیگ های ورزشی می توانند رزومه مارس 16, اما بدون فن.

مدارس این بسته باقی می ماند.

رژیم صهیونیستی. داگلاس Ducey آخرین فرمان اجرایی نیز اجازه می دهد تا منقضی یک سفارش است که موظف دو هفته خود قرنطينه برای همه کسانی که می رسند از یک منطقه با قابل توجهی در جامعه گسترش از جمله اما نه محدود به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است.

نوادا: رستوران ها و خرده فروشان می تواند بازگشایی در 50 درصد ظرفیت در مارس 9 و مو و ناخن سالن اجازه داده شد برای بازگشایی با محدودیت. قمار هنوز به بازگشایی شده است. سالنهای ماساژ های باشگاه ها و فاحشه خانه ها در میان کسب و کارهای دیگر باقی می ماند بسته شده است.

مریلند: بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اجازه داده شد برای از سرگیری انتخابی و عروق کرونر روش در مارس 7. گلف و تنیس و ماهیگیری و شکار, قایق رانی, اسب سواری و کلاس های ورزش در حال حاضر مجاز به عنوان به خوبی. سواحل و پارک های ایالتی بازگشایی برای پیاده روی و ورزش. غیرضروری فروشگاه های خرده فروشی بسته باقی می ماند; هیچ منظقه وانت مجاز است.

جزئیات:درمان نوعی عفونت کرونا ويروسی است که چهار برابر هزینه مورد آنفولانزا

کارولینای شمالی: برخی از غیر ضروری کسب و کار اجازه داده شد به بازگشایی در اواخر مارس 8 در 50 درصد ظرفیت هر چند سالن و چشمه های معدنی تو سرو و سرگرمی سایت بسته باقی می ماند. در رستوران ناهار خوری باقی مانده خارج از محدوده.

کارولینای جنوبی: رستوران ها اجازه داده شد به بازگشایی محدود داخلی صندلی on May 11. قایقرانی محدودیت نیز برداشته.

دولت یکی از اولین به شل محدودیت. فروشگاه فروش مبلمان, لباس, لوازم ورزشی, کتاب و گل در میان دیگر خرده فروشی دسته ها و همچنین فروشگاه های بزرگ و بازارهای کک اجازه داده شد به بازگشایی در آوریل 20 در بیش از 20 درصد ظرفیت و اجتماعی فاصله. سواحل شروع بازگشایی در آوریل 21.

اوهایو: رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine تبدیل اقامت خود را در خانه جهت مشاوره در مارس 19, اجازه می دهد تا ساکنان به سفر بدون محدودیت. اما تجمع جرم باقی می ماند خارج از محدوده. داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها می توانند رزومه مارس 21 با محدودیت های کمتر از یک هفته بعد از رستوران ها و کافه ها اجازه داده شد به بازگشایی خارج است. دفاتر و انبار و تولید و ساخت و ساز شرکت بازگشایی شد مارس 4. خرده فروشان و کسب و کار خدمات می تواند در مارس 12 و مشتریان باید پوشیدن ماسک. همه به موضوع اجتماعی-دورى قوانین. مو و ناخن سالن بازگشایی در مه 15.

Missouri:کسب و کار اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 4, هر چند مناطق مترو می تواند اعمال قوانین سختگیرانه تر. نیز وجود خواهد داشت هیچ محدودیتی در اندازه تجمعات. با حوادث زندگی می کنند اجازه می دهد در برانسون شهر رفت و آمد مکرر در جنوب غربی بخشی از دولت خواهد بود در کسب و کار اگر چه دولت می گوید اجتماعی فاصله است که انتظار می رود بین خانواده ها یا افراد است.

شهر سنت لوئیس و St. Louis County خواهد شروع به بلند stay-at-home سفارشات در مارس 18 با محدودیت های خاصی از جمله در ظرفیت.

نبراسکا:آغاز مارس 4 در 59 از دولت 93 استان ها و از جمله Omaha ناهار خوردن در رستوران و خدمات می توانند رزومه کاری در 50 درصد ظرفیت گروه های محدود خواهد شد به حداکثر شش نفر است. مو و ناخن سالن آرایشگاه, ماساژ درمانی و تو سرو می توانید بازگشایی که همان روز و در هر دو کارگران و کاربران باید از ماسک می پوشند. کودک-مراقبت از امکانات می تواند بازگشایی نیز با محدودیت. قوانین مؤثر بر مکان عبادت را سست می شود. قوانین مؤثر بر Lincoln سرمایه دولت نمی منقضی تا 6 می و این معلوم نیست که آیا محدودیت ها کاسته خواهد شد و سپس.

کانزاس: ناهار خوردن در رستوران و خدمات از سر گرفته on May 4 با جداول بیش از 10 نفر و فاصله بین جداول. خانه عبادت خواهد بود و مجاز به برگزاری خدمات با بیش از 10 نفر اما با اجتماعی فاصله. کودک-مراقبت از امکانات و کتابخانه ها عمل می کنند. میله ممکن است مجاز به باز کردن به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 18 در 50 درصد ظرفیت است.

ایندیانا: فروشگاه های خرده فروشی از جمله مراکز خرید و هر گونه تولید کنندگان که بسته شده بود اجازه داده شد برای بازگشایی آغاز مارس 4 در بسیاری از دولت است. گردهمایی می توان به افزایش 25 نفر. اندازه محدودیت در خدمات مذهبی برداشته خواهد شد, on May 8. رستوران می تواند بازگشایی برای دراز کردن وعده های غذایی در 50 درصد ظرفیت در مارس 11, و سالن مو همچنین اجازه خواهد داشت برای باز کردن پس از آن. کشورها ضعیف قوانین اعمال نمی به ماریون کانتی است که به ایندیاناپولیس یا شهرستان دریاچه در شمال غربی ایندیانا در نزدیکی شیکاگو تا مه 11 و Cass County, که در آن بسیاری از دولت coronavirus موارد رخ داده است و یک خوک کارخانه فرآوری بسته شد برای بیش از یک هفته تا مارس 18. کار از خانه همچنان به تشویق شود.

دولت می تواند شروع به حرکت به مرحله بعدی بازگشایی در آوریل 24. رژیم صهیونیستی. اریک هولکوم گفت که او قصد دارد برای کسب و کار به طور کامل باز در جولای 4 و کنوانسیون های ورزشی, حوادث, نمایشگاه ها, جشنواره ها و نمایشگاه دولت اجازه داده می شود با اجتماعی فاصله. پوشش صورت اختیاری خواهد بود.

دفعات بازدید:بیشتر کمبود مواد غذایی? بسته بندی گوشت می آمد گیاهان باقی خواهد ماند خطرناک نقاط داغ برای coronavirus

New Hampshire: الکتيو با روش های پزشکی به تدریج از سر گرفته on May 4. خرده فروشان می تواند بازگشایی مارس 11 در 50 درصد ظرفیت است. سالن مو و آرایشگر مغازه ها نیز می تواند بازگشایی با محدودیت های خاصی. همان می رود برای دوره های گلف. رستوران ها می توانید شروع به ارائه فضای باز ناهار خوری در مارس 18 با محدودیت های نشسته داخل سالن ناهار خوری نمی شود مجاز است.

جزئیات:ژن های خود را می تواند تعیین کند که آیا coronavirus شما قرار می دهد در بیمارستان — و ما در حال شروع به باز کردن آنهایی که ماده

کلرادو:کسب و کار سراسر کشور از جمله مو و ناخن سالن و همچنین دندانپزشکی و دیگر انتخابی خدمات پزشکی بازگشایی در مارس 1 تحت شرایط خاصی هر چند نه در منطقه دنور. غیر ضروری کسب و کار وجود دارد باقی می ماند بسته از طریق حداقل مارس 8, اگر چه بیشتر استان ها اجازه خواهد داد که منظقه وانت از خرده فروشان. عوامل واقعی املاک و اجازه داده شد تا شروع به نشان دادن خانه دوباره در آوریل 27, هر چند باز خانه ها مجاز نمی باشد. دفاتر می تواند بازگشایی در مارس 4 با 50 درصد از کارکنان و اجتماعی فاصله اگر چه رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس گفت: مردم باید در ادامه کار از خانه در صورت امکان. ماسک صورت هنوز هم مورد نیاز و گروه تجمعات نمی تواند بیش از 10 نفر است.

بخوانید:سلامت رسمی واریز شده و پس از تحت فشار قرار دادند برای بازگشایی, کلرادو, شهرستان و نقطه داغ گوشت گیاهی

مین: آرایشگر مغازه ها, سالن مو و حیوان خانگی groomers بازگشایی مه 1 و همچنین به عنوان درایو در سینما نمایندگی مجاز و فروش خودرو و تفریح در فضای باز. محدود drive-in اقامت-در-خود-خودرو خدمات مذهبی مجاز است. رستوران ها بسته باقی می ماند. همه کسانی که به دولت باید قرنطینه برای 14 روز.

تنسی:اکثر کسب و کار بازگشایی آوریل 1. رستوران ها قادر به باز کردن برای شام خوردن در خدمات در نیمی از-ظرفیت, شروع, مارس 27. فروشگاه های خرده فروشی می تواند در مارس 29. شهرستان خود را با ادارات بهداشت که شامل کسانی هستند که خانه به ممفیس Nashville و Knoxville طرح خود را بازگشایی استراتژی.

جزئیات:Coronavirus دیگر زنده می ماند هوابرد و سفر بیشتر در این فضاهای عمومی — در اینجا که در آن به دقت فوق العاده

آلاباما: همه کسب و کار خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی در 50 درصد ظرفیت آغاز می 1. الکتيو با روش های پزشکی می توانید رزومه. سواحل باز هستند. Nonwork تجمعات از 10 یا بیشتر مردم مجاز نیست. آرایشگاه و سالن های بسته باقی می ماند.

Oklahoma: Sit-down, رستوران, سینما, تئاتر, سالن های ورزشی و ورزشگاه اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 1 اجتماعی فاصله. مکان های عبادت می توانید بازگشایی به صورت حضوری خدمات اگر آنها را ترک هر ردیف یا پیو باز است. مو سالن باربر فروشگاه ناخن سالن حیوان خانگی groomers و چشمه های معدنی اجازه داده شد به بازگشایی زودتر اجتماعی فاصله اگر آنها در جوامع خود محدودیت در محل. دولت پارک ها و مناطق تفریحی نیز می تواند بازگشایی شده است.

آیداهو: تقریبا تمام فروشگاه های خرده فروشی و خانه عبادت بودند مجاز به باز آوریل 1. بعد مراقبت و جوانان حوادث می تواند راه اندازی مجدد نیز هست. میله, رستوران, اتاق ناهار خوری, مو سالن و داخل سالن ورزشگاه ماندن بسته شده است.

خوانده: شرکت های آشکار برنامه های خود را برای چه کار می کنند که شبیه به امریکا بازگشت و به دفتر

آیووا: رستوران ها و فروشگاه ها و مراکز خرید و همچنین برخی از کسب و کارهای دیگر اجازه داده شد به بازگشایی در 77 از دولت 99 شهرستانهای آغاز آوریل 1 اما در بیش از 50 درصد ظرفیت است. رستوران خواهد بود محدود به جداول بیش از شش نفر و تمام جداول باید حداقل 6 فوت از هم جدا. در میان استان ها است که نمی بازگشایی هستند کسانی که به این دولت بزرگترین شهرستانها از جمله Des Moines, آیووا, Davenport, Sioux, آیووا, شهرستان و شهر.

ویرجینیا:عروق کرونر از بازدیدکننده داشته است دکتر اجازه داده شد به سر ممکن است 1.

گرجستان: ورزشگاه, سالن مو بازی بولینگ کوچه و تو سرو اجازه داده شد به بازگشایی در آوریل 24 اجتماعی-دورى و بهداشت مورد نیاز است. بیمارستان ها می توانند رزومه اعمال جراحی الکتیو. در آوریل 27, سینما اجازه داده شد به بازگشایی و رستوران ها ارائه می دهند محدود ناهار خوردن در خدمات. این طرح رعایت شده است با شک و تردید در درون دولت به عنوان وال استریت ژورنال گزارش و تهمت بود به طور غیر منتظره ای انتقادی از گرجستان طرح است.

می سی سی پی:فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی در 27 آوریل با محدودیت در تعداد مشتریان, اما ورزشگاه, سالن مو, خال کوبی سالنهای سینما و قمار در میان کسانی که باید باقی بماند بسته شده است. رستوران ها نمی تواند ارائه ناهار خوری نشسته. اگر چه مکان عبادت و نه توسط دولت و قوانین دولتی تیت ریوز می گوید که او خواسته است که شبان نیست که در کلیسا.

جزئیات:Coronavirus است 'سکوت فاجعه' به صورت روستایی ایالت های جنوبی

مونتانا: دولت بازگشایی آغاز شد و در آوریل 26 با کلیساها به دنبال فروشگاه های خرده فروشی در روز بعد. ناهار خوردن در رستوران ها و کافه ها اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 4 با 50 درصد ظرفیت است.

آلاسکا:نشسته رستوران وعده های غذایی شده اند مجاز به ادامه اما تنها با استفاده از جداول متشکل از اعضای یک خانواده تنها و تنها با رزرو. رستوران ها می تواند تنها 25% کامل میان قوانین دیگر. رستوران ها در لنگرگاه باید حفظ ورود به سیستم از مشتریان برای کمک به هر گونه تماس های آینده ردیابی در میان دیگر قوانین است. محیط داخلی و خارجی گردهمایی که شامل خدمات مذهبی محدود به 20 نفر یا 25 درصد از یک ساختمان ظرفیت. فروشگاه های خرده فروشی می تواند بازگشایی اما با محدود 20 نفر یا 25 درصد از ظرفیت در یک زمان و تنها یک فیلم از یک خانواده می تواند در یک زمان وارد. مو سالن باربر و مغازه های ناخن سالن های مجاز به بازگشایی و همچنین نیز با اجتماعی فاصله.

ورمونت:خدمه بیش از دو می تواند رزومه, هوای آزاد, کار و ساخت و ساز در اشغال ساختمان آغاز مارس 20. خرده فروشان می تواند بازگشایی با منظقه وانت و خدمات تحویل.

جزئیات:پرستاری-صفحه اصلی ساکنان و کارکنان می تواند در معرض خطر بزرگ اگر متحده باز کردن بیش از حد به زودی

همچنین:'این بچه ها جدا شده اند که به لحاظ اجتماعی و حاکی': را کودکان و نوجوانان در سراسر آمریکا را به لغو اردوی این تابستان ؟tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de