Jason Kidd بافندگی بیش نیکز' قرارداد با ایران Tom Thibodeau

نیکز' اولین انتخاب خود را برای آینده سر مربی فرود Tom Thibodeau و دو طرف در حال حاضر مورد بحث قرارداد پارامتره

توسط NEWSAMINS در 3 مرداد 1399

نیکز' اولین انتخاب خود را برای آینده سر مربی فرود Tom Thibodeau و دو طرف در حال حاضر مورد بحث قرارداد پارامترها با توجه به یک منبع. اما هیچ توافق رسیده است و اگر آن را حرکت نمی کند, آن می تواند باز کردن درب برای جیسون کید.

Dom در نظر گرفته شده بود مورد علاقه برای این کار اما به عنوان پست گزارش داد به تازگی Kidd به جلو "یک مصاحبه بزرگ" در دوم بحث که wowed نیکز برنج. پست گزارش او در نظر گرفته شد اصلی لانگ شات را انتخاب کنید.

یک منبع هنوز به Thibodeau یک "65 درصد" حاشیه فرود ،

NBA منبع صحبت کرد که به کید پنج شنبه شب گفت: پست کید در حال حاضر یک لیکرز دستیار داخل اورلاندو حباب واقعا می خواهد نیکز ،

گزارش جمعه اظهار داشت Thibodeau قرارداد مذاکرات ممکن است به بن بست رسیده در طول این بحران اقتصادی ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

معلوم نیست اگر این یک مذاکره شگرد. دیوید Fizdale فرود آمد و چهار سال به طور کامل تضمین شده $22 میلیون معامله که صاحب جیمز دولان است که هنوز هم در قلاب برای.

دولان شده است ضربه سخت با این بیماری همه گیر به دلیل خالی سالن های او صاحب فراتر از باغ. به گزارش روز شنبه اعلام کرد این کار تا به حال نشده است به طور رسمی ارائه شده برای هر نامزد. یک منبع گفت: تصمیم گیری نمی تواند تا هفته آینده.

Knicks coach search Jason Kidd Tom Thibodeau
Tom Thibodeau, Jason Kiddگتی ایماژ (2)

پست گزارش داد اوایل این هفته Thibodeau, در حالی که نزدیک به لئون گل رز است نه به عنوان تنگ با معاون ارشد رئیس جمهور ویلیام وسلی در سال گذشته است. وسلی ممکن است به همان اندازه, اگر نه بیشتر, تاثیر نسبت افزایش یافت.

"در طول سال های اخیر آنها واقعا تا به حال نشده مقدار اتصال" یکی NBA منبع گفت.

در ضمن آن شناخته شده است که Thibodeau سابق گاو و تیمبرولوز مربی است که شیفته راکت کار اگر از آن باز می شود پس از هوستون حذف شده است و او می توانست با توجه به تضمین وجود دارد. Thibodeau است که هنوز هم پرداخت می شود توسط مینه سوتا فصل آینده است.

ارسال نیکز سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

موشک GM Daryl Morey در نظر گرفته شده است یک فن بزرگ از Dom و Thibodeau با حضور Morey را اسلون تجزیه و تحلیل کنفرانس سال گذشته. Mike D'Antoni است قریب الوقوع عامل رایگان.

کید بود که از کار اخراج شده توسط دیگران در ژانویه 2018 با 23-22 رکورد نزدیک با Giannis Antetokounmpo است و دیده می شود برخی در این سازمان به عنوان یک پتانسیل بالا استخدام برای نمایندگی رایگان. ESPN Jalen افزایش داد و حمایت خود را به Kidd نامزدی در هفته گذشته.

"LeBron را دوست دارد کید" یک تیم اجرایی گفت: پست. "اما Giannis سوگند توسط او."

Kidd هرگز موفق به دریافت دلار از دور اول با وجود مصرف آنها را به پلی آف دو بار و هرگز برنده بیش از 42 بازی به عنوان میلواکی سر مربی. اما او ساخته شده برگشتی در هر فصل به عنوان سر مربی از جمله خود تنهاست فصل با بروکلین.

اما خروج خود را کثیف با شبکه به عنوان او به دنبال یک بازی قدرت است که نتیجه معکوس.

Kidd را در فصل گذشته به عنوان بازیکن رسید که نیکز شد 54-28 در 2012-13 و پایین افتاد از نظر تیم رهبری هنگامی که بازنشسته شد به مربی شبکه.

"او یک استعداد برای توسعه جوان به آنها اعتماد به نفس" NBA منبع گفت: "ارسال شده است. "او همچنین می داند که چگونه برای برنده شدن با دامپزشکان و درک فشار از بازار بزرگ. و او ثابت تیم — شبکه نیکز میلواکی است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب