جیمز هاردن زیر آتش برای خط نازک آبی رنگی ماسک بر NBA حباب ورود

جیمز هاردن را انتخاب ماسک آمده است تحت سنگین موشکافی. پس از تاخیر در ورود به NBA حباب در اورلاندو — او تمرین ب

توسط NEWSAMINS در 27 تیر 1399

جیمز هاردن را انتخاب ماسک آمده است تحت سنگین موشکافی.

پس از تاخیر در ورود به NBA حباب در اورلاندو — او تمرین با این تیم برای اولین بار روز پنج شنبه — راکت ارسال شده یک عکس از سابق MVP در صورت پوشش با عنوان "ماسک است." NBA مشترک پست خود را در آن صفحه توییتر.

ماسک, ویژه, یک پرچم آمریکا با یک خط نازک آبی رنگی – اغلب استفاده می شود به عنوان یک حرفه ای-پلیس نماد است. منتقدان این نماد استدلال کرده اند که این نشان دهنده سفید برتری و مخالفت با سیاه زندگی مهم جنبش است.

در بالای تصویر است که اغلب توسط آبی زندگی مهم جنبش ماسک تصویر یک Punisher جمجمه است که اغلب همراه است با راست افراطی قرار گرفتند. اقتباس شده از کمیک مارول شخصیت Punisher خالق خواسته است پلیس برای متوقف کردن با استفاده از آرم و گفت که شخصیت "نشان دهنده یک شکست از سیستم عدالت."

"این گواهی دلقک s–t" رپ Trey Songz توییتی. "من می گویند آن را برای هر کسی که می ترسم. [F–k بری اینجا]."

متعدد بازیکنان در طول لیگ شده اند آوازی خود را در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش NBA توافق به رنگ سیاه و سفید "زندگی" موضوع در دادگاه در اورلاندو است. لیگ نیز مجاز بازیکنان به جای نام خود را با تصویب عدالت اجتماعی پیام های خود را در لباس. سخت ESPN گفت که او مطمئن نیست که آیا او می را ارائه می دهند.

سخت را از یک نقطه به نقطه praise Houston تظاهرات پس از کشتن جورج فلوید ،

"راه شهرستان بسیج آن شگفت انگیز بود" سخت به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه. "من فکر می کنم جهان آن را دیدم. چگونه بسیاری از مردم می توانند گرد هم می آیند... بدیهی است که آن را برای یک دلیل غم انگیز. راهپیمایی و همه چیز ما در حال ایستاده به صورت بسیار قدرتمند است."

رپر جوان قاتل, یک دوست نزدیک از سخت شدن را پشتیبانی هشت-زمان All-Star و گفت که او به احتمال زیاد بد آگاه است.

"فقط پس از تو می دانم جیمز هاردن من است brada [sic]," رپر توییتی. "حالا او را به اینترنت ندارد بنابراین او بدیهی است که نمی دانم چه چیزی درست یا غلط اگر او نوشته شده چیزی است که در برابر ما [sic]."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن