فلزات سهام: قیمت طلا عقب نشینی به شروع ماه جولای پس از اهمیت حیاتی خود را به بالاترین سطح پس از پایان سال 2011

قیمت طلا در معاملات آتی شد شناور پایین چهارشنبه پس از شکوه 1800 دلار و مارک بالاترین پایان پس از حدود نه سال شنبه به عنوان عدم اطمینان در مورد بهبود اقتصادی از این بیماری همه گیر کوروناویروس بیمه تقاضا برای پناهگاه امن.

نگرانی ها در مورد گسترش COVID-19 و محرک از دولتها و بانکهای مرکزی برای محدود کردن تاثیر مضر از سرایت می رود که برای پرورش یک محیط رسیده برای افزایش طلا بیشتر به سوابق طلا بولز پیش بینی کند.

“طلا ادامه به ظهور رسیدن به تاریخی جدید در سطوح تنظیم صحنه برای 2000 دلار طلا مدتی در این سال” پیتر Cardillo ارشد بازار اقتصاددان در اسپارتان سرمایه اوراق بهادار نوشت: در یک شنبه گزارش.

اوت طلا GCQ20, -0.29% شد $5.50 یا 0.3% پایین تر در $1,795 هر اونس پس از اهمیت حیاتی بالاترین پایان برای فعال ترین قرارداد از سپتامبر. 2011 روز دوشنبه با توجه به داو جونز در بازار داده است. در ماه اوت 2011, قیمت آتی طلا در یک رکورد $1,891.90.

جزئیات:طلا پست ها بزرگترین فصلنامه به دست آوردن در 4 سال; صحبت از قیمت ثبت شده تا پایان سال رشد می کند

در نیمه اول این سال آتی طلا بر اساس فعال ترین قرارداد افزایش یافت و بیش از 18٪. برای سه ماهه دوم کالا به دست آورد و نزدیک به 13 درصد و در آن صعود تقریبا 3% در ماه ژوئن.

در ضمن سپتامبر نقره ای SIU20, -0.62% که فعال ترین قرارداد ریخته و 10 سنت یا 0.6% برای رسیدن به $18.550 هر اونس پس از آن با 0.6% صعود در روز سه شنبه. برای شش ماه اول از سال های فلزی سفید و صعود به 4 درصد رسید اما نزدیک به 32 درصد در سه ماهه دوم. آن یش در حدود 0.8% در ماه ژوئن.

سرمایه گذاران در فلزات گرانبها را برای تماشای تعدادی از گزارش های اقتصادی است که می تواند تاثیر تجارت فلزات از جمله حساب فدرال رزرو اخیر پولی-سیاست جلسه با توجه در ساعت 2 بعد از ظهر و یک گزارش در بخش خصوصی اشتغال از پردازش خودکار داده ها, Inc. در 8:15 صبح به شرق.

همچنین بر روی عرشه هستند گزارش فعالیت تولید از موسسه مدیریت عرضه به دلیل در ساعت 10 صبح

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de