چشم انداز درآمد: بوئینگ پیش درآمد: می توانید این شرکت دیدار حتی انتظارات پایین?

Boeing Co. این است که میله میله به گزارش سه ماهه دوم نتایج روز شنبه قبل از زنگ دادن به سرمایه گذاران یک تصویر

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

Boeing Co. این است که میله میله به گزارش سه ماهه دوم نتایج روز شنبه قبل از زنگ دادن به سرمایه گذاران یک تصویر واضح تر از این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر بر شرکت در حال حاضر با مشکلات احاطه از آن خود ساخت.

بوئینگ BA -1.52% برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک تماس با تحلیلگران پس از نتایج.

این شرکت با پایین نوار روشن در سه ماهه دوم به عنوان "سرمایه گذار انتظارات پایین باقی می ماند" تحلیلگران گلدمن ساکس گفت: در سال های اخیر توجه داشته باشید.

سه ماهه نقدی رایت به احتمال زیاد بالا خواهد بود اما بوئینگ به احتمال زیاد قادر خواهید بود به می گویند که آن را در اوج تحلیلگران گفت. تولید رای تجدید نظر امکان پذیر است اما در حال حاضر تا حد زیادی پیش بینی شده توسط سرمایه گذاران گفتند.

انتظار سرمایه گذاران به مشتاق در هر به روز رسانی در مورد شرکت 737 Max هواپیما. بوئینگ 737 Max جت شده اند مبتنی جهان از مارس 2019 پس از دو مرگبار تصادفات کمتر از پنج ماه از هم جدا اعتقاد بر این بود با توجه به معیوب antistall سیستم.

رفع هنوز تحت تنظیم کننده بررسی و جت بازگشت به خدمات شده است بارها و بارها به تعویق افتاد. این شرکت مجموعه ای از یک 2020 بازگشت به خدمات.

وال استریت ژورنال اخیرا گزارش داد که جدید مبادله هستند به احتمال زیاد به تاخیر است که به اوایل سال 2021 در soonest به عنوان اداره هوانوردی فدرال تصمیم گرفته است به درخواست برای اظهار نظر عمومی قبل از تکمیل بوئینگ نرم افزار و تغییرات سخت افزاری.

مرتبط با:هشدار نسبت به کاهش نیروی کار در تلاش برای آب و هوا آن 'بدترین بحران'

به تعویق انداختن خارج از کشور از بازگشت به آسمان به عنوان به خوبی به عنوان دیگر تنظیم کننده را هفته به دنبال FAA.

در اینجا چیزی است که انتظار می رود:

درآمد: اجماع از 27 وال استریت تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet خواستار GAAP از دست دادن $1.86 یک سهم برای بوئینگ که در مقایسه با GAAP از دست دادن $5.21 سهم در سه ماهه دوم سال 2019.

تحلیلگران انتظار یک تنظیم از دست دادن $2.56 یک سهم که در مقایسه با یک تنظیم از دست دادن $5.82 یک سهم از یک سال پیش. سه ماهه دوم سال گذشته بود که اولین سه ماهه پس از 737 Max groundings.

Estimize یک وردپرس پلت فرم است که جمع آوری برآورد از تحلیلگران وال استریت و همچنین خرید-سمت تحلیلگران صندوق مدیران شرکت مدیران دانشگاهیان و دیگران در انتظار یک تنظیم از دست دادن $2.42 یک سهم.

درآمد: تحلیلگران بررسی FactSet انتظار فروش $13.16 میلیارد دلار برای بوئینگ را از $15.75 میلیارد سال پیش. Estimize می بیند درآمد حاصل از $13.39 میلیارد دلار برای این شرکت است.

سهام جنبش: تا کنون این سال, بوئینگ سهام از دست داده اند و 46 درصد در مقایسه با ضرر و زیان حدود 7 درصد برای میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.68% و 1% برای S&P 500 شاخص SPX -0.61% در همان دوره است. بوئینگ یک داو جزء.

چه چیز دیگری انتظار: تحلیلگران در سوانسی در اوایل این ماه نگران بودند که اجماع انتظارات برای بوئینگ نگاه بیش از حد بالا ساخت سه ماهه "کارت های وحشی."

سه ماهه دوم "خواهد شد ظروف سرباز یا مسافر" آنها گفت: با EPS انتظار می رود به دنبال از دست دادن "خوش بینانه با توجه به شدت کاهش تجاری تحویل/خدمات فروش و سنگین قطع و حداکثر غرامت پرداخت" گفتند.

خونتان COVID-19 نفر در ایالات متحده و تجدید تنش ها با چین اضافی headwinds.

چندین خطوط هوایی گرفتار شیب کاهش در درآمد به لطف نزدیکی وقفه کسب و کار و اوقات فراغت سفر در حال حاضر اعلام بازنشستگی از برخی از آنها بوئینگ هواپیما و تعویق و یا لغو سفارشات خود را در دسترس نباشد.

در اوایل این ماه بوئینگ گزارش شده است که آن را تحویل 70 هواپیما در این سال از طریق ژوئن 71 ٪ در سال در سال.

همچنین نگاه کنید به: بوئینگ Q2 تجاری هواپیما تحویل افت 78% از سال گذشته به عنوان COVID-19 وزن

"از همه مهمتر لغو همچنان به خوردن دور در جمع" تحلیلگران در RBC گفت: در یک توجه داشته باشید. در سمت روشن ماه ژوئن می توانست اوج بد, اخبار, در, فروش, مقابل, تحلیلگران گفت.

"هر چند کوتاه مدت عامل محیط زیست باقی می ماند و تلخ ما مشاهده ژوئن تحویل (پایین 73% در سال در سال و 150% ماه-در-ماه) به عنوان نشانه ای که بدترین تولید headwinds در ارتباط با حداکثر پایه و COVID-19 به احتمال زیاد پشت سر ما" گفتند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن