هواپیمایی متحده بازیابی پرواز در 150 آمریکا و کانادا در ماه جولای اضافه کردن nonstops

کریس Woodyard ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:21 PM EDT Jun 5, 2020در یکی دیگر امیدوار, ثبت نام برای سفر

توسط NEWSAMINS در 17 خرداد 1399

در یکی دیگر امیدوار, ثبت نام برای سفر هوایی United Airlines در حال رفتن برای بازگرداندن برخی از پروازهای آن را به حال تعلیق با توجه به کروناویروس در 150 ایالات متحده و کانادا.

ایران قصد دارد تا ماه ژوئیه فاش جمعه به ایالات متحده آمریکا امروز در یک ایمیل آمد که این هفته بسته با چندین شاخص از شرکت های هواپیمایی که مسافر ترافیک همچنان به گزاف گویی پس از اقامت در خانه سفارشات کاهش حجم به سطح دیده نمی شود پس از 1950s.

حتی با از سرگیری برخی از خدمات ایران گفت: در راستای ظرفیت مسافر در ماه جولای هنوز هم پایین 70 درصد نسبت به زمان مشابه در سال گذشته. هنوز که بهبود از ماه ژوئن زمانی که آن را خارج از 87 درصد. تابستان فصل تعطیلات است که معمولا زمان رونق برای شرکت های هواپیمایی.

ایران نیز تا به حال یک خبر خوب برای آگهی که نفرت داشتن به اتصالات: 140 nonstop مسیرهای که معلق شده بود در حال ترمیم است.

بیشتر: Coronavirus همه گیر شده است "بسیار مخرب" برای بسیاری از آفریقایی هواپیمایی

برخی از خدمات از سر گرفته خواهد شد به شهرستانها است که به طور معمول تعداد زیادی از مسافران کسب و کار – نیویورک و بوستون و سیاتل و فیلادلفیا در میان آنها – که بیشتر شرکت ها اجازه می دهد کارکنان به بازگشت به کار.

اما ایالات گفت: همچنین از جمله برخی از کلید اوقات فراغت گرا مقصد مانند چارلستون کارولینای جنوبی; پورتلند مین; شهرهای مختلف در فلوریدا و لاس وگاس جایی که عمده هتل-کازینو تفریحی بازگشایی در این هفته به لذت از قماربازان و دیگر پناهجویان لذت.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجازه خواهد داد که محدود پرواز با شرکت های هواپیمایی به ما نمی ممنوعیت

ایران گفته است که همچنین با اضافه کردن خدمات به فرودگاه که در خدمت پارک های ملی و مناطق بیابانی مانند آسپن کلرادو و جکسون هول وایومینگ "که در آن اجتماعی فاصله طبیعی از ویژگی های."

شهرهای کانادا با خدمات ترمیم خواهد شد عبارتند از: تورنتو, مونترال, کلگری و ونکوور, ایالات گفت.

دیگر خدمات بین المللی است که در واکنش بیش از حد. ایران است, افزایش پروازها به مقصد اروپا از واشنگتن و سان فرانسیسکو. خدمات در حال بازگشایی به توکیو-هاندا در ژاپن, هنگ کنگ, سنگاپور و سئول, کره جنوبی همراه با گسترش خدمات به امریکا لاتین و کارائیب است.

به طور کلی ایالات گفت: بین المللی آن ظرفیت را 75% در ماه ژوئیه نسبت به ماه مشابه سال گذشته بهبود بیش از 90% کاهش در این ماه.

شرکت های هواپیمایی دیگر نیز گزارش تقاضای بازگشت.

بیشتر: United Airlines اعلام اجرایی کاهش بخشی از کاهش 30 ٪ در مدیریت کارکنان پشتیبانی

خطوط هوایی آمریکا گفت که آن روزانه تعداد مسافر بود تا به 110,000 در ماه مه از یک مارس به پایین ترین 32,000.

"ما در حال دیدن آهسته اما مداوم افزایش تقاضای داخلی گفت:" Vasu رجا و آمریکا و معاون ارشد رئیس جمهور از شبکه, استراتژی, در بیانیه ای. "پس از یک بررسی دقیق از داده های ما ساخته شده است یک ماه جولای برنامه برای مطابقت."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن