بازار فوق العاده: سرمایه گذاران تعجب می کنم اگر بازار اوراق قرضه را تسلیم این هفته است که به همه روشن سیگنال در بازار سهام تجمع

سرمایه گذاران اوراق قرضه ماند بدبین در اقتصاد ایالات متحده را به چشم انداز برای بسیاری از این سال به عنوان بیم

توسط NEWSAMINS در 17 خرداد 1399

سرمایه گذاران اوراق قرضه ماند بدبین در اقتصاد ایالات متحده را به چشم انداز برای بسیاری از این سال به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جاروب در سراسر جهان حتی به عنوان بازار سهام و بهبود آن از اواخر ماه مارس پایین اما حتی وزارت خزانه داری ایالات متحده معامله گران در حال حاضر شاهد نشانه هایی از نور در انتهای تونل ارسال بازده تا به شدت این هفته است.

افزایش بازده بالا بردن سوالات میان برخی در وال استریت در مورد چه ریزشی بازار اوراق قرضه حاکی از بازار سهام را در مسیر در هفته های آینده در میان نگرانی که S&P 500 شاخص های دیدنی و جذاب رالی از آن, مارس 23 پایین در حال تبدیل شدن به حد.

سرمایه گذاران بیشتر نشان می دهد افزایش بازده صعودی برای سهام اوراق قرضه خریداران در نهایت به اطراف بازار سهام که تلاش برای راه اندازی مجدد فعالیت های کسب و کار تعطیل توسط pandemic اجازه خواهد داد که قوی بهبود اقتصادی ایالات متحده را نگه دارید این سال است.

تا به این هفته استارک واگرایی بین بالا پرواز سهام و افسرده بازده اوراق قرضه بود تضعیف سرمایه گذار ایمان در افزایش بیشتر در خطر ابتلا به قیمت دارایی ها که در حال حاضر نصب شده و سود قابل توجهی در چند هفته گذشته.

"چیزی تا به حال به من بدهید. یا ریسک دارایی به حال این همه اشتباه و یا نرخ های بیش از حد نزولی در اقتصاد است. در حال حاضر به نظر می رسد نرخ بازار شروع به شکوه و شکایت کردن" گفت: Padhraic Garvey منطقه ای رئیس تحقیقات در نشستند در مصاحبه ای با اشاره به پیوند-بازار گذشته بود به عضویت در reflation روایت را با ضرب و شتم به پایین در حال ظهور بازار اوراق قرضه و سهام نشان دادن جریان هفته گذشته است.

برای هفته میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +3.15% افزایش 6.8% S&P 500 SPX +2.62% به دست آورد 4.9% در حالی که نزدک کامپوزیت COMP +2.06% پیشرفته 3.3 درصد و شاخص Nasdaq-100 , NDX, +2.02% افزایش 2.8 درصد افزایش یابد.

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.901% افزایش 8.5 امتیاز را بر اساس جمعه به پایان رسید در ده هفته از 0.90% در روز جمعه و ممکن است در راه خود را به هدف قرار دادن سطح 1%. در پایان هفته گذشته معیار عملکرد را در ایستاده بود 0.65% در مقایسه با.

ببینید: در اینجا دلیل دیگری برای بازار سهام رالی — دلار آمریکا را تقریبا سکوت کشویی'

پس از همه سرمایه گذاران اوراق قرضه معمولا افتخار بودن بهتر prognosticators در پیچ و تاب از رشد اقتصادی ایالات متحده بیشتر از خود تا ابد شاد همتایان خود در بازار سهام. این خصوصیات ادراک معامله گران اوراق قرضه گرفته اند ممکن است یک ضربه انتظارات برای رشد دوباره بجای اول برگشتن نشان می دهد تا در سراسر چندین گوشه و بازارهای مالی است.

سهام-اوراق قرضه قطع در بخش منعکس نگرانی های, توسط وزارت خزانه داری سرمایه گذاران به اینکه تریلیون در کمک های مالی تصویب شده توسط کنگره و فدرال رزرو خواهد بود به اندازه کافی به reflate اقتصاد است.

دولت آمریکا تزریق کرده برخی از 3 تریلیون دلار در محرک های مالی به اقتصاد در حالی که فدرال رزرو در ترازنامه افزایش به $7.21 تریلیون دلار از ژوئن 3, در میان تلاش برای کاهش شدت رکود اقتصادی ساخته شده توسط کسب و کار تعطیلی به حد COVID-19 را گسترش. آن اقدامات بوده است اغلب اشاره به عنوان یکی از دلایل اصلی پشت بازار سهام و بهبود آن از مارس 23 پایین.

اما ممکن است مشاغل آمریکا در گزارش وزارت کار ایالات متحده در روز جمعه ممکن است در نهایت به پایان رسید و این نگرانی ارائه یکی از اولین نقاط داده ها نشان اثربخشی سیاست های محرک نشان می دهد که بدترین ویرانی اقتصادی از COVID-19 همه گیر ممکن است بیش از.

اقتصاد ایالات متحده اضافه شده 2.5 میلیون شغل ممکن است خوب بالا MarketWatch-نظرسنجی اجماع 7.25 میلیون شغل در حالی که نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3% از پس از جنگ جهانی دو رکورد از 14.7 درصد در ماه آوریل است.

"یک [شغل] گزارش مثل این قطعا تماس های که نمایش به سوال" بیل کالاهان سرمایه گذاری استراتژیست در Schroders گفت MarketWatch.

جزئیات: 'بزرگترین حقوق و دستمزد در تاریخچه' — اقتصاددانان واکنش نشان می دهند به گزارش مشاغل

انتظارات تورمی نیز ممکن است خزنده تا به عنوان کوتاه مدت خطر تورم منفی از بین می رود گفت: کالاهان. بر اساس تجارت در وزارت خزانه داری ایالات متحده تورم محافظت اوراق بهادار, اوراق قرضه سرمایه گذاران انتظار برای قیمت مصرف کننده افزایش می یابد دهه آینده در ایستاده بود 1.26% از 0.50% در مارس 19.

اما بازده بالاتر لزوما یک مزیت برای بازار سهام است.

دو تا از مهم ترین رانندگان از حقوق صاحبان سهام بازده سطح بازده اوراق قرضه و با سرعت از شرکت های بزرگ درآمد, رشد, مدرسه کسب و کار وارتون استاد امور مالی جرمی سیگل گفت MarketWatch.

کاهش بازده اوراق قرضه می تواند به افزایش جذابیت سهام به عنوان بازده تولید از برگزاری ریسک سرمایه گذاری مانند اوراق قرضه رسید. در flipside بازده بالاتر می توانید برگزاری Treasurys جذاب تر. این بدان معناست که سهام را برای تولید غنی تر بازده نسبت به اوراق قرضه به منظور جلب پول از سرمایه گذاران.

و بازده بالاتر می تواند هزینه های استقراض در زمانی که دولت فدرال و شرکت ها با در نظر گرفتن افزایش بدهی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

در عین حال تاریخ نشان می دهد که وجود دارد به مراتب بیشتر روزهایی که سهام رز همراه با بازده در مقابل روز هنگامی که سهام افزایش یافت و بازده کاهش یافت و با توجه به تحقیقات توسط کردیت سوئیس.

چرا که در طول دوره های زمانی که reflation انتظارات در حال به دست آوردن زمین و سهام و توانایی زنده ماندن بازده بالاتر و بنابراین هر دو اغلب با افزایش هر یک از دیگر با توجه به جاناتان گلوب ارشد حقوق صاحبان سهام استراتژیست در کردیت سوئیس.

بررسی: آیا شرط بندی در کاهش بازده اوراق قرضه به درایو سهام-بازار سود: کردیت سوئیس

برای هفته آینده سرمایه گذاران خواهد شد در تمرکز فدرال رزرو در نشست روز چهارشنبه هنگامی که رئیس جروم پاول را نظر بر اقتصاد چشم انداز و اینکه بیشتر اقدامات مورد نیاز برای حمایت از رشد. معامله گران در حال به دنبال نشانه هایی است که بانک مرکزی ممکن است اتخاذ یک سیاست دربندی بازده برای برخی از سررسید در یک استراتژی شناخته شده به عنوان عملکرد منحنی کنترل.

آمار اقتصادی ایالات متحده در هفته آینده را نشان می دهد دولت از فشارهای ناشی از تورم در میان همه گیر. ممکن است خوانش برای مصرف کننده قیمت قیمت تولید و قیمت واردات می تواند نشانه ای از چگونه مصرف کنندگان reined در هزینه های خود را.

وجود خواهد داشت یک تعداد انگشت شماری از شرکت های آمریکایی گزارش درآمد هفته آینده از جمله AMC سرگرمی Holdings, Inc. AMC +9.85%, Tiffany & Co. TIF +6.51%, و Adobe, Inc. ADBE, +1.84%

همچنین بخوانید: دریافت آماده برای تغذیه به استقرار تست نشده سیاست های پولی طرح در ماه سپتامبر تحلیلگر می گوید:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب