در مواجهه با تهدید به مرگ و بدون پرداخت شهرداران هستند و در خط مقدم فرماندهان coronavirus همه گیر

مورین Groppe ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:00 PM EDT 26 مه سال 2020شهردار نان Whaley مواجه شده است و سه

توسط NEWSAMINS در 6 خرداد 1399

شهردار نان Whaley مواجه شده است و سهم خود را از شرایط اضطراری در دیتون اوهایو.

آتش سریع خط تورنادو پاره از طریق شهر خود را از یک سال پیش. در ماه اوت یک جرم تیراندازی به سمت چپ و نه قربانیان کشته و 17 زخمی شدند. می گیرد در حال حاضر پیشتاز شهر خود را در پاسخ به کروناویروس همه گیر و آگاه است که چالش های این بحران خواهد آخرین طولانی تر از هر چیزی او را در برخورد با قبل.

"شما به سرعت متوجه آن ماراتن و نه با حداکثر سرعت دویدن به طرف دیگر" او گفت:. "شما باید به نوع نگه داشتن انرژی خود را برای مسافت های طولانی."

بر خلاف سال گذشته هنگامی که او مواجه تورنادو و تیراندازی در خود شهرداران سراسر کشور در برخورد با مشکلات مشابه.

"ما بدانند آن هم" او گفت:. "من هرگز احساس نزدیک به همکار من شهرداران نسبت به من احساس می کنم در حال حاضر."

'آقای رئیس جمهور عزیز لطفا در خانه بمانند!': شهردار بالتیمور می پرسد مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید از شهرستان میان مستند

خط مقدم فرماندهان

شهرداران نمی آمد تا با "محلی اعدام, دولت موفق و فدرال پشتیبانی" رویکرد است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب رسید برای مبارزه با کروناویروس. اما آنها در خط مقدم فرماندهان.

در حالی که فرمانداران باید در کانون توجه شهرداران شده است دیدن از نزدیک, هر روز چقدر دیگر یک محله نوار و جلو پنجره می تواند بدون مشتریان قبل از آن باید به طور دائم شاتر چگونه بسیاری از ماسک ارشد مرکز را ترک کرده است, چه مواد غذایی بانک خطوط هستند و چگونه بسیاری از کارکنان خود را ممکن است به زودی از کار.

بعضی از آنها رو تهدید به مرگ و نژادپرستانه حملات خود را برای اقامت در خانه سفارشات ساخت زندگی و مرگ تصمیم گیری است که ممکن است در برابر اقدامات صورت گرفته توسط فرمانداران و یا دولت و دادگاه عالی.

حداقل یکی صرف نظر کردن از حقوق و دستمزد او را به عنوان او مانند بسیاری از شهرداران سراسر کشور مبارزه با بی سابقه بودجه ،

دیگران repurpose کارگران شهرستان تبدیل کتابخانه به دولت کمک محققان و پارکینگ مجریان به پارک رنجرز.

به عنوان شهرداران اقامت در تماس مداوم با یکدیگر مبادله ایده ها و به اشتراک گذاری بهترین شیوه آنها کشف کردن راه برای کمک به کسب و کار بازگشایی و پاداش کسانی است که انجام آن با خیال راحت. آنها در حال فکر کردن به آینده به آنها چه می خواهند جوامع خود را به نگاه مانند زمانی که همه گیر است و بیش از امید به استفاده از آن مجبور اختلال به عنوان یک فرصت برای نوآوری و حل مشکلات دیرینه.

شهرداران چهره برخی از همان مبارزات به عنوان موکلین خود – همسر بیمار با COVID-19 یا یادگیری کودکان از خانه به مقابله با آنها چه برخی می گویند یکی از مهم ترین شغل: کمک به جامعه خود مقابله ذهنی با باور نکردنی عدم قطعیت و طرح ریزی اعتماد به نفس آنها را از طریق آن دریافت کنید.

واکسن: چین می شود 'امیدوار کننده' نتایج اولیه از COVID-19 آزمایش واکسن

"شما یک مشاور. شما یاور است. شما یک شفا دهنده است. ... تو یک رویایی" گفت: Bryan بارنت شهردار روچستر هیلز میشیگان و رئیس جمهور ایالات متحده در کنفرانس شهرداران. "وجود دارد بسیار هیجانی و عدم قطعیت در جوامع ما در حال حاضر. و این یک مزیت فوق العاده ای که شهرداران باید در این است که آنها باید اعتماد عمومی را بیشتر از هر سطح از دولت است."

یک نظرسنجی اخیر پشت او را.

مورد اعتماد ترین و سخت ترین ضربه

هفتاد و دو درصد از رای دهندگان در نظر سنجی این ماه توسط هریس نظرسنجی می گویند که آنها اعتماد اظهارات از شهرداران خود در مورد گسترش coronavirus. که کمی بالاتر از 68% که اعتماد اظهارات خود را از فرماندار و مراتب بالاتر از 44 درصد که اعتماد چه تهمت می گوید.

رای دهندگان رای دولت های محلی' پاسخ به coronavirus بهتر از فرمانداران و رئیس جمهور با وجود این واقعیت است که شهرها را ضربه سخت شده.

شهرستانها به سهم نامتناسب از کسانی که بیشتر در معرض این بیماری همه گیر – افراد کم درآمد و مردم از رنگ گفت: امی لیو مدیر شهری سیاست برنامه در موسسه بروکینگز. ساخته شده است که آنها را محتاط تر در مورد بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله محدودیت حتی در حالی که هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه فرمانداران باید نقل مکان کرد و به سمت بازگشایی, او گفت:.

"نه تنها ما دیدن, در سراسر کشور, تنش بین فرمانداران و کاخ سفید اما حتی در سراسر کشور وجود دارد برخی از تنش ها بین شهرها و کشورهای خود را در مورد مدیریت بازگشایی" لیو گفت. "و است که چرا ما شاهد چنین آمیخته بازیابی در حال حاضر."

فلوریدا سوالات آزمون: FDA بررسی دهها هزار نفر از COVID-19 نتایج آزمون

تهدید به مرگ و حملات نژادپرستانه

یکی از بدترین روز شهردار G. T. به bynum زندگی بود در ماه مارس زمانی که او دستور بسته شدن تمام کافه ها و رستوران ها در Tulsa, Oklahoma – دو روز پس از فرماندار تشویق Oklahomans به دنبال خود منجر شود و ناهار خوردن.

هنگامی که به bynum بعد صادر پناهگاه در محل سفارش بسیاری از مردم از او تشکر کرد اما دیگران نسبت به او را به هیتلر نوشت و در نظر قطعه برای نیویورک تایمز.

در Nevada, Reno, شهردار هیلاری Schieve تعجب بسیاری از کارکنان خود را هنگامی که او دولت را سیاست رسمی و خواستار بسته شدن کسب و کار, مارس 16.

بلافاصله پس از کسب و کارهای غیر ضروری بودند توقیف گوشی های شهرستان در سالن را منفجر کرد. اداره پلیس افزایش امنیت برای اعضای شورای شهر و Schieve.

"ما این تماس از مردم در عمده وحشت عمده ترس است. من در گرفتن پیام های متنی" Schieve گفت: رنو روزنامه-مجله.

Schieve یک پیوند کلیه گیرنده ضعف سيستم ايمنی بنابراین او بیشتر وقت خود را صرف خود منزوی در خانه.

چه ترس Schieve بود که یک مرد شروع به ساخت تماس های تهدید آمیز روز بعد به دست دوم فروشگاه لباس او صاحب. فروشگاه کارکنان عمدتا توسط نوجوانان که به نام او در وحشت است.

"آنها در تماس با من گفت:" یک مرد خواستار شد و گفت: او می خواست به من تجاوز و کشتن من" Schieve گفت. "مرد خواستار نگهداری و تهدید."

مدتی کوتاه بعد Schieve گفت: او در یک کنفرانس تلفنی با همکار شهرداران از سراسر کشور به ارائه مشاوره به کسانی که با توجه به خود بسته شدن سفارشات.

"آنچه من در گفتن آنها بود گوش, برای کسانی از شما که در این وضعیت و در عین حال به فکر ساخت حرکت شما نیاز به درک قدر چه اتفاقی می افتد و استرس و وحشت از آنچه که می آید همراه با آن است. بنابراین آماده می شود,', " او گفت:.

رای گیری غایب: جمهوری خواهان و دموکرات فشار پیش رو به عنوان برگ برنده انفجار میشیگان بیش از آن

دختر آتلانتا شهردار Keisha لنس کف اتفاق افتاده است به دنبال بیش از شانه خود را در روز در ماه آوریل زمانی که مادر او دریافت یک متن با استفاده از یک نژادی لقب و گفتن او به "خفه شو و بازگشایی آتلانتا." متن نیز ارسال شده به یکی از دیگر کودکان است.

کف مشترک متن پیام توییتر به مردم را آگاه است که حتی در یک بیماری همه گیر "هنوز هم وجود دارد افرادی که در حال تلاش برای تقسیم ما است."

"من آن را مهم است که مردم آنچه را که این هنوز هم به نظر می رسد مانند" او گفت:. "این چیزی است که مردم از رنگ را در سر خود را. این چیزی است که هنوز هم اتفاق می افتد هر روز در امریکا است."

چگونه برای بازگشایی

بازگشایی بحث شده است به خصوص در گرجستان که در آن پایین بوده و صریح در انتقاد او از رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ بحث برانگیز طرح به لغو محدودیت حتی به عنوان عفونت در حال افزایش بود. او گفت که او امیدوار است که با وجود مخالفت کمپ تصمیم درست به دلیل وجود دارد هیچ به نفع ترکیبات خود را به او قادر به گفتن "من به شما گفته است."

"وجود یک شهردار در کشور – عاقل شهردار به هر حال – چه کسی می خواهد در تقابل با فرماندار," او گفت:. "این یک جای خوب به دلیل وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما باید با هم کار کنند و با تکیه بر هر یک از دیگر."

در کلمبیا, کارولینای جنوبی, که در آن شهردار استیو بنیامین گرفته شده محدود تر مراحل از فرماندار او تشبیه آن به "تلاش خود را برای ایجاد فرهنگ اینجا را در شهرستان خود را."

"ما در یک موقعیت که در آن ما در حال تعیین زمانی که ما بازگشایی," او گفت:.

"بنابراین اگر ما نمی توانیم تعیین زمانی که ما نیاز به کشف کردن چگونه است."

کلیساها: مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای روز یادبود کلیسای reopenings اما می فرستد از سیگنال های مختلط در اجرای

برای بنیامین که شامل آینده با یک مهر تایید برای کسب و کار به دنبال بهترین شیوه. به این معنی رهبری ملی "شهرداران برای ماسک" ابتکار عمل به توزیع بیش از 1 میلیون ماسک برای ساکنان شهر و ایستاده در یک پارکینگ شخصا به توزیع آن در کلمبیا. و به این معنی مکرر ارتباطات در حالی که تلاش برای مدل رفتاری امن.

"من ماندن در این خبر حتی اگر من تا به حال کوتاه کردن مو در دو ماه" بنیامین گفت. "من نگاه وحشتناک است."

پوشیدن ماسک ، اطمینان حاصل کنید. اکثر دموکرات ها و جمهوریخواهان می گویند که بررسی نشان می دهد

بودجه عظیم شکاف

مناطق شهری درایو اقتصاد کشور و بودجه عظیم شکاف شهرستانها به عنوان درآمد مالیاتی و سایر درآمدها سقوط کردن صخره را طولانی رکود گسترده و بدون کمک های فدرال گفت: علامت Muro, سیاست مدیر در بروکینگز' شهری سیاست های برنامه است.

"این منجر به اخراج گسترده و برنامه و خدمات کاهش در زمانی که کسانی که تا حد زیادی مورد نیاز است." "این سخت است برای قرار دادن با هم مقیاس مالی مشکل است."

دولت محلی اشتغال پایین بود 801,000 در آوریل, با توجه به U. s. اداره آمار نیروی کار. به طور کلی ضرر و زیان هستند و از قدر دیده نمی شود پس از رکود بزرگ اقتصادی فاجعه که موجب ایجاد کنفرانس ملی شهرداران.

وضعیت آنقدر وخیم که شهرداران گفت: "ما باید برای رفتن به دیدار با رئیس جمهور گفت:" تام کوکران مدیر عامل و مدیر اجرایی این کنفرانس است.

"این سازمان بسیار زیاد بود متولد به افسردگی و (ما) نیز بخش بزرگی از بازیابی," او گفت:.

به طور مشابه شهرداران امروز درخواست تجدید نظر به واشنگتن برای کمک به.

در نیویورک در آلبانی, شهردار کتی شیهان تشویق شهروندان برای تماس با تهمت و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky. او را متوقف و در نظر گرفتن حقوق و دستمزد را از نزدیک $135,000.

انتظار یک 18 میلیون دلار درآمد کسری, شیهان گفت: او چهره ویرانگر کاهش پرسنل و خدمات بدون کمک های فدرال.

شیهان خبری اعلام اخراج برای دیدن اینکه آیا سنا واکنش نشان می دهند به خانه عبور از یک امداد لایحه که شامل 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی. تصمیم نهایی خواهد شد و باید ساخته شود به زودی.

"هر هفته که من تاخیر بیشتر ما را مجبور به قطع," او گفت:. "تنها راه برای دریافت این سطح از کاهش است برای جلوگیری از ارائه خدمات خاص است."

چشم انداز برای آینده

با وجود چالش های, Madison, Wisconsin, شهردار Satya رودز-کانوی خندید وقتی پرسید که آیا او دوم-حدس زدن او تصمیم به اجرا برای این پست سال گذشته است. او بسیار "عادی" زمان در دفتر قبل از همه گیر رسید. او ساخته شده تصمیم گیری های دشوار مانند نگه داشتن شهر خود را محدودیت در محل پس از دادگاه عالی ایالت زده فرماندار اقامت در خانه سفارش دهید.

او در حال حاضر فکر کردن به آینده چگونه او امیدوار مدیسون بیرون می آیند قوی تر است.

"همه گیر شده واقعا برجسته شکاف در جامعه ما است. آن را به ارمغان آورد و حتی بیشتر با توجه به نژادی و نابرابری اقتصادی و نابرابری," رودز-کانوی گفت. "من فکر می کنم ما باید یک فرصت به عنوان ما شروع به رشد اقتصاد ما دوباره به رشد چیزی است که عادلانه تر است که بیشتر پایدار."

طرح ریزی یک چشم انداز مثبت برای آینده مهم است گفت: بارنت روچستر هیلز میشیگان شهردار که منجر ایالات متحده در کنفرانس شهرداران مدت کوتاهی پس از به پایان رساندن یک زوم تماس با حدود 50 صاحبان کسب و کار.

"هدف من در تماس است که بود ... به بیرون آمدن اعتماد به نفس و حمایت از آنچه که آنها در حال انجام," او گفت:. "از آنجا که من می دانم که آنها نگاه به من و اگر من به دلسرد و یا محزون که مجموعه یک تن است که من علاقه ای ندارم در محیط است."

او را نگه می دارد تا خود ارواح از طریق یک تماس او میزبان هر جمعه با شهرداران سراسر کشور است.

به همین ترتیب در لوئیزویل, کنتاکی, شهردار گرگ فیشر چالش های بی سابقه ای مواجه شده است "اما همچنین بسیاری از بی سابقه شادی است." این شهرستان راه اندازی شد "بلند لو" ابتکار است که شامل روزانه فعالیت های آنلاین – از جمله برنامه های آموزش و پرورش فعالیت های هنری و "تمرکز حواس" جلسات. وجود یک جامعه song ایجاد شده با کمک از 30 نوازندگان رهبری این شهر را رهبر ارکستر. این آهنگ به جمع آوری پول برای "یک لویی" صندوق امداد برای کمک به خانواده ها و کسب و کار و سازمان ها تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

"ما نزدیک تر می شوند در یک راه بودن بیشتر از هم جدا," او گفت:. "و هنگامی که ما در طرف دیگر از این چیزی که همه ما باید بیشتر ابزار در جعبه ابزار ما برای ایجاد یک بهتر شهر است."

'تأثیر همه ما'

فیشر کار کرده است روز طولانی در طرح هایی حتی به عنوان همسر یک پزشک آلوده شد با COVID-19 چیزی که او نمی علنا به اشتراک بگذارید تا زمانی که او بهبود یافته است.

"این بسیار دشوار بود," او گفت:. "سپاسگزاری او را در شکل خوب است."

در آتلانتا پایین بود و ریاست مجازی توسعه اقتصادی در جلسه صبح روز پنجشنبه هنگامی که او متوجه او می خواهم را فراموش کرده اید برای بیدار کردن پسرش برای آموزش مجازی کلاس.

"من تا به حال برای اجرای دو پرواز از پله ها," او گفت:. "بنابراین من دست زدن به (همه گیر) همان راه مردم در سراسر آمریکا انجام آن هر و هر روز."

که تفاوت از بحران های دیگر شهرداران پرداخته اند که ترکیبات ممکن است احساس کرده و رهبران آنها می دانستند آنچه را که آنها در حال رفتن را از طریق کف گفت.

"اما این که" او گفت: "چیزی است که تأثیر همه ما است."

کمک: Anjeanette دیمون رنو روزنامه-مجله.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن