نیوجرسی, نیویورک شهرستان و چند California counties مکث داخل سالن ناهار خوری — چرا از آن است که بسیار خطرناک است ؟

رستوران در نیوجرسی شد تا برای بازگشایی برای داخل سالن ناهار خوری در روز پنج شنبه اما روز دوشنبه رژیم صهیونیستی

توسط NEWSAMINS در 12 تیر 1399

رستوران در نیوجرسی شد تا برای بازگشایی برای داخل سالن ناهار خوری در روز پنج شنبه اما روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی گفت که آن را نمی خواهد اتفاق می افتد. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اما تنها متوقف داخل سالن ناهار خوری در شهر نیویورک که قرار بود به بازگشایی در هفته آینده و در سراسر دولت است.

"این است که شهر نیویورک تنها اصلاح به دلیل رک و پوست کنده آن را یک مشکل این است که اکثر تلفظ در شهر نیویورک" کومو گفت: در جلسه شنبه برگزار شد. "ایالت نیویورک در حال انجام است اما من احساس می کنم که وجود دارد طوفان ابرها در افق," او اضافه شده است.

ساعت بعد کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور 19 استان ها در دولت "نزدیک سرپوشیده عملیات" برای رستوران ها و همچنین از wineries و سینما.

"فضای باز ناهار خوری به خوبی کار کرده است در سراسر خارجه نیویورک, شهرستان شامل" کومو گفت: در قبل از جلسه برگزار شده در روز دوشنبه. که گفت:, "شده اند وجود دارد هیچ اصلی شیوع بیماری های مربوط به داخل سالن ناهارخوری" نیویورک, وزارت بهداشت, سخنگوی, گفت, MarketWatch.

"ما را دیده اند خوشه در کشورهای دیگر رانده می شود, در بخشی از بازگشت از مراجعان به داخل سالن موسسات ناهار خوری که در آن آنها در حال نشسته و بدون پوشش صورت قابل توجهی برای دوره های زمانی" مورفی گفت: در جلسه دوشنبه برگزار شد.

" 'هیچ چیز جادویی در مورد شش فوت است. که در مورد که میانگین فاصله قطرات تنفسی می تواند سفر به طوری که بیشتر از هم جدا از مردم است که همیشه بهتر است.' "

— رایان Malosh یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه میشیگان دانشکده بهداشت

بنابراین چه چیزی باعث داخل سالن ناهار خوری ریسک?

برای شروع می توان آن را بسیار سخت تر به فضا جداول بیشتر از هم جدا هنگامی که شما در داخل. حتی اگر شش پا است که به طور گسترده ای به اطلاع عموم فاصله مردم باید در حفظ و نگهداری از یک دیگر برای جلوگیری از به طور بالقوه آینده در تماس با قطرات تنفسی است که می تواند انتقال coronavirus وجود شواهد علمی که این قطرات توانایی سفر فراتر از شش فوت است.

"وجود دارد هیچ چیز جادویی در مورد شش پا" گفت: Ryan Malosh یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه میشیگان دانشکده بهداشت عمومی. "این مورد که میانگین فاصله قطرات تنفسی می تواند سفر به طوری که بیشتر از هم جدا از مردم است که همیشه بهتر است."

در بالا از آن, تصفیه هوا است که به طور کلی بهتر است در خارج از منزل از داخل خانه به دلیل ذرات اتاق بیشتر به پراکنده Malosh گفت. "خارج از منزل, نور ملایم می تواند پراکنده کردن ذرات بدون محدودیت در فاصله آنها سپس می توانید سفر."

شام نمی تمایل به پوشیدن ماسک در خارج از منزل. اگر مردم ماسک در داخل خانه این است که می تواند به طور قابل توجهی پایین تر شانس پراکنده ویروس حاوی ذرات گفت: Thomas روسیه و رئیس بخش بیماری های عفونی در دانشگاه بوفالو.

" 'در حال حاضر رفتن به خطرناک برای رفتن به مدرسه و دانش آموزان ابتدایی به پوشیدن ماسک در حال رفتن به سخت خواهد بود اما آن را به یک فعالیت مهم است که بسیار متفاوت تر از رفتن به رستوران در داخل خانه.' "

— توماس روسیه و رئیس بخش بیماری های عفونی در دانشگاه بوفالو

در واقع بیش از 140 مشتریان که بازدید یک سالن مو بر اساس در اسپرینگفیلد-Greene County, Mo. که در آن دو سبک تست مثبت برای coronavirus نیست قرارداد این ویروس خود را. شهرستان, مدیر بهداشت رس گودارد ذکر شده "ارزش از پوشش" را به عنوان دلیل 140 مشتریان و شش سایر کارکنان در سالن نیست قرارداد coronavirus.

در همین حال بیش از 100 نفر از coronavirus ترسیم شد به یک نوار در شرق و لانسینگ, میشیگان. که بازگشایی در تاریخ 8 ژوئن. Malosh استفاده از این به عنوان یک نمونه از افزایش خطر ابتلا به ناهار خوری را در داخل خانه.

نوار هارپر رستوران و دم میخانه است و پس از تعطیل برای نصب "تصفیه هوا تکنولوژی" با توجه به بیانیه صادر شده در Facebook FB -1.10% در 22 ژوئن.

(هارپر بلافاصله پاسخ به MarketWatch را درخواست دهید.)

حتی اگر مراکز و سالن های سینما در برخی از ایالت' بازگشایی برنامه های مجاز به بازگشایی بعد از رستوران ها می توانید برای بازگشایی داخل سالن ناهارخوری روسیه گفت: داخل سالن ناهار خوری به شمار بیشتر از خطرات.

مرتبط: چگونه COVID-19 می تواند در محیط های دانشگاهی. خواهد بود بی خطر است ؟

"هرگاه وجود یک سناریو که در آن هر کس می تواند پوشیدن ماسک در همه زمان خطر کمتر است" روسیه گفت. "هنگامی که شما از لحاظ جسمی نمی تواند پوشیدن ماسک, اما شما می توانید به حداقل رساندن این خطر با ظاهر آن را به عقب در بین گزش."

ایالات نیویورک و نیوجرسی است که به ضربه بسیار سخت توسط این ویروس نیز در حال برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس در پاییز و "می خواهم برای شروع سال تحصیلی با بهترین شرایط ممکن," روسیه گفت MarketWatch.

"این در حال حاضر به خطرناک برای رفتن به مدرسه و دانش آموزان ابتدایی به پوشیدن ماسک در حال رفتن به سخت خواهد بود اما آن را به یک فعالیت مهم است که بسیار متفاوت تر از رفتن به یک رستوران در داخل خانه."

تا کنون نیویورک تا به حال بیشترین مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ایالات متحده آمریکا (32,062) پس از نیوجرسی (15,107) ماساچوست (8,081) ایلینوی (6,951), پنسیلوانیا (6,712), میشیگان (6,198) و کالیفرنیا (6,171). تگزاس گزارش شده 2,503 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

این COVID-19 همه گیر بود که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر تا به حال آلوده 10,761,214 مردم در سطح جهان و 2,713,195 در ایالات متحده از روز شنبه. آن را تا به حال ادعا کرد حداقل 517,647 زندگی در سراسر جهان 128,421 که در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن