گوش دادن به قسمت 8 از 'Amazin' اما واقعی': 'در برنده تمام پولها' feat. تری Collins

Paul J. Bereswill وجود دارد بسیاری از متس اخبار خارج وجود دارد در این هفته. نلسون فیگورا و من آن را در یک نام

توسط NEWSAMINS در 20 تیر 1399
terry collins mets podcast nypost jackpot
Paul J. Bereswill

وجود دارد بسیاری از متس اخبار خارج وجود دارد در این هفته. نلسون فیگورا و من آن را در یک نام تجاری جدید قسمت از "Amazin' But True" پادکست.

ما برای باز کردن صحبت کردن در مورد Amed روساریو به اردوگاه و مشکل قادر به تف. ما پس از آن به مقوا تصویر cutouts خواهد شد که در غرفه در سیتی زمینه و طرفداران درگیر است. ما شیرجه رفتن به برجسته متس' 60-برنامه بازی. Figgie و من آدرس براد Brach نه گزارش به اردوگاه عین حال و متس بسیار mum تا کنون در بچه ها وجود ندارد و استدلال است. این مناقصه بعد به صورت بالقوه مالک جدید تیم. خواهد استیو کوهن در نهایت خرید متس?

اشتراک در:

         

سابق متس مدیر تری کالینز پس از آن می پیوندد نشان می دهد. کالینز در مورد آنچه که او در حال حاضر انجام این 2015 تیم تبدیل آن به اطراف نگه داشتن مت هاروی در 5 بازی از سری جهانی هاروی مرگ تعقیب Utley, the "را در برنده تمام پولها" جهشی تغییرات در مدیریت سبک مشاوره برای لوئیس Rojas, برخورد با, نیویورک, رسانه های میکی کلاوای در حال انجام پس از 2017 و بازیکن مورد علاقه برای مدیریت.

در اینجا برخی از نکات برجسته این مصاحبه:

کالینز در ترک مت هاروی در بازی 5 2015 سری جهانی:
کالینز: "خوب وجود دارد بسیاری از عوامل به آن است. یکی از چیزهایی که در آغاز راه قبل از آن بود که در 2015 مت نگران بود در مورد نوبت محدودیت و سپس او مطمئن بود اگر او می تواند 185 نوبت بنابراین ما شروع به محدود کردن او و کار خود را بارگذاری. هنگامی که شما در حال مدیریت شما می خواهید آن بچه ها به خارج وجود دارد و کنترل بازی و همه از ناگهانی آن پس از مت شروع به بازی در برابر یانکی ها و من او را پس از پنج نوبت او آمد و گفت: "این چیزی نیست که من می خواهم. من می خواهم به زمین. به طوری که آن را به بازی 5 در اینجا بود که یک پسر بود که در کنترل کامل آن خواهد بود یک چیز اگر او تا به حال بد 8th باز یافته و یا او شده است تلاش برای چند نوبت, اما او تا به حال هشت زمین 8th زمین باز یافته. منظورم او غالب و ما تا به حال Jeurys Familiia در اغل گاو یا حشم بود که آماده است با 50 صرفه جویی حتی اگر او به یک خانه اجرا در 1 بازی او هنوز هم پسر ما. زمانی که مت به من راه می رفت و به او گفت: من خوب هستم من می خواهم این بازی و به من گفت شما آن را کردم...برو اونا رفتن آن پایان. و این نگرشی است که من عاشق آن چیزی است که شما سعی می کنید برای گرفتن بازیکنان خود را به آن نوع از نگرش است که این بازی در دست من است. آن را فقط کار نمی کند برای ما اما من به عقب نگاه در حال حاضر و من واقعا احساس کردم که تصمیم درست را."

کالینز در تعقیب Utley پس از این اسلاید در پلی آف:
کالینز: من واقعا دوست دارم به تماشای بازی او را ... تا زمانی که او را شکست روبن را (تجدا) ، این یک کارهایی حرکت می کند. من می دانم که او نقش سخت من درک می کنم که اما که باید اتوماتیک دو بازی اما این واقعا برایم ناراحت کننده است. من می دانم که تعقیب نقش بازی هر کس می خواهد به بازی با آن سخت است اما من فکر کردم که برای ناخوانده."

کالینز در میکی Callaway لعن یک خبرنگار:

کالینز: من وجود ندارد, بنابراین من نمی دانم چه همه اتفاق افتاده ... از من جنبه شما باید به احترام مردم ، آنها کارفرمایان است. این می بوده ایم ویرایشگر خود را که می خواستند آنها را به بعد از این سوال سختی است و شما خواسته بسیاری از پرسش های دشوار اما, شما باید توجه خود را. من تا به حال یک قطعه از مشاوره از یکی از مدیران به من گفت ... درمان هر فرد رسانه به عنوان اگر آنها در حال ورزش سردبیر نیویورک تایمز بزرگترین روزنامه در جهان است. مهم نیست که چقدر احمق سوال این است که فقط در پاسخ به این سوال ... فقط جواب آن حرفه ای و من سعی کردم به انجام این کار است. شما نمی توانید پس از رفتن خبرنگاران ... شما در حال رفتن برای پیروزی در نبرد است. بنابراین من احساس بد برای میکی. او به پایان رسید تا انجام به خوبی و آنها را به ارمغان آورد اما برای من آن را بیشتر در مورد حفاظت از بازیکن نسبت به حفاظت از شخصیت خود را. شما لازم نیست که به درخواست برای بخشش ... فقط برو بیرون. وقتی دیدم چه اتفاقی می افتد من گفت: پسر تو نمی خوای پیروزی در این نبرد میکی. همه شما انجام داده ام در حال حاضر ایجاد یک موضوع و هر کس در حال رفتن به دنبال هر اشتباه کوچک.

Figgie و من به برخی از مهمان های بزرگ برنامه ریزی شده جلو با قسمت جدید بیرون آمدن روزهای دوشنبه و پنج شنبه ها در سراسر بهار آموزش 2.0 و دو بار در هفته در طول فصل. دنبال کنید با ما در توییتر @JakeBrownRadio & @FiggieNY به نگه دارید تا با مهمانان در آینده نشان می دهد.

گرفتن بر روی همه قسمت های "Amazin' But True," a New York Mets, پادکست, با اشتراک در پادکست در اپل پادکست, Spotify و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. قسمت بعدی منتشر خواهد شد بعد از ظهر دوشنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن